• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

22 серпня 2017 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова Богатирчук-Кривко С.К.).
Засідання відбудеться в 301 каб. Початок о 14-00 год. 

7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Г Р А Ф І К
проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні та вересні 2017 року

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Розпорядження голови обласної ради - 2015 р.

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

(Шосте скликання)

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

 

від 13 березня 2015 року                                                                                      № 64

 

 

Про внесення змін до розпорядження голови обласної ради від 06.06.2014 №205 «Про забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівника комунального підприємства, установи, закладу та організації, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області»

 

З метою удосконалення забезпечення прозорої та ефективної кадрової політики в управлінні об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.  Внести зміни до Порядку забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівника комунального підприємства, установи, закладу та організації, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого розпорядженням голови обласної ради від 06.06.2014 №205, що додаються.

 

2.  Оприлюднити на сайті Рівненської обласної ради вищезазначений Порядок з урахуванням змін, внесених даним розпорядженням.

 

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова обласної ради                                                                                       М. Кириллов

 

 

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку забезпечення прозорої кадрової політики

при підборі керівника комунального підприємства, установи, закладу

та організації, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

 

1. Пункт 5 викласти у такій редакції:

«5. Відділ з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради разом з відділом контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради, не пізніше як за 40 робочих днів до закінчення дії контракту з керівником комунального підприємства, установи, закладу та організації, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області (далі - керівник комунального підприємства, установи, закладу та організації)

публікує на офіційному сайті Рівненської обласної ради інформаційне повідомлення про дату закінчення дії контракту з керівником комунального підприємства, установи, закладу та організації, а також надсилає дане інформаційне повідомлення до газети «Вісті Рівненщини» для його публікації у  номері цієї газети.»;

2. Пункт 5 доповнити новим підпунктом 5.1. такого змісту:

«5.1. Відділ з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради протягом 5 робочих днів з моменту опублікування на офіційному сайті Рівненської обласної ради інформаційного повідомлення, зазначеного у пункті 5 Порядку, надсилає дане інформаційне повідомлення до відома Рівненській обласній державній адміністрації, Рівненському обласному центру зайнятості та постійним комісіям обласної ради.»;

3. Цифри «6.1». замінити цифрою «6.»;

4. Пункт 7 доповнити новим підпунктом 7.2. такого змісту:

«7.2. Пропозиція кандидатури на посаду керівника, яка вноситься депутатом Рівненської обласної ради, постійною комісією Рівненською обласної ради та головою Рівненської обласної державної адміністрації, розглядається Рівненською обласною радою з урахуванням вимог, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Рівненської обласної ради шостого скликання та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого рішенням Рівненської обласної ради від 04.03.2014 №1142 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.»;

5. У пункті 8 цифру «20» замінити цифрою «30».

Назад до розділу