• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Рівненська область

Опитування

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Довідник органів місцевого самоврядування та адміністративно-територіальний устрій області (довідники)




Довідник 

обласної, районних, міських, сільських/селищних рад та об'єднаних територіальних громад Рівненської області

Станом на 24/02/2017

Завантажити електронну версію довідника


ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33013, м.Рівне, майдан Просвіти, 1, e-mail: oblrada@rada.rv.ua

Драганчук
Микола Миколайович

Голова обласної ради

69-52-02

Іванішин
Євгеній Сергійович

Помічник голови обласної ради

69-53-27

Лендел
Андрій Васильович

Радник голови

69-52-35

Хоронжак
Марія Олександрівна

Радник голови

 

САВІНА
Ірина Анатоліївна

Консультант
(приймальня голови ради)

69-52-02
26-37-70
69-54-52
(факс)

Куровська
Тетяна Михайлівна

Консультант
(приймальня голови ради)

Корнійчук
Олександр Васильович

Перший заступник голови обласної ради

69-51-10

Бучинський
О
лексій Андрійович

Заступник голови обласної ради

69-51-79


Консультант
(приймальня заступників голови ради)

69-53-41
62-00-64
(факс)

Горбатюк
Галина Андріївна

Помічник заступників

63-30-69

СОЛОГУБ
Богдан Євстафійович

Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату

69-52-63

Гаврилюк
Сергій Миколайович

Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради – керівника секретаріату

26-95-09


Організаційний відділ

ТУМИЛОВИЧ
Тетяна Володимирівна

Начальник відділу

69-52-55
(факс)

МАРТИНЧУК
Володимир Володимирович

Заступник начальника

62-31-37

КРИВОРУЧЕНКО
Сергій Олександрович

Заступник начальника

62-31-37

ВОЛЯНИК
Ольга Павлівна

Консультант

69-53-83

ДРОЗДИК
Юрій Семенович

Консультант

69-54-71

КУРОПАТКІНА
Тетяна Євгенівна

Консультант

69-52-62

Сисоєва
Вікторія Григорівна

Консультант

69-54-72

Слопачук
Ірина Федорівна 

Консультант

69-54-72

Відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи

ГРЕЧКО
Богдан Адамович

Начальник відділу

69-51-93

АКОПЯН
Наталія Петрівна

Заступник начальника

69-52-62

НАВРОЦЬКИЙ
Едуард Анатолійович

Консультант

26-16-21

CТРОКОВА
Оксана Василівна

Консультант

26-16-21

 Відділ документообігу та роботи зі зверненнями громадян

КОНОНЕНКО
Галина Миколаївна

Начальник відділу

69-52-78

СЕРЕДЮК
Олена Миколаївна

Консультант

69-52-39

ЗАГИНЕЙ
Олена Валентинівна

Консультант

69-53-32

ЖЕЛІНСЬКА
Лариса Ростислав

Консультант

69-53-32

Фінансово-господарський відділ

ТАРАСЮК
Лариса Олександрівна

Начальник відділу - головний бухгалтер

69-51-76

БЕЦКО
Світлана Олексіївна

Консультант

69-51-39

СОЛОП
Наталія Йосипівна

Консультант

69-51-39

МАЛИНОВСЬКИЙ
Юрій Васильович

Консультант

69-51-68
(факс)

Відділ з питань спільної власності територіальних
громад та економічного розвитку

Нілабович
Юрій Михайлович

Начальник відділу

69-52-82

ДУХАНОВ
Григорій Юрійович

Заступник начальника з економічних питань

69-52-64

ОСІПЧУК
Ігор Іванович

Заступник начальника з питань орендних відносин

69-51-82

Якимюк
Юлія Миколаївна

Консультант з обліку та контролю за об’єктами комунальної власності

69-51-82

КИДУН
Анна Олегівна

Консультант з фінансового моніторингу та економічного аналізу

26-87-38

Бернацький
Сергій Сергійович

Консультант

26-87-38

Відділ контролю та інформаційно-аналітичної роботи

БОВСУНЮК
Ірина Миколаївна

Начальник відділу

69-53-33

СКУБІК
Роман Володимирович

Заступник начальника

69-52-43
(факс)

ГЛОДЯ
Катерина Олексіївна

Консультант

26-85-92

ШЕВЧУК
Василь Євгенович

Консультант

63-31-97

Відділ прес-служби

Адамчук
Анастасія Анатоліївна

Начальник відділу

69-53-67

 

 

 

 

Депутати обласної ради сьомого скликання

№ п.п.

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Робочий телефон

1.       

Алексейчук
Анатолій Антонович

Приватний підприємець

 

2.       

Білик
Юрій Романович

Лікар-уролог КЗ «Володимирецька ЦРЛ»

(03634) 2-59-90

3.       

Бірук 
Борис Іванович

Військовий пенсіонер

Голова постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

 

69-54-71

4.       

Благодир
Юрій Анатолійович

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство ім.Воловікова» засновник та координатор проектів на громадських засадах

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків

 

 

 

69-54-72

5.       

Богатирчук-Кривко
Світлана Кирилівна

Заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації

Голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин  та розвитку села

69-53-98

 

 

69-53-83

 

6.       

Бойко
Віталій Ярославович

Головний лікар КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня»

Голова постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності

28-86-23

 

 

26-87-38

7.       

Бортнік
Андрій Анатолійович

Головний лікар КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф» РОР

63-55-38

8.       

Бузян
Степан Степанович

Помічник юриста

 

9.       

Бучинський
Олексій Андрійович

Заступник голови Рівненської обласної ради

69-53-41

10.    

Валявка
Володимир Ярославович

Президент МФК «Кардинал-Рівне»

Голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

 

62-31-37

11.    

Васильєв
Олександр Анатолійович

Приватний підприємець

 

12.    

Вервега
Михайло Степанович

Завідувач хірургічного відділення Рівненської ЦРЛ

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

 

 

69-52-62

13.    

Воронко
Тетяна Данилівна

Приватний підприємець

 

14.    

Гомон
Олександр Олександрович

Тимчасово не працює

 

15.    

Гордійчук
Діана Юріївна

Голова обласної організації політичної партії «Українське об’єднання «УКРОП»

 

16.    

Грисюк
Анатолій Іванович

Виконавчий директор ТОВ «Радивилівмолоко»

(03633) 4-28-51

17.    

Гусарук
Валерій Миколайович

Приватний підприємець

 

18.    

Данильчук
Олександр Юрійович

Виконавчий директор фірми «Санако»

 

19.    

Драганчук
Микола Миколайович

Голова Рівненської обласної ради

69-52-02

20.    

Женевський
Сергій Юрійович

Директор ТОВ «Фомальгаут-Галичина»

43-20-43

21.    

Караїмчук
Іван Васильович

Головний лікар
КЗ «Володимирецька районна лікарня»

(03634) 2-59-90
2-47-93

22.    

Кириллов
Михайло Михайлович

Приватний підприємець

 

23.    

Кльоп
Василь Федорович

Директор ПП «Дизайн»

(03657) 2-28-58

24.    

Ковальчук
Володимир Олександрович

Тимчасово безробітний

 

25.    

Козак
Олександр Борисович

Директор Костопільського центру інтелектуального розвитку «Сузір’я»

(03657) 2-29-39

26.    

Королюк
Валентин Анатолійович

Комерційний директор ПАТ «Рівненський речовий ринок»

 

27.    

Корнійчук
Олександр Васильович

Перший заступник голови Рівненської обласної ради

69-53-41

28.    

Кравчук
Павло Григорович

Приватний підприємець

 

29.    

Крока
Валентин Іванович

Пенсіонер

Голова постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції

 

69-54-71

30.    

Крук
Михайло Адамович

Директор ДП «Острозьке лісове господарство»

(03654) 2-26-53

31.    

Кучерук
Микола Герасимович

Власник ТМ «Родина»

Голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури

(03657) 2-17-50

62-31-37

32.    

Лобчук
Микола Іванович

Юрист «МСК», радник голови Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції

 

33.    

Лозова
Оксана Василівна

Завідувач структурним підрозділом, відділення педіатрії №2 КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» РОР

28-65-33

34.    

Мариніна
Людмила Василівна

Директор Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сарненської районної ради

(03655) 7-72-74

35.    

Мартинюк
Петро Степанович

Пенсіонер

 

36.    

Мельник
Микола Петрович

Пенсіонер

 

37.    

Мисько
Олександр Степанович

Директор ДП «Володимирецьке лісове господарство»

(03634) 2-32-75

38.    

Муляр
Володимир Степанович

Тимчасово безробітний

 

39.    

Назарчук
Леонід Михайлович

Генеральний директор ТОВ «Фірма «Скорпіо Лімітед»

(03636) 2-21-20, 3-18-88

40.    

Нестеренко
Олександр Леонтійович

Головний хірург управління охорони здоров’я ОДА,
КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» РОР

28-17-66,
28-26-39

41.    

Охремчук
Віктор Павлович

Директор ТОВ «Українська лісопереробна компанія»

 

42.    

Павловська
Ксенія Сергіївна

Фінансовий директор ПП «Ріелпогранбуд-1»

 

43.    

Петрук
Анатолій Васильович

Директор ДП «Рокитнівський лісгосп»

(03635) 2-19-41

44.    

Потапчук
Руслан Васильович

Директор підприємства ТОВ «Укртехноліс плюс»

 

45.    

Редько
Валерій Ярославович

Сімейний лікар Березівської ЛА ЗПСМ , завідувач терапії №2 Рокитнівської ЦРЛ

 

46.    

Романюк
Ярослав Романович

Завідувач хірургічним відділенням Сарненської ЦРЛ

(03655) 2-22-26

47.    

Руцький
Микола Миколайович

Лікар інфекціоніст Радивилівської ЦРЛ

(03633) 4-30-81

48.    

Савчук
Ірина Григорівна

Бактеріолог КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» РОР

 

49.    

Савчук
Олександр Іванович

Тимчасово безробітний

 

50.    

Сайчук
Андрій Олександрович

Тимчасово безробітний

 

51.    

Свисталюк
Сергій Анатолійович

Пенсіонер

Голова постійної комісії обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією

 

69-54-72

52.    

Стецюк
Василь Григорович

Лікар травматолог Радивилівської ЦРЛ

 

53.    

Сухляк
Владислав Олегович

Головний лікар Здолбунівської ЦРЛ

(03652) 2-53-61

54.    

Сухович
Віталій Миколайович

Директор ДП «Висоцьке лісове господарство»

(03658) 2-09-66

55.    

Ткач
Олександр Олександрович

Завідувач хірургічним відділенням Рівненського обласного онкологічного диспансеру

 

56.    

Ундір
Віталій Олександрович

Директор департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації

63-36-10

57.    

Файфура
Богдан Михайлович

Директор ПП ІБК «Дедал»

45-15-31

58.    

Фізик
Ігор Васильович

Директор ДП «Клеванський лісгосп»

27-10-29

59.    

Черній
Алла Леонідівна

В.о. директора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та профілакторію-санаторію «Полісся»

Голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики

64-96-60

 

 

 

 

 

69-52-62

60.    

Чугунніков
Віталій Семенович

Тимчасово безробітний

 

61.    

Шарманський
Юрій Ярославович

Методист ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»

24-01-00

62.    

Шевченко
Геннадій Миколайович

Пенсіонер

 

63.    

Ширяєв
Олександр Сергійович

Приватний підприємець

 

64.    

Юзепчук
Віктор Іванович

Лікар ортопед-травматолог КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» РОР

28-74-45

 

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

34600, м.Березне, вул.Київська, 6

Код 0-253 e-mail: berezne_rada@ukr.net

 

 

 

 

 

Голова ради

5-64-00

ПИЛИПЧУК
Людмила Петрівна

Заступник голови районної ради

5-40-01

 

Приймальня

5-33-90
(факс)

ДРОЖЕНЕЦЬ
Богдан Олександрович

Керуючий справами виконавчого апарату

5-67-25

СНІТКО
Наталія Сергіївна

Начальник відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради

5-33-90
(факс)

ЯСКОВЕЦЬ
Юлія Вячеславівна

Головний спеціаліст

5-33-90
(факс)

МАДЕЙ
Віта Ярославівна

Головний спеціаліст

5-67-25

ЯКОВЧУК
Валентина Іванівна

Начальник фінансово-господарського відділу

5-36-77

ЛАЗАРЕЦЬ
Марина Михайлівна

Головний спеціаліст

5-36-77

 

Начальник відділу з питань забезпечення повноважень щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

5-67-25

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

34300, смт Володимирець, вул.Грушевського, 56

Код 0-234 e-mail: rada@volodrr.rv.ua

 

 

 

КОВЕНЬКО
Василь Васильович

Голова ради

2-32-00

САВОНІК
Володимир Володимирович

Заступник голови районної ради

2-33-26

 

Приймальня

2-35-20
2-30-06
(факс)

БОВА
Анатолій Васильович

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

2-30-06

СМОЛІЙ
Галина Костянтинівна

Начальник організаційно-правового відділу

2-37-10

КОРНІЙЧУК
Тетяна  Анатоліївна

Головний спеціаліст по залученню інвестицій

2-37-10

МЕЛЬНИК
Оксана Василівна

Начальник загального відділу

2-35-20

РОМАНОВА
Галина Сильвестрівна

Начальник фінансово-господарського відділу

2-51-66

ГОЩАНСЬКА РАЙОННА РАДА

35400, смт Гоща, вул.Незалежності, 72

Код 0-250 e-mail: goshrada1@gmail.com

 

 

 

Поліщук
Олександр Миколайович

Голова  районної ради

2-12-95

Бедричук
Валентин Валентинович

Заступник голови  районної ради

2-12-41

Марчук
Юрій Володимирович

Керуючий справами районної ради

2-17-42

Панчук
Олександр Володимирович

Начальник відділу правового, аналітичного забезпечення діяльності районної ради та комунальної власності

2-11-27

Шодиєва
Оксана Іванівна

Головний спеціаліст відділу  правового, аналітичного забезпечення діяльності районної ради та комунальної власності

2-16-40

Котолюз
Анжела Василівна

Спеціаліст відділу правового, аналітичного  забезпечення діяльності районної ради та комунальної власності

2-16-40
(факс)

Черняк
Наталія Миколаївна

Начальник  фінансово-господарського відділу районної ради – головний бухгалтер

2-12-91

 

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА РАДА

35200, смт Демидівка, вул. Миру, 19

Код 0-237 e-mail: radabond3@gmail.com

 

 

 

 

РАДЧЕНКО
Сергій Іванович

Голова ради

6-21-01

ЮРЧУК
Наталія Василівна

 Приймальня

6-21-04

КОНСЬКИЙ
Віталій Віталійович

Заступник голови

6-21-05

БОНДАР
Анатолій Андрійович

Керуючий справами виконавчого апарату

6-24-88
факс

НОВІЦЬКА
Мирослава Іванівна

Начальник оргвідділу

6-24-88

ІРЖИЦЬКА
Тамара Григорівна

Начальник фінансово – господарського відділу

6-21-06

ВАРАНИЦЬКА
Орислава Миколаївна

Начальник загального відділу

6-21-06

ДУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

35600, м.Дубно, вул.Д.Галицького,17

Код 0-256 e-mail: dubnrada@ukr.net

 

 

 

КОЗАК
Олександр Володимирович

Голова ради

4-31-03

 

Приймальня

4-31-03
(факс)

БРОНСЬКИЙ
Андрій Борисович

Заступник голови

4-11-35

ТКАЧ
Галина Дмитрівна

Керуюча справами виконавчого апарату

4-11-35

ДЖУРИК
Віктор Володимирович

Патронатна служба, прес-секретар

4-11-35

НЕБОЖИНСЬКА
Марія Олексіївна

Начальник фінансово-господарського відділу

4-93-22

АЖГІРЕЙ
Світлана Олексіївна

Головний спеціаліст з питань діловодства

4-93-22

БРОВАРНИЦЬКА
Олена Володимирівна

Начальник організаційного відділу

4-11-35

ГРИЦЮК
Богдана Анатоліївна

Начальник відділу юридичного забезпечення

4-93-22

Кундицька
Світлана Вікторівна

Провідний спеціаліст з питань контролю відділу юридичного забезпечення

4-31-03

ДУБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

34100, м.Дубровиця, вул.Воробинська, 16

Код 0-258 e-mail: rayrada@ukr.net

 

 

 

Кухарець
Микола Миколайович

Голова ради

2-02-14
2-21-50

 

Приймальня

2-03-24

Задорожний
Олександр Григорович

Заступник голови

2-26-44

Прихода
Микола Олександрович

Радник голови

2-23-70

Кошин
Віра Олексіївна

Керуюча справами

2-02-08
(факс)

Ракович
Ірина Іванівна

Начальник загального відділу

2-22-68

Дем’янець
Ірина Олександрівна

Спеціаліст І категорії

2-25-31

Берестень
Оксана Анатолівна

Начальник організаційного відділу

2-23-70

Тенюка
Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст

2-22-68

Демидов
Сніжик Олександрович

Головний спеціаліст

2-25-31

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

34000, смт Зарічне, вул.Центральна, 11

Код 0-232 e-mail: radazar@meta.ua

 

 

 

Місюра
Аркадій Аркадійович

Голова ради

3-07-79

ФІЛОНЧУК

Леонід Михайлович

 

Заступник голови ради

3-09-20

 

Лишній
В’ячеслав Миколайович

Керуючий справами ради

3-04-57

Смаглюк
Наталія Михайлівна

Начальник організаційного відділу виконавчого апарату ради

3-50-71

Демчук
Марія Антонівна

Головний спеціаліст організаційного відділу з питань діяльності депутатського корпусу та ради

3-03-40

Гордієвська
Ганна Анатоліївна

Головний спеціаліст організаційного відділу з питань діяльності депутатського корпусу та доступу до публічної інформації

3-03-40

Долгорук
Любов Никонорівна

Бухгалтер

3-03-40

Омельчук
Маргарита Олексіївна

Головний спеціаліст організаційного відділу з організаційно-кадрової роботи, зверненнями громадян та роботи з питань розвитку місцевого самоврядування

3-50-71

Пожарський
Василь Степанович

Завідувач юридичного сектору виконавчого апарату ради

-

Саган
Наталія Іванівна

Оператор комп’ютерного набору, копіювально-розмножувальних машин, діловодства та документообігу

3-50-71

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

35700, м.Здолбунів, вул.Грушевського, 14

Код 0-252 e-mail: radazdol@icc.rv.ua

 

 

 

ДАЦЮК
Олег Євгенійович

Голова ради

2-20-37

ЛІЩИНСЬКА
Інна Аркадіївна

Приймальня

2-50-91

БУХАЛО
Олександр Павлович

Заступник голови

2-51-83

БІНДЮК
Наталія Олексіївна

Керуюча справами

2-63-05

 

Начальник організаційного відділу

2-50-91

БОЙКО
Вікторія Миколаївна

 

Начальник відділу бухгалтерського облік

2-25-39

СЕРЕДЮК
Світлана Михайлівна

 

Головний спеціаліст

2-25-39

БАРТОСЕВИЧ
Руслана Віталіївна

Головний спеціаліст

2-25-39

ГЕРАСИМЧУК
Олександр Володимирович

Начальник відділу діловодства

2-63-05

КОРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

34700, м.Корець, вул.Київська, 5

Код 0-251 e-mail: koretsrada@ukr.net

 

 

 

ХОМЕНЧУК
Ігор Федорович

Голова ради

2-10-10

ДУЛЮК
Віктор Іванович

Заступник голови

2-13-48

ДМИТРУК
Ірина Анатоліївна

Приймальня

2-10-10

МАРКЕВИЧ
Дмитро Віталійович

Керуючий справами

2-22-69

ОСТАПЧУК
Олена Миколаївна

Начальник фінансово – господарського відділу, головний бухгалтер

2-19-87
(факс)

ПАВЛЕНКО
Наталія Володимирівна

Начальник організаційного відділу

2-19-97

ПАЛЬЧЕВСЬКИЙ
Борис В’ячеславович

Головний спеціаліст організаційного відділу

2-19-97

ДЕНИСЮК
Юрій Миколайович

Головний спеціаліст організаційного відділу

2-10-85

ПЛИСЮК
Володимир Васильович

Головний спеціаліст відділу з юридичного забезпечення, звернення громадян та депутатської діяльності

2-19-97

 

Головний спеціаліст відділу соціально-економічного, культурного розвитку територій, здійснення економічних реформ та комунальної власності

2-13-48

 

КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

35000, м.Костопіль, вул.Незалежності, 7

Код 0-257 e-mail: rada@kost.rv.ua

 

 

 

ТКАЧУК
Сергій Михайлович

Голова ради

2-32-35

 

Приймальня

2-13-92

КУЗНЮК
Юрій Богданович

Заступник голови

2-12-54

ЛЕПСЬКИЙ
Олександр Володимирович

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

2-21-36

СОВА
Анатолій Миколайович

Заступник керуючого справами – начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

2-15-71

СЕРГАТЮК
Світлана Іванівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

2-18-25

ЛАЗУРЕНКО
Володимир Олексійович

Начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи

2-14-91

ПОПРУЖУК
Наталія Миколаївна

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району

2-43-24

ГАВРИЛЮК
Дмитро Юрійович

Головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату

2-43-24

ДМИТРУК
Людмила Іванівна

Спеціаліст І категорії відділу з питань роботи із зверненнями громадян та діловодства

2-13-84

РУДИК
Людмила Геронтіївна

Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

2-13-92

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

35100, смт Млинів, вул.Народна, 1

Код 0-259 e-mail: mlynivrajrada@ukr.net

 

 

 

ПИСАК
Богдан Володимирович

Голова ради

6-40-14

АНДРІЄНКО
Василь Васильович

Заступник голови ради

6-57-64

САВЧУК
Надія Михайлівна

Приймальня

6-30-40
(факс)

ЛАЩУК
Василь Сергійович

Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради

6-30-07

ДУМА
Віктор Іванович

Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради, її постійних та інших комісій, депутатів

6-59-82
(факс)

ДМИТРУК
Галина Михайлівна

Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності ради,  її постійних та інших комісій, депутатів

6-52-77

ДОМАРАЦЬКА
Світлана Омелянівна

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

6-59-82

ПЕКАРСЬКА
Мирослава Федорівна

Начальник відділу з питань бюджету, фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

6-59-82

КОРОЛЬ
Світлана Сергіївна

Начальник загального відділу

6-50-99

КРАВЕЦЬ
Олег Миколайович

Начальник відділу з питань комунальної власності

6-59-01

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

35800, м.Острог, проспект Незалежності, 14

Код 0-254 e-mail: ostrohrayrada2@ukr.net

 

 

 

СТРІЛЕЦЬКА
Валентина Володимирівна

Голова

2-26-64

БОНДАР
Олена Петрівна

Приймальня

2-21-91

ДЕМЯНЧУК
Надія Григорівна

Заступник голови

2-27-97

МЕДВЕДЬ
Валентина Василівна

Керуючий справами

2-21-61

РАЗОРЬОНОВА
Інна Володимирівна

Начальник загального відділу

2-38-97

НІКОЛАЄВА
Катерина Андріївна

Головний спеціаліст з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних загального відділу

2-38-97

ІВАНОВА
Галина Русланівна

Начальник організаційного відділу

2-24-80

 

Головний спеціаліст, юрисконсульт

 

2-24-80

БОГДАН
Алла Володимирівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарської діяльності, головний бухгалтер

2-22-05

РАДИВИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

35500, м.Радивилів, вул. Івана Франка, 11

Код 0-233 e-mail: raduv@ukr.net

 

 

 

КОНДИК
Володимир Миколайович

Голова ради

4-32-00

ЖУК
Олена Григорівна

Приймальня

4-33-28

ГУМЕНЮК
Андрій Дмитрович

Заступник голови ради

4-33-00

ТИМОШЕЙКО
Анатолій Григорович

Керуючий справами виконавчого апарату ради

4-32-95

САЛІЙЧУК
Наталія Володимирівна

Начальник юридичного відділу

4-37-83

КАЗМІРУК
Галина Савівна

Начальник організаційного відділу

4-37-83

ГЕРАСИМЧУК
Інна Станіславівна

Начальник відділу з питань комунальної власності

4-40-19

ЯКОВЛЄВА
Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності

4-40-19

ПАНЬКОВЕЦЬКА
Руслана Борисівна

Начальник фінансово-господарського відділу

4-27-40

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

33001, м.Рівне, вул. Соборна, 195

Код 0-0362 e-mail: rivnerada@ukr.net

 

 

 

СТЕЛЬМАХ
Віталій Петрович

Голова ради

62-34-31

МАРТИНЧУК
Віра Володимирівна

Приймальня

62-34-05

САЛЬЧУК
Микола Георгійович

Заступник голови ради

62-34-45

ФУРМАНЕЦЬ
Оксана Євгенівна

Керуюча справами

26-27-95

СКРОБОТ
Наталія Миколаївна

Начальник юридичного відділу

63-19-29

МИРОНЮК
Лілія Віталіївна

Начальник відділу з питань контролю та діловодства

26-67-64

БОСОВИЧ
Катерина Василівна

Головний спеціаліст з питань розгляду звернень громадян, діловодства

62-34-53

НОЦИК
Олена Дмитрівна

Начальник організаційного відділу

63-19-29

ЛІСОВЕЦЬ
Галина Миколаївна

Головний спеціаліст організаційного відділу районної ради

63-19-29

СОХАЦЬКА
Наталія Григорівна

Начальник фінансово-господарського відділу районної ради

26-69-87

ЯНКІВСЬКА
Оксана Річардівна

Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу районної ради

26-69-87

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

34200, смт Рокитне, вул. Незалежності, 13

Код 0-235 e-mail: rokitne_rairada@ukr.net

 

 

 

КІНЧУК
Анатолій Андрійович

Голова ради

2-10-00

ЯРОЩУК
Валентина Володимирівна

Приймальня

2-20-90

КІНЧУР
Анатолій Андрійович

Заступник голови

2-27-00

ПАХНЮК
Світлана Михайлівна

В.о. керуючого справами 

2-13-99

СЕМЕНЮК
Андрій Степанович

Начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи 

2-17-61

СИДОРОВИЧ
Олена Миколаївна

Начальник загального відділу

2-17-87

СКУМІНА
Лариса Михайлівна

Начальник організаційного відділу

2-25-93

ПАХНЮК
Олена Захарівна

В.о начальника фінансово-господарського відділу- головного бухгалтера

2-17-87

 

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

34500, м.Сарни, вул. Демократична, 51

Код 0-255 e-mail: radasarny@ukr.net

 

 

 

Серпенінов
Руслан Петрович 

Голова районної ради

3-58-48

Костецький
Микола Адамович

Заступник голови районної ради

3-46-52

Басиста
Наталія Володимирівна 

Приймальня

3-23-97
099-188-67-33
096-131-20-63

Шимко
Вячеслав Мусійович

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

3-21-92

Думніцька
Ольга Петрівна

Начальник відділу бухобліку та звітності виконавчого апарату районної ради

3-58-05

Кібиш
Альона Василівна 

Начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради

3-54-72
(факс)

Токарчук
Олена Василівна

Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

3-29-78

Михайлова
Олена Іванівна

Головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

3-22-61

Рацкевич
Світлана Андріївна 

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності

2-16-07

Олексійовець
Людмила Олександрівна

Головний спеціаліст з правових питань відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності

2-16-07

 

ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

35600, м.Дубно, вул.Замкова, 7

Код 0-256 e-mail: rada@dubno-adm.rv.ua, dubno@icc.rv.ua

 

 

 

АНТОНЮК
Василь Михайлович

Міський голова

4-10-55

 

Приймальня

4-10-55
4-21-32
(факс)

недашковський
Віктор Альбертович

Секретар ради

4-21-32

Мосійчук
Руслан Андрійович

Заступник міського голови

4-21-32

Ляшенко
Ольга Аполінаріївна

Заступник міського голови

4-21-32

Скринчук
Василь Корнилійович

Заступник міського голови

4-21-32

ОЛІЙНИК
Олена Михайлівна

Керуюча справами, секретар виконкому

4-21-45

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

34400, м.Вараш, площа Незалежності, 1

Код 0-236 e-mail: office-vkkmr@kuznetsovsk-rada.gov.ua

 

 

 

АНОЩЕНКО
Сергій Іванович

Міський голова

2-18-18

 

Приймальня

2-19-19
(факс)

ГРУШЕВСЬКИЙ
Володимир Валерійович

Заступник міського голови

2-14-46

ЗУБРЕЦЬКА
Ніна Олексіївна

Заступник міського голови

2 -10 -25

ШУМРА
Ірина Вікторівна

Секретар ради

2-12-45

МІЦЮК
Віктор Васильович

Керуючий справами виконкому

2-20-42

БАЗЕЛЮК
Оксана Петрівна

Начальник організаційно-контрольного відділу

2-19-92

ТАРАДЮК
Оксана Федорівна

Начальник відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції

2-29-01

ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА

35800, м.Острог, вул. Героїв Майдану, 4

Код 0-254 e-mail: ostrog_amu@ukr.net

 

 

 

ШИКЕР
Олександр Федорович

Голова ради

2-22-60

ЛОГВІН
Ольга Андріївна

Перший заступник міського голови

2-22-60

СИТНИЦЬКА
Оксана Анатоліївна

Заступник міського голови

2-22-60

ЛИСИЙ
Анатолій Михайлович

Заступник міського голови

2-22-60

ТКАЧУК
Іван Іванович

Секретар ради

2-22-60

СНІЩУК
Леонід Андрійович

Керуючий справами виконкому

2-22-60

МИТРОФАНОВА
Оксана Степанівна

Начальник відділу з юридичної роботи

2-22-60

ШКУЛЬ
Марія Степанівна

Начальник відділу кадрової та режимно-секретної роботи

2-22-60

ХОМЕНЧУК
Лідія Романівна

В.о. начальника загального відділу

2-22-33

ОРЛЕНКО
Наталія Костянтинівна

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та інформації

2-22-60

ВЕРУЦЬКА
Оксана Андріївна

Начальник організаційного відділу

3-00-95

ЗАГОРОДНЯ
Галина Володимирівна

Начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення

3-00-74

ХАХЛЬОВА
Олена Валеріївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку

2-22-60

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

33000, м.Рівне, вул.Соборна, 12А

Код 0-0362 e-mail: nzag@city-adm.rv.ua

 

 

 

ХОМКО
Володимир Євгенович

Міський голова

26-88-94

 

Приймальня

26-25-25
63-64-20
(факс)

ПАЛАДІЙЧУК
Сергій Богданович

Секретар ради

26-64-81
63-30-00

ХМИЛЕЦЬКИЙ
Олексій Віталійович

Заступник міського голови

63-57-09
26-96-52

ВАСИЛЬЧУК
Сергій Миколайович

Заступник міського голови

63-58-48

КУЛЬЧИНСЬКА
Галина Григорівна

Заступник міського голови

63-58-56
26-94-88

 

Приймальня

63-58-56

ШЕВЧУК
Руслан Степанович

Заступник міського голови

62-04-11

СЕРЕДЮК
Петро Леонтійович

Керуючий справами міськвиконкому

63-63-84

СТРИГУНОВА
Людмила Василівна

Начальник організаційного відділу апарату ради

63-57-63

 

Начальник контрольного відділу апарату ради

63-58-11

ПЕЛЕШОК
Ніна Євгеніївна

Начальник загального відділу

63-63-86

КОРНІЙЧУК
Світлана Павлівна

Начальник юридичного відділу

63-64-49

САХНЮК
Ярослав Олександрович

Начальник управління житлово-комунального господарства

26-66-26
63-35-76

МАРЩІВСЬКА
Наталія Володимирівна

Начальник відділу з обліку та розподілу житла

63-37-34

ГІЛЬ
Ангеліна Сергіївна

Начальник відділу звернень громадян

26-58-54

КОСТЮК
Тетяна Василівна

Начальник відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи

26-55-09

СИВА
Лариса Миколаївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку

63-58-61

 

 

МІСЬКІ, СЕЛИЩНІ, СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ, ГОЛОВИ ОТГ ТА СЕКРЕТАРІ РАД

№п.п.

Назва ради

Прізвище, ім’я та по батькові голови

Номер службового телефону

Прізвище, ім’я та по батькові секретаря

Номер службового телефону

Електронна адреса

Березнівський район
Код 0-253

 

 

 

 

 

 

 

1.           

Березнівська
міська

Пилипчук
Руслан Петрович

5-49-93

Дорощук
Ігор Іванович

5-36-08

bermrada@gmail.com

2.           

Соснівська
селищна

Кот
Микола Володимирович

2-72-22

Рибачок
Людмила Миколаївна

2-73-74

sosnove-sr@ukr.net

3.           

Балашівська
сільська

Іванова
Марія Пилипівна

3-47-75

Шолом
Тамара Адамівна

3-47-57

balashivka-sr@ukr.net

4.           

Бистрицька
сільська

Василюта
Іван Сергійович

6-13-30

Стахнюк
Раїса Петрівна

6-13-26

bystrychi-sr@ukr.net

5.           

Білківська
сільська

Грицюта
Дмитро Леонідович

3-59-09

Хилюк
Оксана Антонівна

3-59-09

bilka-sr@ukr.net

6.           

Бронська
сільська

Ковалик
Андрій Петрович

3-56-38

Миронець
Світлана Володимирівна

3-56-38

bronne-sr@ukr.net

7.           

Великопільська сільська

Толочик
Зоя Володимирівна

3-55-33

Гаврилюк
Валентина Миколаївна

3-55-33

vpole-sr@ukr.net

8.           

Вітковицька
сільська

Миронець
Галина Михайлівна

3-41-47

Воробей
Ірина Андріївна

3-41-47

vitkovychi-sr@ukr.net

9.           

Голубненська
сільська

Кравець
Микола Єремійович

3-36-19

Ященко
Наталія Миколаївна

3-36-22

golubne-sr@ukr.net

10.        

Городищенська
сільська

Кошманюк
Анатолій Антонович

5-21-36

Наумчук
Лідія Сергіївна

5-21-36

gorodyshce-sr@ukr.net

11.        

Грушівська
сільська

Чернюшок
Іван Миколайович

 3-37-53

Матвійчук
Алла Володимирівна

3-37-53

grushivka-sr@ukr.net

12.        

Губківська
сільська

Касянчик
Дмитро Максимович

2-73-27

Кручок
Любов Володимирівна

2-73-27

gubkiv-sr@ukr.net

13.        

Друхівська
сільська

Мудра
Раїса Дмитрівна

3-46-93

Олексина
Ірина Олексіївна

3-46-93

druhiv-sr@ukr.net

14.        

Зірненська
сільська

Старінський
Віталій Сергійович

4-11-81

Миронець
Галина Василівна

4-11-81

zirnesr@ukr.net

15.        

Кам’янська
сільська

Парфенюк
Світлана Йосипівна

3-34-71

Парфенюк
Оксана Миколаївна

3-34-32

kamsr@ukr.net

16.        

Малинська
сільська

Дімітров
Анатолій Євстафійович

3-54-44

Діденко
Ірина Миколаївна

3-54-40

malynsk-sr@ukr.net

17.        

Марининська
сільська

Коваль
Юрій Миколайович

 

2-98-42

Яніцька
Валентина Володимирівна

2-98-23

marynyn-sr@ukr.net

18.        

Моквинська
сільська

Люшин
Юрій Степанович

5-15-56

Карповець
Леся Олександрівна

5-13-43

mokvyn-sr@ukr.net

19.        

Поліська
сільська

Мельничук
Петро Святославович

3-37-45

Романова
Лариса Петрівна

3-37-45

poliske-sr@ukr.net

20.        

Полянська
сільська

Галагуз
Віктор Іванович

3-31-33

Старовойт
Раїса Іванівна

3-31-35

poliany-sr@ukr.net

21.        

Прислуцька
сільська

Семенович
Алла Миколаївна

3-57-31

Жабчик
Валентина Федорівна

3-57-34

prysluch-sr@ukr.net

22.        

Тишицька
сільська

Осійчук
Олександр Іванович

3-51-37

Панасюк
Тетяна Григорівна

3-51-37

tyshytsia-sr@ukr.net

23.        

Хмелівська
сільська

Власюк
Федір Онопрійович

2-75-13

Стасюк
Ніна Олексіївна

2-75-13

hmelivka-sr@ukr.net

24.        

Яринівська
сільська

Харчук
Ігор Миколайович

3-35-40

Омелянчук
Тетяна Андріївна

3-35-12

yarynivka-sr@ukr.net

25.        

Яцьковицька
сільська

Чухрій
Євгеній Олександрович

3-47-69

Стрілець
Ірина Андріївна

3-47-69

yatskovychi-sr@ukr.net

Володимирецький район
Код 0-234

 

 

 

 

 

 

 

1.          

Володимирецька
селищна

Осмолович
Олександр Григорович

2-52-10
2-48-26

Новак
Віктор Бенедиктович

2-35-27

volodrada@ukr.net

2.          

Рафалівська
селищна

Совгуть
Василь Сергійович

5-35-76

Бабецька
Наталія Степанівна

5-31-60

rafalivka@silrada.rv.ua

3.          

Антонівська сільська

Петрук
Микола Якович

6-12-68

Іщик
Жанна Адамівна

6-12-22

antonivka@silrada.rv.ua

4.          

Балаховицька
сільська

Давидюк
Вадим Васильович

5-41-42

Літвінчук
Наталія Миколаївна

5-41-45

balahovychi@silrada.rv.ua

5.          

Берестівська
сільська

Ясинська
Вікторія  Іванівна

3-61-37

Ващишина
Марина Анатоліївна

3-61-37

berestivka@silrada.rv.ua

6.          

Біленська
сільська

Блищик
Олександр Сарафонович

7-11-23

Шмига
Юлія Василівна

7-11-23

bile@silrada.rv.ua

7.          

Більськовільська
сільська

Терещук
Олексій Вікторович

9-51-31

 

9-51-68

bvsilrada@ukr.net

8.          

Великожолудська
сільська

Суханець
Олена Федорівна

3-31-00

Шкіндер
Світлана Василівна

3-31-47

zholudsk@silrada.rv.ua

9.          

Великотелковицька
сільська

Репетуха
Віталій Васильович

7-22-44

Манзик
Наталія Василівна

7-22-44

telkovychi@silrada.rv.ua

10.       

Великоцепцевицька
сільська

Сівта
Сергій Дмитрович

6-65-41

Смулка
Тетяна Миколаївна

6-65-41

cepcevychi@ukr.net

11.       

Воронківська
сільська

Хомич
Леонід Іванович

7-44-48

Якубська
Галина Василівна

7-44-48

voronky@silrada.rv.ua

12.       

Городецька
сільська

Басик
Ірина Миколаївна

6-25-68

Міцута
Наталія Борисівна

6-24-91

gorodec@silrada.rv.ua

13.       

Довговільська
сільська

Федорчук
Анатолій Іванович

3-73-02

Шишка
Надія Олександрівна

3-73-22

dovgovolia@silrada.rv.ua

14.       

Жовкинівська
сільська

Басиста
Єлизавета Сергіївна

3-45-25

Ковальчук
Валентина Терентіївна

3-45-25

zhovkyni@silrada.rv.ua

15.       

Заболоттівська
сільська

Хондока
Роман Володимирович

5-61-15

Ярошик
Ольга Вікторівна

5-61-43

zabolottia@silrada.rv.ua

16.       

Каноницька
сільська

Дуляницький
Василь Олексійович

4-23-10

Орабей
Марія Семенівна

4-23-10

kanonychi@silrada.rv.ua

17.       

Кідрівська
сільська

Лепуга
Федір Іванович

3-41-30

Решетицька
Руслана Володимирівна

3-41-30

kidry@silrada.rv.ua

18.       

Красносільська
сільська

Ковальчук
Дмитро Іванович

3-01-80

Ковальчук
Оксана Володимирівна

3-01-80

krasnosillia@silrada.rv.ua

19.       

Лозківська
сільська

Нечипорук
Микола Дмитрович

5-31-13

Саламаха
Надія Сергіївна

5-54-20

lozky@silrada.rv.ua

20.       

Любахівська
сільська

Ошурко
Людмила Сергіївна

4-61-22

Демедишина
Тетяна Вікторівна

4-61-22

lubahy@silrada.rv.ua

21.       

Мульчицька
сільська

Шарабар
Максим Валерійович

9-34-33

Булан
Галина Михайлівна

9-34-33

mulchyci@silrada.rv.ua

22.       

Новаківська
сільська

Христянович
Олексій Миколайович

9-73-44

Олещук
Ольга Григорівна

9-73-44

novaky@silrada.rv.ua

23.       

Озерецька
сільська

Макарчук
Микола Ясонович

9-51-20

Федорук
Олександр Степанович

9-51-20

ozerci@silrada.rv.ua

24.       

Озерська
сільська

Семчук
Віктор Валентинович

4-17-10

Мороченець
Тетяна Іванівна

4-17-10

ozero@silrada.rv.ua

25.       

Полицька
сільська

Озеруга
Микола Костянтинович

5-93-30

Рубець
Галина Павлівна

5-93-24

polyci@silrada.rv.u

26.       

Половлівська
сільська

Дацький
Ілля Петрович

3-51-33

Федіна
Галина Федорівна

3-51-43

polovli@silrada.rv.ua

27.       

Ромейківська
сільська

Антонюк
Надія Григорівна

6-74-22

Васильчук
Сергій Михайлович

6-74-22

romejky@silrada.rv.ua

28.       

Собіщицька
сільська

Гаврилюк
Олександр Володимирович

6-36-43

Ткач
Людмила Миколаївна

6-36-38

sobizchyci@silrada.rv.ua

29.       

Сопачівська
сільська

Сніжко
Галина Андріївна

4-51-35

Федіна
Олена Соловеївна

4-51-42

sopachiv@silrada.rv.ua

30.       

Старорафалівська
сільська

Ємельянов
Ярослав Володимирович

4-86-88

Килюх
Наталія Михайлівна

4-86-36

stararafalivka2013@ukr.net

31.       

Степангородська
сільська

Наконечний
Віталій Кирилович

3-35-52

Мельник
Любов Петрівна

3-35-18

stepangorod@silrada.rv.ua

32.       

Хиноцька
сільська

Шеліган
Микола Федорович

7-61-86

Мартишевська
Вікторія Леонідівна

7-61-86

hynochi@silrada.rv.ua

 

Гощанський район
Код 0-250

 

 

 

 

 

 

 

1.           

Гощанська
селищна

Панчук
Микола Миколайович

2-14-25
2-18-63

Ткачук
Дмитро Петрович

2-19-61

goshcha@ukr.net

2.           

Бабинська
сільська

об’єднана територіальна громада

Гречич
Олег Степанович

3-41-75

Єхало
Галина Петрівна

3-42-75
3-41-31

babinskarada@ukr.net

3.           

Бочаницька
сільська

Андрійчук
Олександр Арсентійович

3-81-19

Партолюк
Юлія Юріївна

3-81-19

bochanyca@gmail.com

4.           

Бугринська
сільська  об’єднана територіальна громада

Пилипчук
Сергій Костянтинович

4-21-81

Процюк
Олена Павлівна

4-21-94

bugrinskarada@ukr.net

5.           

Воскодавська
сільська

Ющук
Ольга Андріївна

2-12-38

Ільчук
Наталія Іванівна

2-12-38

voskodavu@gmail.com

6.           

Горбаківська
сільська

Бойко
Володимир Іванович

6-43-66

Яресмчук
Світлана Олександрівна

6-42-94

srgorbak@i.ua

7.           

Дроздівська
сільська

Котовець
Валентина Семенівна

6-50-16

Котовець
Ірина Володимирівна

6-50-16

drozdivrada@ukr.net

8.           

Дулібська
сільська

Дикало
Василь Володимирович

4-81-91

Рекута
Юлія Юріївна

4-81-91

dylibusr@gmail.com

9.           

Жаврівська 
сільська

Кравчук
Марія Євгенівна

2-30-91

Парфенюк
Раїса Павлівна

2-30-91

javrivrada@gmail.com

10.       

Красносільська
сільська

Гуменюк
Надія Миколаївна

2-15-84

Доля
Ольга Ростиславівна

2-28-30

krasnosilla@gmail.com

11.       

Криничківська
сільська

Коваль
Олена Василівна

9-23-10
9-23-20

Степанюк
Таїсія Адамівна

9-21-96

krunushku@gmail.com

12.       

Курозванівська
сільська

Луцик
Марія Миколаївна

4-81-71

Кравчук
Оксана Адамівна

4-81-71

kyrozvanu@gmail.com

13.       

Липківська 
сільська

Остапчук
Андріан Лукашевич

5-31-42

Муляр
Романа Романівна

5-31-95

lupkurada@gmail.com

14.       

Малятинська 
сільська

Герасимчук
Світлана Олександрівна

5-11-13
5-11-41

Майструк
Тамара Павлівна

5-11-13

malatun@ukr.net

15.       

Малинівська
сільська

Пивоварчук
Олена Петрівна

5-51-42

Мазепа
Світлана Михайлівна

5-51-42

malunivka@gmail.com

16.       

Майківська 
сільська

Пивоварчук
Галина Яківна

3-31-28

Бондарчук
Любов Михайлівна

3-31-28

maikivrada@gmail.com

17.       

Русивельська
сільська

Павлов
Руслан Васильович

4-61-35

Качурець
Валентина Петрівна

4-61-49

rysuvel@gmal.com

18.       

Садівська
сільська

 

Вертелецький
Валерій Павлович

9-23-58

Малярчук
Людмила Олексіївна

9-23-58

sadoverada@gmail.com

19.       

Симонівська
сільська

Ткачук
Ніна Володимирівна

2-16-82

Крупська
Раїса Дмитрівна

2-16-82

sumonivrada@gmal.com

20.       

Синівська
сільська

Волкошовець
Микола Анатолійович

5-81-19

Гапончук
Ольга Павлівна

5-81-19

Siniv.sr@gmail.com

21.       

Тучинська 
сільська

Кирильчук
Володимир Миколайович

9-23-44

Будько
Людмила Володимирівна

9-23-67
9-23-81

tuchin.rada@yadex.ua

22.       

Федорівська
сільська

Радчук
Юрій Іванович

2-10-14

Довгополюк
Тетяна Миколаївна

5-71-42

fedorivka11@ukr.net

Демидівський район
Код 0-237

 

 

 

 

 

 

 

1.          

Демидівська
селищна

Яремчук
Михайло Олексійович

6-18-42

Войцеховський
Олександр Васильович

6-15-14

dem_s_rada@ua.fm

2.          

Боремельська
сільська

об’єднана територіальна громада

Корінь

Віктор Михайлович

4-82-42

Унєгова
Оксана Миколаївна

4-82-31

boremelska@mail.ua

3.          

Вербенська
сільська

Рачинський
Василь Володимирович

6-22-01

Хайковська
Надія Адамівна

4-12-42

 

4.          

Вовковиївська
сільська

Бондарчук
В’ячеслав Володимирович

3-72-82

Шеремета
Світлана Петрівна

3-72-82

 

5.          

Глибокодолинська
сільська

Гривіцька
Марія Олександрівна

6-23-74

Муравцева
Галина Павлівна

6-23-74

 

6.          

Золочівська
сільська

Малецька
Оксана Василівна

4-82-73

Ліщук
Ірина Павлівна

4-82-73

 

7.          

Ільпибоцька
сільська

Климюк
Сергій Петрович

6-22-09

Кирильчук
Людмила Іванівна

6-22-09

 

8.          

Княгининська
сільська

Ремез
Алінтин Леонтійович

3-32-31

Хоміцька
Людмила Максимівна

3-32-31

 

9.          

Малівська
сільська

Корінь
Віктор Михайлович

4-26-42

Колядич
Оксана Іванівна

4-26-42

malevo_sr@ukr.net

10.      

Рогізненська
сільська

Панчук
Анатолій Володимирович

3-52-42

Грабовецька
Мирослава Ананівна

3-52-42

 

11.      

Рудківська
сільська

Погорілий
Володимир Андрійович

6-22-02

Улянич
Валентина Василівна

6-22-02

RudkaRada@ukr.net

12.      

Хрінницька
сільська

Майдан
Віталій Мирославович

4-62-42

Майдан
Валентина Григорівна

4-62-31

 

 

Дубенський район
Код 0-256

 

 

 

 

 

 

 

1.          

Смизька
селищна об’єднана територіальна громада

Пахалюк
Микола Сергійович

5-61-70

Мазурок
Вікторія Ростиславівна

5-65-70

smyga-sr@ukr.net

2.          

Варковицька
сільська

Дем’янович
Алла Леонідівна

7-31-60

Омелянюк
Алла Олександрівна

7-31-60

varkovsr@ukr.net

3.          

Вербська
сільська

Івашинюта
Ірина Іванівна

7-02-38

Громнюк
Валентина Миколаївна

7-04-44

verba-rada@ukr.net

4.          

Гірницька
сільська

Савчук
Андрій Олександрович

7-52-38

Самолюк
Валентина Миколаївна

7-52-38

girniki-sr@mail.ru

5.          

Іваннівська
сільська

Бирук
Світлана Олександрівна

5-52-85

Лотоцька
Катерина Петрівна

5-52-85

ivannyasr35620@ukr.net

6.          

Майданська
сільська

Слободенюк
Марія Іванівна

7-23-29

Швидка
Людмила Василівна

7-23-29

 

7.          

Малосадівська
сільська

Стеха
Володимир Аполлінарійович

5-96-19

Бучик
Ольга Олександрівна

5-96-19

malisadu2013@gmail.com

8.          

Мильчанська
сільська

Міщук
Юрій Пилипович

7-16-47

Горкавчук
Тамара Віталіївна

7-16-47

 

9.          

Мирогощанська
сільська  об’єднана територіальна громада

Саборук

Світлана Аврамівна

7-74-80

Кисіль
Ніна Ананіївна

7-75-66

mirogoscha@mail.ru

10.       

Озерянська
сільська

Дідур
Світлана Миколаївна

7-26-67

Коліщук
Валентина Василівна

7-26-67

ozeriany@ukr.net

11.       

Плосківська
сільська

Кочубей
Борис Олегович

7-12-35

Смалюх
Тарас Вікторович

7-12-35

ploskas_r@ukr.net

12.       

Повчанська
сільська

Іванюк
Інна Миколаївна

7-81-88

Палій
Ольга Миколаївна

7-81-88

 

13.       

Привільненська
сільська  об’єднана територіальна громада

Момотюк
Юрій Вікторович

5-41-10

Здолбіцька
Віра Володимирівна

5-41-49

pryvilne01@ukr.net

14.       

Птицька
сільська

Вознюк
Ярослав Леонтійович

7-05-54

Наконечна
Ніна Юріївна

7-05-54

sr-pt@ukr.net

15.       

Рачинська
сільська

Кривичун
Олександр Олександрович

5-22-67

Ткачук
Лариса Григорівна

5-23-99

rachinskasilskarada@mail.ru

16.       

Сатиївська
сільська

Крупко
Лариса Миколаївна

5-71-40

Бугайчук
Тамара Михайлівна

5-71-19

satyiwrada@i.ua

17.       

Семидубська
сільська

Ковальчук
Микола Матвійович

7-92-43

Мар’янчик
Ольга Олексіївна

7-92-43

Semyduby@ukr.net

18.       

Соснівська
сільська

Грицай
Володимир Миколайович

7-13-69

Сліпачук
Галина Олексіївна

7-13-69

sosnovkasr20@ukr.net

19.       

Стовпецька
сільська

Пляшко
Віктор Степанович

7-86-24

Михалюк
Марія Борисівна

7-86-24

stovpets.silskarada@mail.ru

20.       

Тараканівська
сільська

Сорочинська
Наталія Григорівна

5-12-24

 Павлишина
Наталія Володимирівна

5-12-33

tarakaniv.sil.rada@ukr.net

Дубровицький район
Код 0-258

 

 

 

 

 

 

 

1.           

Дубровицька міська

Микульський
Богдан Михайлович

2-21-55
2-02-31

Годунко
Микола Миколайович

2-03-13

dubr_misk_rada@ukr.net

2.           

Бережківська
сільська

Красько
Ганна Семенівна

3-82-53

Жмура
Олександра Іванівна

3-82-53

beregki@i.ua

3.           

Бережницька
сільська

Кремезь
Мирослав Володимирович

3-01-49

Белаш
Олена Миколаївна

3-01-32

berrada@i.ua

4.           

Берестівська
сільська

Дашук
Микола Павлович

3-51-43

Калюх
Тамара Григорівна

3-52-37

berestja@ukr.net

5.           

Великоозерянська
сільська

Рябий
Михайло Миколайович

2-09-55

Котяй
Марія Дмитрівна

4-71-20

wozera@gmail.com

6.           

Велюнська
сільська

Наумець
Олена Михайлівна

4-31-49

Федорова
Наталія Петрівна

4-31-49

velunrada@ukr.net

7.           

Висоцька
сільська  об’єднана територіальна громада

Гура

Людмила Федорівна

2-09-94

Мацерук
Катерина Анатоліївна

6-02-84
6-03-15

visotskrada@ukr.net

8.           

Залузька
сільська

Олексієвець
Віктор Миколайович

2-09-85

Котяш
Олександр Іванович

4-61-22

zaluzka-s.r@meta.ua

9.           

Колківська сільська

Яцута
Петро Петрович

2-09-75

Таборовець
Надія Іванівна

5-51-34

kolky_rada@mail.ru

10.       

Лісівська
сільська

Петрович
Людмила Миколаївна

2-09-81

Кот
Ольга Василівна

7-01-49

lisiwskarada@rambler.ru

11.       

Лютинська
сільська

Борсук
Валентин Валентинович

6-41-47

Шинкар
Едуард Михайлович

6-41-47

lutynsk_rada@ukr.net

12.       

Миляцька
сільська  об’єднана територіальна громада

Хлебович
Федір Федорович

4-91-33

Ососкало
Світлана Василівна

4-91-33

milgromada@ukr.net

13.       

Мочулищенська
сільська

Шеремета
Галина Денисівна

2-20-44

Заєць
Ольга Орестівна

5-31-32

mochulrada@gmail.com

14.       

Нивецька
сільська

Руда
Тетяна Йосипівна

2-09-71

Лавор
Людмила Іванівна

5-81-15

nivrada@i.ua

15.       

Осівська
сільська

Рабович

Володимир Іванович

2-05-59

Ковальчук
Ніна Степанівна

4-81-21

osowa.s-rada@ukr.net

16.       

Сварицевицька
сільська

Крупко
Павло Ілліч

2-09-95

Парчук
Катерина Петрівна

7-21-30

svarra@bk.ru

17.       

Селецька
сільська

Голяка
Павло Васильович

2-09-51
5-01-12

Петрушко
Інна Павлівна

5-01-91

selecka.sr@gmail.com

18.       

Соломіївська
сільська

Білотіл
Олег Михайлович

2-09-70

Верес
Людмила Улянівна

 

3-31-41

colomija@i.ua

19.       

Трипутнянська
сільська

Щур
Роман Харитонович

2-09-99

Колода
Ольга Євгенівна

7-51-37

triputny@ukr.net

20.       

Туменська
сільська

Новик
Алік Олександрович

2-09-69

6-81-25

Рожкевич
Віра Дмитрівна

6-81-23
6-81-49

tumensilrada@ukr.net

Зарічненський район
Код 0-232

 

 

 

 

 

 

 

1.           

Зарічненська
селищна

Ломако
Володимир Олександрович

3-07-80

Пронькіна
Наталія Станіславівна

3-07-99

rada-zarich@ukr.net

2.           

Борівська
сільська

Мельник
Руслан Миколайович

3-56-04

Авдейчик
Валентина Василівна

3-56-09

borivska@mail.ua

3.           

Вичівська
сільська

Полюхович
Віталій Семенович

3-41-96

Музичко
Олена Іванівна

3-41-94

vuchivka_s_r@i.ua

4.           

Дібрівська
сільська

Шепелевич
Василь Дмитрович

4-62-34

Блищик
Ольга Володимирівна

4-62-34

dibrivsk@i.ua

5.           

Кухітсько-Вільська
сільська

Черевко
Людмила Опанасівна

4-44-16

Брень
Петро Леонідович

4-44-42

kuh_voly_sr@ukr.net

6.           

Локницька
сільська  об’єднана територіальна громада

Харковець

Петро Степанович

4-33-60

Палей
Ірина Михайлівна

4-47-43

loknizasrada@ukr.net

7.           

Морочненська
сільська

Захаревич
Олександр Іванович

4-34-13

Олежко
Марія Андріївна

4-34-13

morochne@ukr.net

8.           

Неньковицька
сільська

Свирид
Василь Мартинович

4-42-44

Вознюк
Світлана Петрівна

4-42-44

nenkovichirada@ukr.net

9.           

Новорічицька
сільська

Слободянюк
Сергій Олександрович

4-53-38

Войтович
Валентина Костянтинівна

4-53-38

Novorichuca_s_r@i.ua

10.        

Омитська сільська

 

4-76-13

 

 

gsmomyt@mail.ru

11.        

Перекальська
сільська

Прохорович
Галина Костянтинівна

4-55-25

Татарінцева
Галина Миколаївна

4-55-25

radaperekallya@ukr.net

12.        

Річицька
сільська

Ошурко
Олександр Петрович

4-64-25

Саган
Марія Костянтинівна

4-64-25

radarichitska@ukr.net

13.        

Сенчицька
сільська

Проневич
Віктор Миколайович

4-56-31

Проневич
Валентина Дмитрівна

4-56-31

senchutsi_s_r@i.ua

14.        

Серницька
сільська

Полюхович
Василь Іванович

3-46-15

Полюхович
Надія Миколаївна

3-44-32

sernukusr@ukr.net

Здолбунівський район
Код 0-252

 

 

 

 

 

 

 

1.  

Здолбунівська
міська

Ольшевський
Ігор Олександрович

2-21-31

Капітула
Валентина Василівна

2-45-47

miskrada@ukrsd.com.ua

2.  

Мізоцька
селищна

Похилюк
Богдан Юрійович

4-01-69

Кондратюк
Оксана Володимирівна

4-01-94

rada_mizoch@mail.ru

3.  

Білашівська
сільська

Зайшлий
Василь Парфенович

4-08-14

Тишкова
Любов Василівна

4-08-14

bilashiv.s.r@ukr.net

4.  

Богдашівська
сільська

Хабатюк
Ірина Степанівна

2-26-06

Нестерук
Наталія Олександрівна

2-26-06

bogdashivmeta@com.ua

5.  

Будеразька
сільська

Баранов
Володимир Федорович

4-85-35

Заводовська
Галина Ростиславівна

4-85-21

buderazh@mail.com

6.  

Бущанська
сільська

Парфенюк
Ірина Володимирівна

4-82-75

Денисюк
Алла Іванівна

4-82-31

 

7.  

Глинська
сільська

Ольховець
Петро Леонтійович

5-75-03

Тимощук
Оксана Олександрівна

5-75-03

 

8.  

Дерманська І
сільська

Криницький
Тарас Іванович

4-50-21

Кочаровська
Наталія Костянтинівна

4-50-21

derman_persha@ukr.net

9.  

Дерманська ІІ
сільська

Каменяка
Володимир Васильович

5-83-67

Кленовий
Ігор Петрович

5-83-67

 

10.                

Здовбицька
сільська

Година
Світлана Валеріївна

4-20-94

Мосійчук
Вікторія Олегівна

4-23-17

zdovb@ukr.net

11.                

Копитківська
сільська

Ворон
Петро Ананійович

4-77-70

Стеренчак
Валентина Георгіївна

4-77-21

kopsilrad@ukr.net

12.                

Маломощаницька
сільська

Нікітюк
Василь Володимирович

4-88-38

Філонюк
Ольга Володимирівна

4-88-38

m_mrada@ukr.net

13.                

Миротинська
сільська

Мартинюк
Василь Васильович

5-79-35

Василина
Тамара Павлівна

5-79-35

myrotyn_sr@i.ua

14.                

Новомощаницька
сільська

Герасимчук
Леонід Петрович

5-86-40

Корнійчук
Ігор Антонович

5-86-40

novasrada2014@gmail.com

15.                

Новосілківська
сільська

Мельник
Світлана Степанівна

4-77-25

Богданенко
Галина Адамівна

4-77-25

 

16.                

Півченська
сільська

Шах
Юрій Андрійович

5-86-94

Харковська
Ірина Петрівна

5-86-22

 

17.                

П’ятигірська
сільська

Нестерчук
Петро Миколайович

5-76-54

Нагорна
Ольга Василівна

5-76-54

 

18.                

Спасівська
сільська

Кравець
Роман Васильович

4-74-95

Гаврилюк
Світлана Петрівна

4-74-95

 

19.                

Старомощаницька
сільська

Панасюк
Світлана Петрівна

4-47-94

Шах
Василина Петрівна

4-47-94

 

20.                

Ступнівська
сільська

Пільганський
Микола Олександрович

4-43-47

Лазоровська
Лідія Володимирівна

4-43-47

lvl556@ukr.net

21.                

Уїздецька
сільська

Стернійчук
Олександр Миколайович

5-81-30

Рудик
Оксана Мирославівна

5-81-30

 

22.                

Урвенська
сільська

Балабат
Лідія Михайлівна

5-70-42

Грицюк
Марія Миколаївна

5-70-42

usrada@ukr.net

Корецький район
Код 0-251

 

 

 

 

 

 

 

1.           

Корецька
міська

Дмитрук
Людмила Миколаївна

2-04-58

Ясковець
Олена Василівна

2-16-45

mkorec850@ukr.net

2.           

Бриківська
сільська

Неглядюк
Тетяна Леонідівна

2-61-29

Кирильчук
Людмила Степанівна

2-61-29

 

3.           

Великоклецьківська
сільська

Соловей
Володимир Сергійович

2-23-67

Демчук
Галина Федорівна

2-54-10

 

4.           

Великомежиріцька сільська

Слободенюк
Оксана Андріївна

3-13-40

Вознюк
Надія Григорівна

3-12-99

slobodan1980@ukr.net

5.           

Веснянська
сільська

Федькевич
Михайло Михайлович

2-51-19

Глюза
Світлана Володимирівна

2-51-19

 

6.           

Гвіздівська
сільська

Бухал
Василь Олександрович

2-03-34

Павлюк
Валентина Іванівна

2-03-34

gvozdov34@ukr.net

7.           

Головницька
сільська

Омельчук
Наталія Петрівна

2-62-00

Турович
Лариса Іванівна

2-62-00

golovrada@ukr.net

8.           

Даничівська
сільська

Новак
Леонід Васильович

2-47-22

Гребінь
Лариса Дмитрівна

2-47-22

danychiv.rada@i.ua

9.           

Жадківська
сільська

Якубець
Ігор Ростиславович

2-12-62

Мартиненко
Людмила Петрівна

2-12-62

jadkivka@i.ua

10.       

Залізницька
сільська

Михальчук
Василь Михайлович

2-53-57

Кречко
Людмила Василівна

2-53-57

 

11.       

Іванівська
сільська

Скарбарчук
Валентина Петрівна

3-11-23

Ільчук
Лариса Петрівна

3-11-23

 

12.       

Коловертівська
сільська

Онищук
Любов Олексіївна

2-53-47

Власюк
Марія Олександрівна

2-53-47

 

13.       

Користівська
сільська

Онищук
Людмила Олександрівна

2-66-46

Сорочинська
Любов Володимирівна

2-66-46

 

14.       

Крилівська
сільська

Снопок
Ольга Степанівна

2-67-38

Горкун
Галина Филимонівна

2-67-38

 

15.       

Морозівська
сільська

Гошта
Наталія Павлівна

2-64-44

Данилюк
Наталія Миколаївна

2-64-44

 

16.       

Невірківська
сільська

Рокитенець
Василь Михайлович

3-11-42

Лавренюк
Лариса Миколаївна

3-11-42

 

17.       

Новокорецька
сільська

Хоменко
Микола Костянтинович

2-17-07

Карпуша
Валентина Петрівна

2-17-07

novkorec@ukr.net

18.       

Річецька
сільська

Супрончук
Михайло Михайлович

2-63-24

Супрончук
Ірина Валеріївна

2-63-24

richkysilrada@gmail.com

19.       

Самострілівська
сільська

Кирильчук
Ігор Васильович

3-23-41

Тимощук
Галина Іванівна

3-23-41

 

20.       

Сапожинська
сільська

Кальчук
Петро Миколайович

2-55-13

Данішура
Ольга Йосипівна

2-55-13

 

21.       

Світанівська
сільська

Бура
Алла Ігнатівна

3-44-44

Федорук
Галина Георгіївна

3-15-41

 

22.       

Стовпинська
сільська

Немира
Олександр Миколайович

3-37-10

Москалик
Андрій Андрійович

3-67-10

 

23.       

Сторожівська
сільська

Бондарчук
Катерина Миколаївна

2-45-41

Літвінчук
Олена Іванівна

2-45-41

 

24.       

Устянська
сільська

Маркевич
Андрій Андрійович

2-52-40

Годун
Василина Петрівна

2-52-44

 

25.       

Харалузька
сільська

Фіщук
Надія Іванівна

2-54-40

Фіщук
Тетяна Євгенівна

2-54-40

 

26.       

Щекичинська
сільська

Ярмолюк
Володимир Адамович

3-13-74

Пархомець
Ірина Євгенівна

3-13-74

shekychyn.sr@ukr.net

Костопільський район
Код 0-257

 

 

 

 

 

 

 

1.           

Костопільська
міська

Денисюк
Євгеній Олексійович

2-21-81
2-10-39

Єрмаченко
Дмитро Васильович

2-16-56

kost-rada@ukr.net

2.           

Великомидська
сільська

Ступницька
Олена Миколаївна

6-77-49

Новак
Раїса Миколаївна

6-77-33

mudskaSR@gmail.com

3.           

Великостидинська
сільська

Деркач
Марія Миколаївна

5-22-31

Корнійчук
Тетяна Іванівна

5-22-31

vstidinrada@i.ua

4.           

Головинська
сільська

Вдовиченко
Леонтій Володимирович

5-33-32

Демчук
Тамара Петрівна

5-33-92

Golovin_sr@ukr.net

5.           

Гутянська
сільська

Банацький
Сергій Павлович

6-44-21

Корева
Наталія Сергіївна

6-44-38

gutasr@ukr.net

6.           

Деражненська
сільська  об’єднана територіальна громада

Пустовіт

Олександр Михайлович

3-14-23

Панчелюга
Людмила Миколаївна

3-13-35

dersilrada@ukr.net

7.           

Звіздівська
сільська

Бачук
Юрій Володимирович

6-36-44

Чирук