Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.03.2019

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Сьоме скликання

(Двадцять п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 березня 2019 року                                                                      1350

 

Про звернення Рівненської обласної ради до суб’єктів господарювання Рівненської області щодо припинення господарських взаємовідносин з юридичними особами Російської Федерації

 

Враховуючи військову агресію Російської Федерації проти України, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.  Звернутися до суб’єктів господарювання усіх форм власності, в тому числі до фізичних осіб – підприємців, що здійснюють господарську діяльність на території Рівненської області з проханням припинити будь яку господарську діяльність і господарські взаємовідносини з юридичними особами, засновниками та/або кінцевими бенефіціарами яких є Російська Федерація,  юридичні чи фізичні особи Російської Федерації до відновлення територіальної цілісності України.

2.  Рекомендувати Рівненській обласній державній адміністрації:

– у тримісячний строк сформувати перелік юридичних осіб, засновниками та/або кінцевими бенефіціарами яких є Російська Федерація,  юридичні чи фізичні особи Російської Федерації.

– звернутися до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування або розширення санкцій до юридичних осіб, засновниками та/або кінцевими бенефіціарами яких є Російська Федерація,  юридичні чи фізичні особи Російської Федерації.

3.   Оприлюднити на офіційному сайті Рівненської обласної ради перелік юридичних осіб, засновниками та/або кінцевими бенефіціарами яких є Російська Федерація, юридичні чи фізичні особи Російської Федерації, зазначений у п. 2 цього рішення.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук