• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.03.2018

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Сімнадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 березня 2018 року                                                                        872

 

Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на період до 2020 року

 

 

Враховуючи подання Рівненської облдержадміністрації, Протокольне рішення Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, Всесвітніх іграх з єдиноборств, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи від 24 листопада 2017 року № 47266/0/1-17, з метою створення сприятливих умов для гідної репрезентації спортсменів та команд області у всеукраїнських спортивно-масових заходах з видів спорту, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада:

в и р і ш и л а

1. Затвердити схвалені розпорядженням голови облдержадміністрації від 15 лютого 2018 року № 98 зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 06 вересня 2017 року № 654 (далі – Програма), що додаються.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики.

 

 

Голова ради                                                                     О.Ю. Данильчук


 


С х в а л е н о

розпорядження

голови облдержадміністрації

від  15 лютого 2018 року

№ 98

 

З а т в е р д ж е н о

Рішення Рівненської обласної ради

від 16 березня 2018 року

№ 872

 

 

Зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту

в Рівненській області на період до 2020 року

 

У додатку до Програми Заходи щодо реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на період до 2020 року”:

 

1) пункти 35, 56, 85, 86 викласти в такій редакції:

 

«35. Здійснювати виплату стипендій провідним спортсменам-інвалідам та тренерам Рівненської області з видів спорту інвалідів, одноразових грошових винагород спортсменам-інвалідам Рівненської області та їх тренерам за результатами виступів на офіційних міжнародних змаганнях та чемпіонатах України, у тому числі із паралімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради (за згодою).

2017 – 2020 роки.»;

 

«56. Забезпечити виплату стипендій провідним спортсменам та тренерам Рівненської області з олімпійських видів спорту, одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Рівненської області з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

2017 – 2020 роки.»;

 

«85. Продовжити практику надання фінансової підтримки громадським об’єднанням, які здійснюють свою діяльність у сфері фізичної культури і спорту, в тому числі відділенню Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, обласним організаціям фізкультурно-спортивних товариств, обласним федераціям з видів спорту, спортивним клубам області, зокрема для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, здійснення підготовки та участі спортсменів та команд області в офіційних всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах, ремонту матеріально-технічної спортивної бази, придбання фізкультурно-спортивного спорядження та обладнання, спортивної форми та спортивного інвентарю.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади, обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою), обласні федерації з видів спорту (за згодою), спортивні клуби (за згодою), відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області (за згодою), громадська організація «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини» (за згодою), громадські об’єднання фізкультурно-спортивної спрямованості (за згодою).

Щороку.»;

 

«86. Забезпечувати надання фінансової та організаційної підтримки спортсменам та командам області для підготовки та участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах серед учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій, у тому числі у чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд учасників антитерористичної операції, «Іграх Незламних», інших офіційних спортивних заходах, придбання фізкультурно-спортивного спорядження та обладнання, спортивної форми та спортивного інвентарю.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади, Рівненська обласна федерація футболу (за згодою), Рівненська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (за згодою), громадські об’єднання фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивні клуби з видів спорту (за згодою).

Щороку.»;

 

2) Доповнити розділом VІІ такого змісту:

 

«VІІ. Антидопінгова діяльність у сфері фізичної культури і спорту

 

113. Забезпечити організацію та проведення семінарів з питань боротьби з допінгом.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

2017 – 2020 роки.

 

114. Сприяти розповсюдженню антидопінгової літератури, залученню засобів масової інформації до проведення роз’яснювальної роботи стосовно боротьби з допінгом.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об’єднані територіальні громади, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради (за згодою), комунальний заклад «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради (за згодою), комунальний заклад «Рівненський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради (за згодою), комунальний заклад «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради (за згодою), відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області (за згодою), дитячо-юнацькі спортивні школи області, обласні організації фізкультурно-спортивних товариств (за згодою).

2017 – 2020 роки.».

 

 

Назад до розділу