Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.03.2019

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Сьоме   скликання

(Двадцять п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 березня 2019 року                                                                             1364

                                                                        

Про встановлення для Товариства польської культури Дубенщини плати за оренду приміщень у будівлі за адресою: м.Дубно, вул.Свободи, 18

 

Враховуючи звернення Товариства польської культури Дубенщини, рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 05.03.2019 №40, керуючись законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.  Встановити для Товариства польської культури Дубенщини плату за оренду приміщень площею 48,9 кв.м. у будівлі за адресою: м.Дубно, вул.Свободи, 18, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Рівненської області та перебуває на балансі Державного історико-культурного заповідника м.Дубно, в розмірі 1 гривня в рік з 15.03.2019 по 31.12.2021.

2.  Державному історико-культурному заповіднику м.Дубно забезпечити укладання відповідного договору оренди з Товариством польської культури Дубенщини.

В договорі оренди передбачити, що орендар за окремою угодою оплачує вартість комунальних послуг і витрат на утримання орендованого майна.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук