Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.05.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Вісімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 травня 2018 року                                                                                  989

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення громадянина України Миколи Карпюка з російського полону та щодо присвоєння йому звання Герой України

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1. Звернутися до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення громадянина України Миколи Карпюка з російського полону (текст звернення додається).  

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України.

3. Просити Президента України Петра Порошенка  присвоїти звання Герой України Миколі Андроновичу Карпюку.

4.     Обласній державній адміністрації направити це рішення Президенту України Петру Порошенку та долучити до нього відповідне подання на ім’я Президента України про присвоєння звання Герой України Миколі Андроновичу Карпюку і нагородний лист установленого зразка.

 

 

 

Голова ради                                                                                О.Ю. Данильчук

Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення громадянина України Миколи Карпюка з російського полону

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради,  звертаємося з проханням вжити усіх можливих заходів для звільнення з полону країни-агресора громадського та політичного діяча, уродженця Рівненщини Миколи Андроновича Карпюка. Вже 4 роки він – політичний бранець Росії, адже сфабриковану спецслужбами Російської Федерації справу на рівні нашої держави визнано фарсом.

Микола Карпюк – людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток українського національного руху, демократії та боротьби за правду. Він був головою Рівненського осередку Української Національної Асамблеї. Микола Карпюк відіграв значну роль у керівництві УНА-УНСО, був заступником голови політичної партії Українська Національна Асамблея Юрія Шухевича, яка згодом стала одним з ініціаторів створення руху «Правий сектор» та однойменної партії. Микола Карпюк відстоював інтереси народу, брав активну участь у Революції Гідності та все свідоме життя словом і ділом боровся за суверенну незалежну Україну.

Від земляків Миколи Карпюка про нього можна почути лише схвальні відгуки, адже він допоміг не одній людині у благих справах. Це людина честі та совісті, яку шляхом обману затримали спецслужби Російської Федерації, незаконно звинуватили у надуманому злочині та засудили до 22,5 років колонії суворого режиму.

Звертаємося до вас з проханням вжити усіх можливих заходів для звільнення політичного бранця Російської Федерації Миколи Карпюка, який вже чотири роки перебуває у неволі, і повернути його на батьківщину, де чекають на нього родина та друзі. Ми віримо, що Микола Карпюк ще може зробити не одну добру справу для українського народу та нашої держави.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 18 травня 2018 року

№ 989