• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

15 листопада 2018 року відбудуться засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору та визначення переможця конкурсу

- на посаду директора комунального закладу "Тучинський навчально-реабілітаційний центр" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 09-30 год. в каб.301 облради;
- на посаду директора комунального закладу "Дубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 14-00 год. в каб.301 облради.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 23.03.2018

 

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 березня 2018 року                                                                      864

 

Про Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області
на 2018 рік

 

 

Враховуючи подання Рівненської облдержадміністрації, Бюджетний кодекс України, Закони України «Про автомобільні дороги», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», враховуючи завдання і пріоритети Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року, схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 листопада 2014 року № 612, та з метою покращення стану доріг в області, забезпечення ефективного функціонування та розвитку дорожньої мережі, покращення транспортної доступності віддалених населених пунктів до районного та обласного центрів, в тому числі в контексті створення опорних шкіл в регіоні, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.        Затвердити схвалену розпорядженням голови облдержадміністрації від 26 лютого 2018 року № 124 Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

2.        Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад розробити відповідні програми та передбачити кошти на їх реалізацію.

3.        Облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати обласній раді щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4.        Облдержадміністрації розробити проект рішення про створення комунального підприємства зі здійснення технічного нагляду за будівництвом, ремонтом та реконструкцією автомобільних доріг та подати у встановленому порядку на розгляд сесії обласної ради.

5.        Облдержадміністрації, Службі автомобільних доріг у Рівненській області з 19 березня 2018 року забезпечити початок робіт з відновлення дорожнього покриття, ліквідації ямковості, ліквідації вибоїн та інших деформацій на дорогах області.

6.        Департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації забезпечити проведення незалежної (або судової) експертизи виконання будівельних, ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць та доріг, що перебувають у комунальній власності громад області, фінансування будівельних та ремонтних робіт яких у 2018 році буде проводитися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Облдержадміністрації передбачити кошти в сумі 198 тис. грн. на вказані цілі при внесенні змін до обласного бюджету на 2018 рік.

7.        Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури.

 

 

 

Голова ради                                                                                              О.Ю. Данильчук


ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

Назад до розділу