• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.03.2018

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 березня 2018 року                                                                      855

 

Про звернення Рівненської обласної ради до мешканців Рівненської області  щодо засудження незаконного проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України в АР Крим та Севастополі

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до мешканців Рівненської області  щодо засудження незаконного проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України в АР Крим та Севастополі (текст звернення додається).

 

2.  Голові обласної ради забезпечити доведення цього рішення до відома мешканців Рівненської області.

 

 

Голова ради                                                                       О.Ю. Данильчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до мешканців Рівненської області  щодо засудження незаконного проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України
в АР Крим та Севастополі

 

Чотири роки тому, 16 березня 2014 року, в Криму було проведено так званий «референдум», на якому нібито переважна частина мешканців півострова «виступила» за його вихід зі складу України.

За результатами того псевдо-референдуму 18 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав так званий «Договір про прийняття Криму до складу Росії».

Відтоді мільйони українців опинилися в анексованому Криму у заручниках.

Ми не маємо права залишити наших земляків без підтримки. Україна на найвищому міжнародному рівні в ООН закріпила за Росією статус окупаційної влади, яка несе повну відповідальність за порушення прав людини на тимчасово окупованій території України – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь. І весь цивілізований світ це визнав.

Цьогоріч, саме 18 березня, московська влада цинічно та свідомо, зневажаючи ключові засади міжнародного права, насамперед щодо суверенітету і територіальної цілісності незалежної країни, збереження основних цінностей миру і демократії, проводить незаконні вибори «президента Росії».

Чотири роки тому мешканці Криму могли ще висловити свій протест на мирних маршах, демонструючи свою солідарність з Україною. Сьогодні у них такої можливості вже немає.

Отож сьогодні – наша черга вийти на вулиці, площі, майдани та засвідчити, що Крим – це Україна! І ми продовжуємо боротьбу!

Тому закликаємо мешканців Рівненщини в неділю, 18 березня,
об 11 годині, забувши свої партійні уподобання, усім разом вийти та заявити, що проведення виборів на тимчасово окупованій території України є незаконним, і ми не визнаємо їх результати. Водночас висловити велику повагу і шану мужньому кримськотатарському народу, який в умовах окупації зберігає відданість єдності України.

Закликаємо мешканців міст, у яких знаходяться консульські установи Російської Федерації, вийти під їх стіни та висловити свій протест проти проведення цих виборів.

Крим – це Україна. Слава Україні!

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 16 березня 2018 року

№ 855

Назад до розділу