Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.05.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

 Сьоме скликання

 (Вісімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 травня 2018 року                                                                                 972

 

Про списання комплексу рентгенівського діагностичного «КРД-50 Індіаком-02», що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та обліковується на балансі комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

 

Враховуючи подання Рівненської обласної державної адміністрації,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженим рішенням обласної ради від 16.11.2012 №773, за погодженням із постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Дати дозвіл на списання комплексу рентгенівського діагностичного «КРД-50 Індіаком-02», зав. № 1025, 2003 року випуску, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та обліковується на балансі комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради згідно з актом на списання.

2. Начальнику комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради провести списання основного засобу, зазначеного у п.1 в порядку, встановленому чинним законодавством, та про результати проінформувати обласну раду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.   

 

 

Голова ради                                                                          О.Ю. Данильчук