Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.05.2018

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Вісімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 травня 2018 року                                                                        969

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5744 гектара за адресою: м.Дубно, вул.Семидубська, 81

 

Розглянувши клопотання фермерського господарства «Голдфілд», враховуючи згоду управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації та керуючись статтями 8, 122, 123, 128  Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фермерському господарству «Голдфілд» площею 0,5744 гектара (кадастровий номер 5610300000:03:001:0281) у власність шляхом викупу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, що обліковується за управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, в м. Дубно, вул. Семидубська, 81.

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,5744 гектара (кадастровий номер 5610300000:03:001:0281), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, в м. Дубно, вул. Семидубська, 81, з метою продажу її у власність фермерському господарству „Голдфілд”.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності та з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова ради                                                                                  О.Ю. Данильчук