• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 05.11.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Двадцять друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 листопада 2018 року                                                                  1142

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення належного фінансування з державного бюджету Суспільного мовлення в регіонах

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1. Звернутися Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення належного фінансування з державного бюджету Суспільного мовлення в регіонах (текст звернення додається).  

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

 

 

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення належного фінансування з державного бюджету Суспільного мовлення в регіонах

 

Серед громадських організацій Рівненської області шириться хвилювання, викликане озвученою нещодавно інформацією голови правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Зураба Аласанії щодо можливості закриття філій Суспільного мовника в регіонах, за умови скорочення фінансування з Державного бюджету України на 2019 рік.

Працівники Суспільного мовлення обурені можливим невиконанням державою свого, закріпленого Законом України «Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні», зобов’язання про фінансування Суспільного мовлення в Україні, адже це ставить під загрозу втілення однієї з важливих реформ.

Суспільне мовлення на Рівненщині – це канал UA:Рівне та Українське радіо Рівне, які за неповних десять місяців діяльності в умовах реформи показали, що здатні, попри суттєве недофінансування, втілювати реформу, та наразі у своїй роботі дотримуються цінностей незалежності, відкритості та об’єктивності. Рівненська філія Суспільного мовлення оперативно та з максимальною повнотою інформує жителів області про важливі новини, окрім того, з залученням експертів допомагає аудиторії отримати інформацію про усі точки зору з тієї чи іншої теми.

Ми, як представники територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, представляючи, перш за все, інтереси мешканців цих громад, зацікавлені в існуванні сильного місцевого мовника, який не буде залежним від комерційних чи політичних інтересів власника, а працюватиме лише задля зміцнення державності.

Звертаємося до вас з проханням передбачити у Державному бюджеті України видатки на Суспільне мовлення у 2019 році в повному обсязі, передбачені чинним законодавством, і тим самим зберегти місцевого суспільного мовника.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 02 листопада 2018 року

№ 1142

Назад до розділу