Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.12.2018

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Сьоме   скликання

(Двадцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня 2018 року                                                                                    1226

                                                                        

Про встановлення для благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне» плати за оренду приміщень у будівлі за адресою: м.Рівне, вул.Чорновола, 74-б

 

Враховуючи звернення благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне», рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 22.11.2018 №17, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.       Встановити для благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне» плату за оренду приміщень загальною площею 270,4 кв.м. у будівлі за адресою: м.Рівне, вул.Чорновола, 74-б, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та перебуває на балансі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука, в розмірі 1 гривня в рік з 01.01.2019 по 31.12.2028.

2.       Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центру ім.В.Поліщука забезпечити внесення відповідних змін до договору оренди з благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

В договорі оренди передбачити, що орендар за окремою угодою оплачує вартість комунальних послуг і витрат на утримання орендованого майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук