• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

13 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань
екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Голова комісії Валявка В.Я.) Початок об 11-00 год. в каб.301.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 рокуКонкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.12.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Двадцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 грудня 2018 року                                                                                  1241

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо запобігання знищенню в Україні екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги та медичної субвенції з Державного бюджету України на 2019 рік

 

З метою збереження екстреної медичної допомоги в Україні, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1.     Звернутися до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо запобігання знищенню в Україні екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги та медичної субвенції з Державного бюджету України на 2019 рік (текст звернення додається).

2.    Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Ради національної безпеки і оборони України.

 

Голова ради                                                                                                                               О.Ю. Данильчук

 

Звернення

Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо запобігання знищенню в Україні екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги та медичної субвенції з Державного бюджету України на 2019 рік

Ми, депутати Рівненської обласної ради, усвідомлюючи особливу відповідальність щодо здійснення ефективних змін у всіх ланках медичної допомоги, не можемо осторонь спостерігати за загрозливою ситуацією, яка склалася навколо функціонування екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у 2018 році.

Незважаючи на те, що реформа у цій сфері була розпочата ще 5 років тому із прийняттям у 2013 році Закону України “Про екстрену медичну допомогу”, стан матеріально-технічного оснащення не зазнав суттєвого покращення, а рівень оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги (ЕМД) взагалі знизився.

Крім того, 60-70 відсотків санітарного транспорту та медичного обладнання, яким укомплектована система ЕМД, є застарілим та підлягає заміні.

Постійне недофінансування галузі охорони здоров’я призвело до значного дефіциту кадрів у службі ЕМД та його відтоку, особливо водіїв.

Постійна економія бюджетних коштів у центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф змушує в першу чергу скорочувати видатки на виплату заробітної плати, скасовувати доплати та надбавки без фактичної зміни істотних умов праці тощо.

Зважаючи на викладене, з метою запобігання знищенню системи ЕМД, збереження належного кадрового потенціалу центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,

просимо:

1.         Розробити та внести на розгляд Верховної Ради України зміни до Державного бюджету України на 2019 рік, передбачивши:

-     збільшення медичної субвенції для забезпечення у повному обсязі потреб фонду оплати праці центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

-     фінансування діяльності екстреної медичної допомоги за окремою бюджетною програмою (в межах медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам);

-     виділення додаткових коштів на програми розвитку екстреної медичної допомоги (закупівлю спеціалізованого санітарного транспорту типу В та типу С; закупівлю сучасних манекенів для оснащення навчально-тренувальних відділів центрів ЕМД та медицини катастроф з метою забезпечення достатнього та якісного навчання медичних та немедичних фахівців тощо).

2.      Передбачити створення Навчально-тренувального центру на базі навчально-тренувального відділу ЕМД та медицини катастроф і поновити його обладнання, придбати манекени для навчання.

3.        Прийняти державну програму «Розвитку екстреної медичної допомоги  на 2019 рік» та виділити кошти на її реалізацію.

4.        Провести рівноцінний розподіл бюджетних коштів між усіма областями України, оскільки пілотний проект з реформування екстреної медичної допомоги у 2019 році передбачає виділення з державного бюджету близько 1 млрд. грн. тільки для 6 регіонів України.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

1241


Назад до розділу