Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.03.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 березня 2018 року                                                                        883

 

Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

 

Враховуючи  постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рекомендацію постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства від 12.02.2018 №2, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада:

в и р і ш и л а :

1. Утворити постійно діючу конкурсну комісію для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у складі 9 осіб з врахуванням рівного представництва, від органу управління; громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності; трудового колективу відповідного комунального закладу.

2. Затвердити персональний склад постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області:

2.1 представники органу управління:

– Редько Валерій Ярославович – голова конкурсної комісії;

– Лозова Оксана Василівна – секретар конкурсної комісії;

– Романюк Ярослав Романович.

2.2. представники громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності:

Дундюк Ігор Вячеславович;

– Іванішин Євгеній Сергійович;

Романчук Ольга Миколаївна.

2.3. представники трудового колективу відповідного комунального закладу залучаються до складу постійно діючої конкурсної комісії на підставі протоколу зборів трудового колективу для кожного закладу окремо.

3. Рекомендувати трудовим колективам відповідних комунальних закладів залучати до складу постійно діючих конкурсних комісій молодших спеціалістів з медичною освітою та профспілкових представників.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

 

 

 

Голова ради                                                                                  О.Ю. Данильчук