Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.03.2019

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Сьоме   скликання

(Двадцять п'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 березня 2019 року                                                                             1331

                                                                        

Про встановлення для Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради плати за оренду приміщень у будівлі за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 2

 

Враховуючи звернення Рівненської міської ради, рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 05.03.2019 №36, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.  Встановити для Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради плату за оренду приміщень площею
1893,51 кв.м. у будівлі за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 2, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Рівненської області та перебуває на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради, в розмірі 1 гривня в рік з 15.03.2019 по 31.12.2019.

2.  Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради укласти відповідний договір оренди з Управлінням забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

В договорі оренди передбачити, що орендар за окремою угодою оплачує вартість комунальних послуг і витрат на утримання орендованого майна.

3.  Звернутися до виконавчого комітету Рівненської міської ради з проханням прийняти аналогічне рішення про встановлення для комунального підприємства «Рівнекнига» Рівненської обласної ради плати за оренду приміщень загальною площею 615,7 кв.м. у будівлях, що є спільною власністю територіальної громади міста Рівне та розміщені за адресами: майдан Незалежності, 5 (книгарня №1 «Дружба»), вул. Київська, 17 (книгарня №2 «Просвіта»), вул. Соборна, 57 (книгарня №8 «Слово»), вул. Соборна, 316 (книгарня №9 «Книги») та майдан Незалежності, 5 (книгарня №13 «Знання») у м. Рівне, в розмірі 1 гривня в рік на відповідний період.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

 

 

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук