• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Довідник органів місцевого самоврядування та адміністративно-територіальний устрій області (довідники)



ДОВІДНИК 
міських, сільських/селищних рад, об'єднаних територіальних громад
Рівненської області
станом на 05/07/2017

Назва ради

Голова

телефони

Поштова та ел. адреси

Населені пункти

колишні сільради, що увійшли до складу ОТГ

Вараська міська рада

Анощенко Сергій іванович

(03636) 2-18-18

майд.Незалежності, 1 м.Вараш 34400:   e-mail: office-vkkmr@kuznetsovsk-rada.gov.ua,

м.Вараш

 

Дубенська міська рада

Антонюк Василь Михайлович

(03656) 4-10-55
(03656) 4-21-32

вул.Замкова, 4, м.Дубно  35600:   e-mail:dubno@icc.rv.ua rada@dubno-adm.rv

м.Дубно

 

Острозька міська рада

Шикер Олександр Федорович

(03654) 2-22-60

вул.Героїв Майдану, 4, м.Острог 35800:   e-mail:ostrog_amu@ukr.net

м.Острог

 

Рівненська міська рада

Хомко Володимир Євгенович

(0362) 26-25-25  (0362) 63-30-00

вул.Соборна, 12А, м.Рівне  33000:   e-mail:nzag@city-adm.rv.ua  www.city-adm.rv.ua

м.Рівне

 

Березнівський район (03653)

 

Березнівська  міська

Пилипчук Руслан Петрович

(03653) 5-49-93; 5-36-08

вул.Київська,5 м.Березне Березнівський район  Рівненська обл.  34600:   e-mail:bermrada@gmail.com

м Березне

 

Соснівська  селищна

Кот Микола Володимирович

(03653) 2-72-22; 2-73-74

вул.Шевченка, 5 смт Соснове Березнівський район  Рівненська обл.  34652:   e-mail:sosnove-sr@ukr.net

смт Соснове   с Адамівка   с Великі Селища   с Вілля   с Глибочок   с Іванівка

 

Балашівська  сільська

Іванова Марія Пилипівна

(03653) 3-47-75; 3-47-57

вул.С.Тулуба,15, с.Балашівка, Березнівський район  Рівненська обл.  34640:   e-mail:balashivka-sr@ukr.net

с Балашівка  с Лінчин  с Михалин   с Сівки

 

Бистрицька  сільська

Василюта Іван Сергійович

(03653) 6-13-30; 6-13-26

вул.Надслучанська,226 с.Бистричі Березнівський район  Рівненська обл.  34644:   e-mail:bystrychi-sr@ukr.net

с Бистричі

 

Білківська  сільська

Грицюта Дмитро Леонідович

(03653) 3-59-09;

вул. Перемоги,8,  с.Білка,  Березнівський район  Рівненська обл.  34633:   e-mail:bilka-sr@ukr.net

с Білка  с Підгало

 

Бронська  сільська

Ковалик Андрій Петрович

(03653) 3-56-38;

вул.Шевченка,1а с.Бронне Березнівський район  Рівненська обл.  34611:   e-mail:bronne-sr@ukr.net

с Бронне

 

Великопільська сільська

Толочик Зоя Володимирівна

(03653) 3-55-33;

вул.Молодіжна,9 с.Велике Поле Березнівський район  Рівненська обл.  34631:   e-mail:vpole-sr@ukr.net

с Велике Поле   с Велика Купля  с Замостище  с Яблунне

 

Вітковицька  сільська

Миронець Галина Михайлівна

(03653) 3-41-47;

вул.Першетравнева,1б с.Вітковичі Березнівський район  Рівненська обл.  34622:   e-mail:vitkovychi-sr@ukr.net

с Вітковичі

 

Голубненська  сільська

Кравець Микола Єремійович

(03653) 3-36-19; 3-36-22

вул.І.Франка,2 с.Голубне Березнівський район  Рівненська обл.  34632:   e-mail:golubne-sr@ukr.net

с Голубне

 

Городищенська  сільська

Кошманюк Анатолій Антонович

(03653) 5-21-36;

вул.Незалежності,130 Березнівський район  Рівненська обл.  34607:   e-mail:gorodyshce-sr@ukr.net

 с Городище  с Орлівка

 

Грушівська  сільська

Чернюшок Іван Миколайович

(03653)  3-37-53; 3-37-53

вул.Л.Українки,2 с.Грушівка Березнівський район  Рівненська обл.  34651:   e-mail:grushivka-sr@ukr.net

с Грушівка  с Ведмедівка  с Вільхівка  с Грушівська Гута  с Ялинівка

 

Губківська   сільська

Касянчик Дмитро Максимович

(03653) 2-73-27;

вул.Шевченка,20а с.Губків Березнівський район  Рівненська обл.  34654:   e-mail:gubkiv-sr@ukr.net

с Губків  с Мочулянка 

 

Друхівська  сільська

Мудра Раїса Дмитрівна

(03653) 3-46-93;

вул.Шевченка,101а с.Друхів Березнівський район  Рівненська обл.  34643:   e-mail:druhiv-sr@ukr.net

с Друхів

 

Зірненська  сільська

Старінський Віталій Сергійович

(03653) 4-11-81;

вул.Радянська,2 с.Зірне Березнівський район  Рівненська обл.  34609:   e-mail:zirnesr@ukr.net

с Зірне

 

Кам’янська  сільська

Парфенюк Світлана Йосипівна

(03653) 3-34-71; 3-34-32

вул.Кузнєцова,2 с.Кам'янка Березнівський район  Рівненська обл.  34630:   e-mail:kamsr@ukr.net

 с Кам'янка  с Антонівка  с Кургани

 

Малинська  сільська

Дімітров Анатолій Євстафійович

(03653) 3-54-44; 3-54-40

вул.Центральна,72 с.Малинськ Березнівський район  Рівненська обл.  34610:   e-mail:malynsk-sr@ukr.net

 с Малинськ   с Карачун  с Малушка

 

Марининська  сільська

Коваль Юрій Миколайович

(03653) 2-98-42; 2-98-23

вул.Шевченка,32 с.Маринин Березнівський район  Рівненська обл.  34655:   e-mail:marynyn-sr@ukr.net

с Маринин  с Більчаки

 

Моквинська  сільська

ЛюшинЮрій Степанович

(03653) 5-15-56; 5-13-43

вул.Надслучанська,4 с.Моквин Березнівський район  Рівненська обл.  34634:   e-mail:mokvyn-sr@ukr.net

с Моквин  с Новий Моквин

 

Поліська   сільська

Мельничук   Петро Святославович

(03653) 3-37-45;

с.Поліське Березнівський район  Рівненська обл.  34650 :   e-mail:poliske-sr@ukr.net

с Поліське  с Озірці

 

Полянська  сільська

Галагуз   Віктор Іванович

(03653) 3-31-33; 3-31-35

вул.Л.Українки,72 с.Поляни Березнівський район  Рівненська обл.  34612:   e-mail:poliany-sr@ukr.net

с Поляни

 

Прислуцька   сільська

Семенович   Алла Миколаївна

(03653) 3-57-31; 3-57-34

вул.Андріївська,41 с.Прислуч Березнівський район  Рівненська обл.  34642:   e-mail:prysluch-sr@ukr.net

с Прислуч               с Колодязне       с Хотин 

 

Тишицька  сільська

Осійчук   Олександр Іванович

(03653) 3-51-37;

вул.Незалежності, 91а с.Тишиця  Березнівський район  Рівненська обл.  34620:   e-mail:tyshytsia-sr@ukr.net

с Тишиця  с Богуші  с Князівка

 

Хмелівська  сільська

Власюк   Федір Онопрійович

(03653) 2-75-13;

вул.Квіткова, 2 с.Хмелівка Березнівський район  Рівненська обл.  34656:   e-mail:hmelivka-sr@ukr.net

с Хмелівка  с Совпа

 

Яринівська  сільська

Харчук   Ігор Миколайович

(03653) 3-35-40; 3-35-12

вул.Шевченка, 33 с.Яринівка Березнівський район  Рівненська обл.  34613:   e-mail:yarynivka-sr@ukr.net

с Яринівка

 

Яцьковицька  сільська

Чухрій   Євгеній Олександрович

(03653) 3-47-69;

вул.Зарічна, 3 с.Яцьковичі  Березнівський район  Рівненська обл.  34641:   e-mail:yatskovychi-sr@ukr.net

с Яцьковичі

 

Володимирецький район (03634)

 

Антонівська сільська

Петрук Микола Якович

(03634) 6-12-68; 6-12-22

вул.Богдана Хмельницького, 14 с.Антонівка Володимирецький район  Рівненська обл. 34380:   e-mail:antonivka@silrada.rv.ua

с Антонівка  с Чаква

 

Балаховицька сільська

Давидюк  Вадим Васильович

(03634) 5-41-42; 5-41-45

вул.Ювілейна, 8 с.Балаховичі Володимирецький район  Рівненська обл. 34373:   e-mail:balahovychi@silrada.rv.ua

 с Балаховичі   с Маюничі  с Острів

 

Берестівська  сільська

Ясинська  Вікторія  Іванівна

(03634) 3-61-37;

вул.Центральна, 68 с.Берестівка Володимирецький район  Рівненська обл. 34361:   e-mail:berestivka@silrada.rv.ua

 с Берестівка  с Острівці

 

Біленська сільська

Блищик  Олександр Сарафонович

(03634) 7-11-23;

с.Біле Володимирецький район  Рівненська обл. 34310:   e-mail:bile@silrada.rv.ua

с Біле  с Малі Телковичі  с Новосілки

 

Більськовільська сільська

Терещук Олексій Вікторович

(03634) 9-51-31; 9-51-68

вул.17 Вересня,127 с.Більська Воля Володимирецький район  Рівненська обл. 34350:   e-mail:bvsilrada@ukr.net

с Більська Воля  с Березина  с Кругле  с Рудка

 

Великожолудська сільська

Коханець Олена Федорівна

(03634) 3-31-00; 3-31-47

вул.Шкільна, 31 с.Великий Жолудськ Володимирецький район  Рівненська обл. 34364:   e-mail:zholudsk@silrada.rv.ua

с Великий Жолудськ  с Малий Жолудськ  с Мостище  с Чучеве

 

Великотелковицька сільська

Репетуха Віталій Васильович

(03634) 7-22-44;

с.Великі Телковичі Володимирецький район  Рівненська обл. 34312:   e-mail:telkovychi@silrada.rv.ua

с Великі Телковичі  с Бишляк

 

Великоцепцевицька сільська

Сівта Сергій Дмитрович

(03634) 6-65-41;

вул.Лесі Українки, 108а с.Великі Цепцевичі Володимирецький район  Рівненська обл. 34341:   e-mail:cepcevychi@ukr.net

 с Великі Цепцевичі  с Нетреба

 

Володимирецька  селищна

Осмолович Олександр Григорович

(03634) 2-52-10 2-48-26; 2-35-27

вул. Соборна, 39 смт Володимирець Володимирецький район  Рівненська обл. 34300:   e-mail:volodrada@ukr.net

смт Володимирець

 

Воронківська сільська

Хомич Леонід Іванович

(03634) 7-44-48;

с.Воронки Володимирецький район  Рівненська обл. 34330:   e-mail:voronky@silrada.rv.ua

с Воронки  с Луко

 

Городецька сільська

Басик  Ірина Миколаївна

(03634) 6-25-68; 6-24-91

вул.Авеніра Коломійця, 117 с.Городець Володимирецький район  Рівненська обл. 34381:   e-mail:gorodec@silrada.rv.ua

с Городець  с Велихів  с Сварині

 

Довговільська сільська

Федорчук Анатолій Іванович

(03634) 3-73-02; 3-73-22

вул.Шевченка, 21а с.Довговоля Володимирецький район  Рівненська обл. 34360:   e-mail:dovgovolia@silrada.rv.ua

 с Довговоля

 

Жовкинівська сільська

Басиста Єлизавета Сергіївна

(03634) 3-45-25;

вул.Соборна,  23 с.Жовкині Володимирецький район  Рівненська обл. 34363:   e-mail:zhovkyni@silrada.rv.ua

с Жовкині

 

Заболоттівська  сільська

Хондока  Роман Володимирович

(03634) 5-61-15; 5-61-43

вул.Соборна, 10а с.Заболоття Володимирецький район  Рівненська обл. 34372:   e-mail:zabolottia@silrada.rv.ua

с Заболоття

 

Каноницька сільська

Дуляницький Василь Олексійович

(03634) 4-23-10;

с.Каноничі Володимирецький район  Рівненська обл. 34333:   e-mail:kanonychi@silrada.rv.ua

с Каноничі  с Дубівка

 

Кідрівська сільська

Лепуга  Федір Іванович

(03634) 3-41-30;

вул.Кончани, 58 с.Кідри Володимирецький район  Рівненська обл. 34340:   e-mail:kidry@silrada.rv.ua

с Кідри

 

Красносільська сільська

Ковальчук Дмитро Іванович

(03634) 3-01-80;

вул.Центральна, 26 с.Красносілля Володимирецький район  Рівненська обл. 34332:   e-mail:krasnosillia@silrada.rv.ua

с Красносілля  с Зелене  с Липне

 

Лозківська сільська

Ничипорук Микола Дмитрович

(03634) 5-31-13; 5-54-20

пров.Шкільний, 1 с.Лозки Володимирецький район  Рівненська обл. 34370:   e-mail:lozky@silrada.rv.ua

с Лозки  с Кошмаки  с Суховоля

 

Любахівська сільська

Ошурко Людмила Сергіївна

(03634) 4-61-22;

вул.Поліська, 24 с.Любахи Володимирецький район  Рівненська обл. 34362:   e-mail:lubahy@silrada.rv.ua

с Любахи  с Чудля

 

Мульчицька сільська

Шарабар Максим Валерійович

(03634) 9-34-33;

вул.Центральна, 13а с.Мульчиці Володимирецький район  Рівненська обл. 34320:   e-mail:mulchyci@silrada.rv.ua

с Мульчиці  с Журавлине  с Кримне  с Уріччя

 

Новаківська сільська

Христянович Олексій Миколайович

(03634) 9-73-44;

вул.Ювілейна, 5  с.Новаки Володимирецький район  Рівненська обл. 34334:   e-mail:novaky@silrada.rv.ua

с Новаки 

 

Озерецька сільська рада

Федорук Олександр Степанович

(03634) 9-51-20;

вул.Соборна,18а  с.Озерці,  Володимирецький район, Рівненська обл.  34321:   e-mail:ozerci@silrada.rv.ua

 с Озерці  с Городок

 

Озерська сільська

Семчук  Віктор Валентинович

(03634) 4-17-10; 4-17-24

вул.40-річчя Перемоги, 35 с.Озеро Володимирецький район  Рівненська обл. 34331:   e-mail:ozero@silrada.rv.ua

 с Озеро

 

Полицька сільська

Озеруга Микола Костянтинович

(03634) 5-93-30; 5-93-24

вул.Богдана Хмельницького, 23а с.Полиці Володимирецький район  Рівненська обл. 34374:   e-mail:polyci@silrada.rv.u

с Полиці  с Веретено  с Іванчі   с Сошники

 

Половлівська сільська

Дацький Ілля Петрович

(03634) 3-51-33; 3-51-43

вул.Лесі Українки, 29 с.Половлі Володимирецький район  Рівненська обл. 34351:   e-mail:polovli@silrada.rv.ua

 с Половлі  с Зелениця

 

Рафалівська  селищна

Совгуть Василь Сергійович

(03634) 5-35-76; 5-31-60

вул. 1 Травня, 12смт. Рафалівка Володимирецький район  Рівненська обл. 34371:   e-mail:rafalivka@silrada.rv.ua

смт Рафалівка

 

Ромейківська сільська

Антонюк  Надія Григорівна

(03634) 6-74-22;

с.Ромейки Володимирецький район  Рівненська обл. 34382:   e-mail:romejky@silrada.rv.ua

с Ромейки

 

Собіщицька сільська

Гаврилюк  Олександр Володимирович

(03634) 6-36-43; 6-36-38

вул.Центральна, 67 с.Собіщиці Володимирецький район  Рівненська обл. 34353:   e-mail:sobizchyci@silrada.rv.ua

с Собіщиці

 

Сопачівська сільська

Сніжко Галина Андріївна

(03634) 4-51-35; 4-51-42

с.Сопачів Володимирецький район  Рівненська обл. 34352 :   e-mail:sopachiv@silrada.rv.ua

с Сопачів    с Діброва   с Щоків

 

Старорафалівська сільська

Ємельянов  Ярослав Володимирович

(03634) 4-86-88; 4-86-36

вул.Центральна,  25 с.Стара Рафалівка Володимирецький район  Рівненська обл. 34354:   e-mail:stararafalivka2013@ukr.net

с Стара Рафалівка  с Бабка

 

Степангородська сільська

Наконечний  Віталій Кирилович

(03634) 3-35-52; 3-35-18

вул.Шевченка, 50 с.Степангород Володимирецький район  Рівненська обл. 34314:   e-mail:stepangorod@silrada.rv.ua

с Степангород

 

Хиноцька сільська

Шеліган Микола Федорович

(03634) 7-61-86;

вул.Центральна, 20 с.Хиночі Володимирецький район  Рівненська обл. 34313:   e-mail:hynochi@silrada.rv.ua

с Хиночі  с Радижеве

 

Гощанський район (03650)

 

Гощанська  селищна

Панчук Микола Миколайович

(03650) 2-14-25 2-18-63; 2-19-61

вул.Застав’я, 22 смт Гоща Гощанський район  Рівненська обл. 35400:   e-mail:goshcha@ukr.net

смт Гоща

 

Бабинська  сільська об’єднана територіальна громада

Гречич Олег Степанович

(03650) 3-41-75; 3-42-75 3-41-31

вул.Незалежності,1, с.Бабин, Гощанський район, Рівненська обл.,  35341:   e-mail:babinskarada@ukr.net

с Бабин с Підліски

Бабинська сільська рада

с Рясники с Дмитрівка

Рясниківська сільська рада

Бочаницька  сільська

Андрійчук Олександр Арсентійович

(03650) 3-81-19;

вул. Віталія Климчука,44 с.Бочаниця Гощанський район  Рівненська обл. 35409:   e-mail:bochanyca@gmail.com

 с Бочаниця

 

Бугринська  сільська  об’єднана територіальна громада

Пилипчук Сергій Костянтинович

(03650) 4-21-81; 4-21-94

вул.Перемоги, 1, с.Бугрин, Гощанський район, Рівненська обл., 35442:   e-mail:bugrinskarada@ukr.net

с Бугрин с Башине с Вільгір с Зарічне с Колесники с Новоставці с Угільці

Бугринська сільська рада

с Посягва  с М'ятин  с Олексіївка  с Сергіївка  с Ясне

Посягвівська сільська рада

Воскодавська  сільська

Ющук Ольга Андріївна

(03650) 2-12-38;

вул.Молодіжна с.Воскодави  Гощанський район  Рівненська обл. 35452:   e-mail:voskodavu@gmail.com

с Воскодави

 

Горбаківська  сільська

Бойко Володимир Іванович

(03650) 6-43-66; 6-42-94

вул.Центральна,29 с.Горбаків Гощанський район  Рівненська обл. 35433:   e-mail:srgorbak@i.ua

 с Горбаків  с Дорогобуж  с Іллін с Мнишин с Подоляни  с Томахів  с Шкарів

 

Дроздівська  сільська

Котовець Валентина Семенівна

(03650) 6-50-16;

вул.Радгоспна с.Дроздів Гощанський район  Рівненська обл. 35415:   e-mail:drozdivrada@ukr.net

 с Дроздів  с Горбів  с Микулин

 

Дулібська  сільська

Дикало Василь Володимирович

(03650) 4-81-91;

вул. Шевченка,13 с.Дуліби Гощанський район  Рівненська обл. 35463:   e-mail:dylibusr@gmail.com

с Дуліби

 

Жаврівська   сільська

Кравчук Марія Євгенівна

(03650) 2-30-91;

вул.Шкільна,59  с.Жаврів Гощанський район  Рівненська обл.  35454:   e-mail:javrivrada@gmail.com

с Жаврів  с Глибочок

 

Красносільська  сільська

Гуменюк Надія Миколаївна

(03650) 2-15-84; 2-28-30

вул.Шевченка, 21а с.Красносілля  Гощанський район  Рівненська обл.  35424:   e-mail:krasnosilla@gmail.com

с Красносілля  с Витків  с Чудниця

 

Криничківська  сільська

Коваль Олена Василівна

(03650) 9-23-10 9-23-20; 9-21-96

вул.Шевченка,28а с.Кринички Гощанський район  Рівненська обл.  35415:   e-mail:krunushku@gmail.com

с Кринички  с Річиця  с Ючин

 

Курозванівська  сільська

Луцик Марія Миколаївна

(03650) 4-81-71;

с.Курозвани Гощанський район  Рівненська обл. 35451:   e-mail:kyrozvanu@gmail.com

с Курозвани

 

Липківська   сільська

Остапчук Андріан Лукашевич

(03650) 5-31-42; 5-31-95

вул. Миру, 2 с.Липки Гощанський район  Рівненська обл. 35420:   e-mail:lupkurada@gmail.com

 с Липки  с Андрусіїв  с Вовкошів  с Дружне

 

Малятинська   сільська

Герасимчук Світлана Олександрівна

(03650) 5-11-13 5-11-41; 41583

вул. Шевченка, 2а, с.Малятин Гощанський район  Рівненська обл. 35413:   e-mail:malatun@ukr.net

 с Малятин  с Матіївка  с Мичів  с Мощони  с Пустомити

 

Малинівська  сільська

Пивоварчук Олена Петрівна

(03650) 5-51-42;

вул. 17 вересня, 93а с.Малинівка Гощанський район  Рівненська обл. 35422:   e-mail:malunivka@gmail.com

с Малинівка  с Воронів  с Діброва

 

Майківська   сільська

Пивоварчук Галина Яківна

(03650) 3-31-28;

вул. Шкільна,12 с.Майків Гощанський район  Рівненська обл. :   e-mail:maikivrada@gmail.com

 с Майків

 

Русивельська  сільська

Павлов Руслан Васильович

(03650) 4-61-35; 4-61-49

вул. Центральна, 46 с.Русивель Гощанський район  Рівненська обл.  35452:   e-mail:rysuvel@gmail.com 

с Русивель  с Пашуки

 

Садівська сільська

Вертелецький Валерій Павлович

(03650) 9-23-58;

вул.Центральна,32 с.Садове Гощанський район  Рівненська обл. 35411:   e-mail:sadoverada@gmail.com

с Садове  с Жалянка  с Люцинів

 

Симонівська  сільська

Ткачук Ніна Володимирівна

(03650) 2-16-82;

вул.Вишнева,11 с.Симонів Гощанський район  Рівненська обл. 35408:   e-mail:sumonivrada@gmal.com

 с Симонів с Франівка

 

Синівська  сільська

Волкошовець Микола Анатолійович

(03650) 5-81-19;

вул.Вишнева,1 с.Синів Гощанський район  Рівненська обл.  35426:   e-mail:Siniv.sr@gmail.com

с Синів  с Терентіїв

 

Тучинська   сільська

Кирильчук  Володимир Миколайович

(03650) 9-23-44; 9-23-67 9-23-81

вул.Староміська,2 с.Тучин Гощанський район  Рівненська обл. 35415:   e-mail:tuchin.rada@yadex.ua

 с.Тучин  с Полівці

 

Федорівська  сільська

Радчук Юрій Іванович

(03650) 2-10-14; 5-71-42

вул.Шевченка,22 с.Федорівка Гощанський район  Рівненська обл. 35450:   e-mail:fedorivka11@ukr.net

с Федорівка

 

Демидівський район (03637)

 

Демидівська селищна

Яремчук Михайло Олексійович

(03637) 6-18-42; 6-15-14

вул.Миру,21  смт Демидівка Демидівський район  Рівненська обл.  35200:   e-mail:dem_s_rada@ua.fm

смт Демидівка  с Дубляни  с Лішня

 

Боремельська сільська об’єднана територіальна громада

Корінь Віктор Михайлович

(03637) 4-82-42; 4-82-31

вул.Першотравнева,64 с.Боремель, Демидівський район,  Рівненська обл. 35210:   e-mail:boremelska@mail.ua

с Боремель  с Набережне  с Новий Тік  с Смиків  с Шибин

Боремельська сільська рада

с Золочівка с Ниви-Золочівські

Золочівська сільська рада

с Малеве  с Берестечко  с Більче  с Пашева

Малівська сільська рада

Вербенська сільська

Рачинський  Василь Володимирович

(03637) 6-22-01;

вул.Зелена,31 с.Вербень Демидівський район  Рівненська обл. 35225:   e-mail:

с Вербень  с Товпижин

 

Вовковиївська сільська

Бондарчук В’ячеслав Володимирович

(03637) 3-72-82;

вул.Шевченка,200 с.Вовковиї Демидівський район  Рівненська обл. 35224:   e-mail:

с Вовковиї

 

Глибокодолинська сільська

Гривіцька Марія Олександрівна

(03637) 6-23-74;

вул.Центральна,10 с.Глибока Долина Демидівський район  Рівненська обл. 35223:   e-mail:

с Глибока Долина  с Копань

 

Ільпибоцька сільська

Климюк Сергій Петрович

(03637) 6-22-09;

вул.Центральна,115 с.Ільпибоки Демидівський район  Рівненська обл. 35221:   e-mail:

с Ільпибоки

 

Княгининська сільська

Ремез Алінтин Леонтійович

(03637) 3-32-31;

вул.Млинівська,1 с.Княгинине Демидівський район  Рівненська обл. 35213:   e-mail:

 с Княгинине  с Вишневе  с Охматків  с Перекалі

 

Рогізненська сільська

Панчук Анатолій Володимирович

(03637) 3-52-42;

вул.Перемоги,12а с.Рогізне Демидівський район  Рівненська обл. 35222:   e-mail:

с Рогізне

 

Рудківська сільська

Погорілий  Володимир Андрійович

(03637) 6-22-02;

вул.Молодіжна,2 с.Рудка Демидівський район  Рівненська обл. 35221:   e-mail:RudkaRada@ukr.net

с Рудка  с Калинівка

 

Хрінницька сільська

Майдан  Віталій Мирославович

(03637) 4-62-42; 4-62-31

вул.Шкільна,5 с.Хрінники Демидівський район  Рівненська обл. 35220:   e-mail:

с Хрінники  с Вичавки  с Лисин  с Лопавшее

 

Дубенський район (03656)

 

Смизька  селищна об’єднана територіальна громада

Пахалюк Микола Сергійович

(03656) 5-61-70; 5-65-70

вул. Б.Хмельницького, 37 смт. Смига Дубенський район, Рівненська обл. 35680:   e-mail:smyga-sr@ukr.net

смт Смига

Смизька селищна рада

с Берег с Комарівка с Миньківці с Онишківці с Сапанівчик с Тур'я

Берегівська сільська рада

с  Шепетин с Буща с Голуби с Мартинівка с Нова Миколаївка  с Стара Миколаївка с Студянка

Шепетинська сільська рада

Варковицька  сільська

Дем’янович  Алла Леонідівна

(03656) 7-31-60;

вул. Шевченка,10 с.Варковичі Дубенський район  Рівненська обл.  35612:   e-mail:varkovsr@ukr.net

с Варковичі  с Зелений Гай  с Крилів

 

Вербська  сільська

Івашинюта Ірина Іванівна

(03656) 7-02-38; 7-04-44

вул.Львівська,88  с.Верба  Дубенський район  Рівненська обл.  35670:   e-mail:verba-rada@ukr.net

с Верба  с Білогородка  с Софіївка Друга  с Софіївка Перша

 

Гірницька  сільська

Савчук Андрій Олександрович

(03656) 7-52-38;

вул.Ватутіна,5  с.Здовбиця  Дубенський район  Рівненська обл.  35652:   e-mail:girniki-sr@mail.ru

 с Гірники  с Збитин  с Здовбиця  с Злинець  с Клинці

 

Іваннівська  сільська

Бирук Світлана Олександрівна

(03656) 5-52-85;

вул.Центральна,20  с.Іваннє  Дубенський район  Рівненська обл.  35620:   e-mail:ivannyasr35620@ukr.net

с Іваннє  с Бортниця  с Зелене  с Кліщиха  с Кривуха  с Лебедянка

 

Майданська  сільська

Слободенюк Марія Іванівна

(03656) 7-23-29;

с.Майдан Дубенський район  Рівненська обл. 35661:   e-mail:

 с Майдан

 

Малосадівська  сільська

Стеха  Володимир Аполлінарійович

(03656) 5-96-19;

вул. Центральна, 12 с.Малі Сади Дубенський район  Рівненська обл. 35640:   e-mail:malisadu2013@gmail.com

 с Малі Сади  с Великі Сади  с Придорожне

 

Мильчанська  сільська

Міщук  Юрій Пилипович

(03656) 7-16-47;

вул. Миру,22  с.Мильча  Дубенський район  Рівненська обл.  35642:   e-mail:

с Мильча  с Пирятин

 

Мирогощанська  сільська  об’єднана територіальна громада

Соборук Світлана Аврамівна

(03656) 7-74-80; 7-75-66,  7-73-43

вул.Миру,100 с.Мирогоща Перша Дубенський район, Рівненська обл. 35623:   e-mail:mirogoschaotg@ukr.net

с Мирогоща Перша  с Костянець  с Липа  с Мирогоща Друга  с Мокре

Мирогощанська сільська рада

с Княгинин  с Білоберіжжя  с Боцянівка  с Заруддя  с Листвин  с Молодіжне  с Нараїв  с Острів  с Травневе

Княгининська сільська рада

Озерянська  сільська

Дідур  Світлана Миколаївна

(03656) 7-26-67;

вул.Шевченка,71  с.Озеряни  Дубенський район  Рівненська обл.  35613:   e-mail:ozeriany@ukr.net

 с Озеряни  с Квітневе  с Копани  с Нагірне

 

Плосківська  сільська

Кочубей Борис Олегович

(03656) 7-12-35;

вул. Юридика,3  с.Плоска  Дубенський район  Рівненська обл.  35651:   e-mail:ploskas_r@ukr.net

с Плоска  с Бірки  с Дитиничі  с Клюки  с Переросля  с Судобичі

 

Повчанська  сільська

Іванюк Інна Миколаївна

(03656) 7-81-88;

вул.Річкова,1а  с.Повча  Дубенський район  Рівненська обл.  35644:   e-mail:

 с Повча  с Будераж 

 

Привільненська  сільська  об’єднана територіальна громада

Момотюк Юрій Вікторович

(03656) 5-41-10; 5-41-49

вул. Грушевського,4 с.Привільне, Дубенський район, Рівненська обл. 35622:   e-mail:pryvilne01@ukr.net

с Привільне с Дубрівка с Панталія с Черешнівка

Привільненська сільська рада

с Молодаво Перше  с Молодаво Друге  с Молодаво Третє

Молодавська сільська рада

Птицька  сільська

Вознюк  Ярослав Леонтійович

(03656) 7-05-54;

вул. Львівська,7  с.Птича  Дубенський район  Рівненська обл.  35645:   e-mail:sr-pt@ukr.net

с Птича  с Замчисько  с Кам'яниця  с Микитичі  с Нова Носовиця  с Підлужжя  с Стара Носовиця   с Турковичі

 

Рачинська  сільська

Кривичун Олександр Олександрович

(03656) 5-22-67; 5-23-99

вул.Незалежності, 1 с.Рачин  Дубенський район  Рівненська обл.  35609:   e-mail:rachinskasilskarada@mail.ru

 с Рачин

 

Сатиївська  сільська

Крупко Лариса Миколаївна

(03656) 5-71-40; 5-71-19

вул. Млинівська,17  с.Сатиїв  Дубенський район  Рівненська обл.  35610:   e-mail:satyiwrada@i.ua

с Сатиїв  с Дядьковичі  с Жорнів  с Маяки  с Олибів

 

Семидубська  сільська

Ковальчук  Микола Матвійович

(03656) 7-92-43;

вул. Центральна, 53  с.Семидуби  Дубенський район  Рівненська обл.  35650:   e-mail:Semyduby@ukr.net

с Семидуби  с Грядки  с Довге Поле  с Залужжя  с Іваниничі  с Тростянець

 

Соснівська  сільська

Грицай Володимир Миколайович

(03656) 7-13-69;

вул. А.Мороза,13  с.Соснівка  Дубенський район  Рівненська обл.  35660:   e-mail:sosnovkasr20@ukr.net

с Соснівка  с Бондарі  с Кліпець  с Нагоряни  с Ясенівка

 

Стовпецька  сільська

Пляшко Віктор Степанович

(03656) 7-86-24;

вул.Шкільна,2  с.Стовпець  Дубенський район  Рівненська обл.  35672:   e-mail:stovpets.silskarada@mail.ru

с Стовпець с Дубовиця с Забірки с Кам'яна Верба с Рідкодуби

 

Тараканівська  сільська

Сорочинська Наталія Григорівна

(03656) 5-12-24; 5-12-33

вул.Львівська,117  с.Тараканів  Дубенський район  Рівненська обл.  35641:   e-mail:tarakaniv.sil.rada@ukr.net

с Тараканів с Великі Загірці с Малі Загірці

 

Дубровицький район (03658)

 

Дубровицька міська

Микульський Богдан Михайлович

(03658) 2-21-55 2-02-31; 2-03-13

вул.Воробинська,4  м.Дубровиця  Дубровицький район  Рівненська обл.  34100:   e-mail:dubr_misk_rada@ukr.net

 м Дубровиця

 

Бережківська  сільська

Красько Ганна Семенівна

(03658) 3-82-53;

с.Бережки Дубровицький район  Рівненська обл. 34160:   e-mail:beregki@i.ua

с Бережки  с Узлісся

 

Бережницька  сільська

Кремезь  Мирослав Володимирович

(03658) 3-01-49; 3-01-32

вул.Центральна,10 с.Бережниця Дубровицький район  Рівненська обл. 34164:   e-mail:berrada@i.ua

с Бережниця с Білаші  с Підлісне

 

Берестівська  сільська

Дашук Микола Павлович

(03658) 3-51-43; 3-52-37

с.Берестя Дубровицький район  Рівненська обл. 34109:   e-mail:berestja@ukr.net

с Берестя

 

Великоозерянська  сільська

Рябий  Михайло Миколайович

(03658) 2-09-55; 4-71-20

вул.Бегми,60 с.Великі Озера Дубровицький район  Рівненська обл. 34146  :   e-mail:wozera@gmail.com

с Великі Озера с Великий Черемель с Різки с Шахи

 

Велюнська  сільська

Наумець  Олена Михайлівна

(03658) 4-31-49;

с.Велюнь Дубровицький район  Рівненська обл. 34134:   e-mail:velunrada@ukr.net

с Велюнь  с Загребля

 

Висоцька  сільська  об’єднана територіальна громада

Гура Людмила Федорівна

(03658) 2-09-94; 6-02-84 6-03-15  ф.6-01-00

вул.Б.Хмельницького,20 с.Висоцьк, Дубровицький район, Рівненська обл. 34111:   e-mail:visotskrada@ukr.net

с Висоцьк  с Вербівка  с Хилін

Висоцька сільська рада

с Людинь с Золоте с Партизанське с Рудня

 Людинська сільська рада

Залузька  сільська

Олексієвець  Віктор Миколайович

(03658) 2-09-85; 4-61-22

вул.Лесі Українки, 36  с.Залужжя  Дубровицький район  Рівненська обл.  34145:   e-mail:zaluzka-s.r@meta.ua

с Залужжя

 

Колківська сільська

Яцута  Петро Петрович

(03658) 2-09-75; 5-51-34

вул.Шкільна,4  с.Колки  Дубровицький район  Рівненська обл.  34144:   e-mail:kolky_rada@mail.ru

с Колки с Заслуччя с Порубка

 

Лісівська  сільська

Петрович  Людмила Миколаївна

(03658) 2-09-81; 7-01-49

вул.Центральна,14  с.Лісове  Дубровицький район  Рівненська обл.  34121:   e-mail:lisiwskarada@rambler.ru

с Лісове с Озерськ

 

Лютинська  сільська

Борсук  Валентин Валентинович

(03658) 6-41-47;

вул.Центральна,146  с.Лютинськ  Дубровицький район  Рівненська обл. 34140:   e-mail:lutynsk_rada@ukr.net

с Лютинськ

 

Миляцька  сільська  об’єднана територіальна громада

Хлебович  Федір Федорович

(03658) 4-91-33;  2-09-65

вул.Шкільна, 283  с.Миляч, Дубровицький район, Рівненська обл. 34133:   e-mail:milgromada@ukr.net

с Миляч  с Біле  с Лугове

Миляцька сільська рада

с Жадень

Жаденська сільська рада

с Переброди  с Будимля

Перебродівська сільська рада

с Удрицьк с  Смородськ с  Хочин

Удрицька сільська рада

Мочулищенська  сільська

Шеремета  Галина Денисівна

(03658) 2-20-44; 5-31-32

вул.Центральна,24 с.Мочулище Дубровицький район  Рівненська обл. 34143:   e-mail:mochulrada@gmail.com

с Мочулище  с Крупове с Червоне

 

Нивецька  сільська

Руда  Тетяна Йосипівна

(03658) 2-09-71;

вул.Шкільна,15  с.Нивецьк  Дубровицький район  Рівненська обл.  34152:   e-mail:nivrada@i.ua

с Нивецьк  с Грицьки  с Працюки

 

Осівська  сільська

вибори 24/01/2016 не відбулися

(03658) 2-05-59; 4-81-21

вул.Незалежності,55  с.Осова  Дубровицький район  Рівненська обл.  34153:   e-mail:osowa.s-rada@ukr.net

с Осова

 

Сварицевицька  сільська

Крупко  Павло Ілліч

(03658) 2-09-95; 7-21-30

вул. Шевченка,37  с.Сварицевичі  Дубровицький район  Рівненська обл.  34120:   e-mail:svarra@bk.ru

с Сварицевичі с Зелень

 

Селецька  сільська

Голяка  Павло Васильович

(03658) 2-09-51  5-01-12; 5-01-91

вул.Шевченка,2а  с.Селець  Дубровицький район  Рівненська обл.  34141:   e-mail:selecka.sr@gmail.com

с Селець с Ясинець

 

Соломіївська  сільська

Білотіл  Олег Михайлович

(03658) 2-09-70; 3-31-41

вул.  Центральна,9  с.Соломіївка  Дубровицький район  Рівненська обл.  34161:   e-mail:colomija@i.ua

с Соломіївка  с Кураш  с Орв'яниця

 

Трипутнянська  сільська

Щур  Роман Харитонович

(03658) 2-09-99; 7-51-37

вул.Шевченка,61а  с.Трипутня  Дубровицький район  Рівненська обл.  34150:   e-mail:triputny@ukr.net

 с Трипутня  с Вільне  с Грані  с Залішани  с Кривиця  с Літвиця

 

Туменська  сільська

Новик  Алік Олександрович

(03658) 2-09-69   6-81-25; 6-81-23 6-81-49

вул.Молодіжна,16а  с.Тумень  Дубровицький район  Рівненська обл.  34110:   e-mail:tumensilrada@ukr.net

 с Тумень  с Бродець  с Городище

 

Зарічненський район (03632)

 

Зарічненська селищна

Ломако  Володимир Олександрович

(03632) 3-07-80; 3-07-99

вул.Фестивальна, 22 смт Зарічне Зарічненський район  Рівненська обл. 34000:   e-mail:rada-zarich@ukr.net

смт Зарічне  с Іванчиці  с Чернин

 

Борівська  сільська

Мельник  Руслан Миколайович

(03632) 3-56-04; 3-56-09

с.Борове Зарічненський район  Рівненська обл. 34061:   e-mail:borivska@mail.ua

с Борове  с Лисичин  с Млинок

 

Вичівська  сільська

Полюхович  Віталій Семенович

(03632) 3-41-96; 3-41-94

с.Вичівка Зарічненський район  Рівненська обл. 34050:   e-mail:vuchivka_s_r@i.ua

 с Вичівка  с Бродниця  с Бутове

 

Дібрівська  сільська

Шепелевич  Василь Дмитрович

(03632) 4-62-34;

с.Дібрівськ Зарічненський район  Рівненська обл. 34041:   e-mail:dibrivsk@i.ua

 с Дібрівськ  с Вовчиці  с Зелена Діброва 

 

Кухітсько-Вільська  сільська

Черевко  Людмила Опанасівна

(03632) 4-44-16; 4-44-42

с.Кухітська Воля Зарічненський   район  Рівненська обл.   34035:   e-mail:kuh_voly_sr@ukr.net

с Кухітська Воля  с Ждань  с Острівськ

 

Локницька  сільська  об’єднана територіальна громада

Харковець Петро Степанович

(03632) 4-33-60; 4-47-43

вул.Центральна, 53  с.Локниця, Зарічненський район, Рівненська обл.  34030:   e-mail:loknizasrada@ukr.net

с Кутин с Задовже с Заозер'я с Кутинок с Любинь

Кутинська сільська рада

с Кухче   с Новосілля  с Радове

Кухченська сільська рада

с Локниця  с Храпин

Локницька сільська рада

с Нобель  с Дідівка  с Котира  с Млин

Нобельська сільська рада

Морочненська  сільська

Захаревич  Олександр Іванович

(03632) 4-34-13;

с.Морочне  Зарічненський район  Рівненська обл.  34022:   e-mail:morochne@ukr.net

с Морочне  с Мутвиця

 

Неньковицька  сільська

Свирид  Василь Мартинович

(03632) 4-42-44;

с.Неньковичі Зарічненський район  Рівненська обл. 34020 :   e-mail:nenkovichirada@ukr.net

 с Неньковичі  с Комори

 

Новорічицька  сільська

Слободянюк  Сергій Олександрович

(03632) 4-53-38;

с.Новорічиця Зарічненський район  Рівненська обл. 34040:   e-mail:Novorichuca_s_r@i.ua

с Новорічиця  с Голубне

 

Омитська сільська

Кулачок Микола Іванович (вибори 24/01/2016)

(03632) 4-76-13;

с.Омит Зарічненський район  Рівненська обл. 34010:   e-mail:gsmomyt@mail.ru

с Омит  с Гориничі  с Ниговищі

 

Перекальська  сільська

Прохорович  Галина Костянтинівна

(03632) 4-55-25;

с.Перекалля Зарічненський район  Рівненська обл. 34060 :   e-mail:radaperekallya@ukr.net

с Перекалля   с Річки  с Тиховиж

 

Річицька  сільська

Ошурко  Олександр Петрович

(03632) 4-64-25;

с.Річиця Зарічненський район  Рівненська обл.  34043:   e-mail:radarichitska@ukr.net

с Річиця  с Коник  с Привітівка

 

Сенчицька  сільська

Проневич  Віктор Миколайович

(03632) 4-56-31;

с.Сенчиці Зарічненський район  Рівненська обл. 34011:   e-mail:senchutsi_s_r@i.ua

с Сенчиці  с Дубчиці  с Прикладники

 

Серницька  сільська

Полюхович  Василь Іванович

(03632) 3-46-15; 3-44-32

вул.Шевченка,3 с.Серники Зарічненський район  Рівненська обл. 34052:   e-mail:sernukusr@ukr.net

 с Серники  с Бір  с Олександрове  с Соломир

 

Здолбунівський район (03652)

 

Здолбунівська  міська

Ольшевський Ігор Олександрович

(03652) 2-21-31; 2-45-47

вул.Приходька,1 м.Здолбунів Здолбунівський район  Рівненська обл. 35700:   e-mail:miskrada@ukrsd.com.ua

м.Здолбунів

 

Мізоцька  селищна

Похилюк Богдан Юрійович

(03652) 4-01-69; 4-01-94

вул.Липки,12 смт Мізоч Здолбунівський район  Рівненська обл. 35740:   e-mail:rada_mizoch@mail.ru

смт Мізоч  с Клопіт  с Мізочок  с Озерко

 

Білашівська  сільська

Зайшлий  Василь Парфенович

(03652) 4-08-14;

вул.Попівська,4 с.Білашів Здолбунівський район  Рівненська обл.  35741:   e-mail:bilashiv.s.r@ukr.net

с Білашів

 

Богдашівська  сільська

Хабатюк Ірина Степанівна

(03652) 2-26-06;

вул.Радянська,3  с.Богдашів  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35707:   e-mail:bogdashivmeta@com.ua

с Богдашів  с Ільпінь  с Кошатів  с Орестів

 

Будеразька  сільська

Баранов  Володимир Федорович

(03652) 4-85-35; 4-85-21

вул.Радянська,90  с.Будераж  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35752:   e-mail:buderazh@mail.com

с Будераж  с Зелений Дуб  с Мости  с Новий Світ  с Святе

 

Бущанська  сільська

Парфенюк  Ірина Володимирівна

(03652) 4-82-75; 4-82-31

вул.Осередок,5  с.Буща  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35753:   e-mail:

с Буща  с Борщівка Друга  с Борщівка Перша

 

Глинська  сільська

Ольховець  Петро Леонтійович

(03652) 5-75-03;

вул.Центральна,17  с.Глинськ  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35710:   e-mail:

 с Глинськ  с Загора  с Підцурків

 

Дерманська Перша сільська

Криницький Тарас Іванович

(03652) 4-50-21;

вул.Шевченка, 1  с.Дермань Перша  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35750:   e-mail:derman_persha@ukr.net

с Дермань Друга

 

Дерманська Друга сільська

Каменяка Володимир Васильович

(03652) 5-83-67;

вул.Незалежності,39 с.Дермань Друга  Здолбунівський район  Рівненська обл. 35751:   e-mail:derman_persha@ukr.net

 с Дермань Перша

 

Здовбицька  сільська

Година Світлана Валеріївна

(03652) 4-20-94; 4-23-17

вул.Шосова,105  с.Здовбиця  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35709:   e-mail:zdovb@ukr.net

 с Здовбиця

 

Копитківська  сільська

Ворон  Петро Ананійович

(03652) 4-77-70; 4-77-21

вул.Шкільна, 2а с.Копиткове  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35720:   e-mail:kopsilrad@ukr.net

с Копиткове  с Мар'янівка  с Новомильськ  с Степанівка

 

Маломощаницька сільська

Нікітюк Василь Володимирович

(03652) 4-88-38;

вул.Незалежності с.Мала Мощаниця Здолбунівський район  Рівненська обл. 35730:   e-mail:m_mrada@ukr.net

с Мала Мощаниця  с Залібівка

 

Миротинська  сільська

Мартинюк  Василь Васильович

(03652) 5-79-35;

вул.Б.Хмельницького,73 с.Миротин Здолбунівський район  Рівненська обл. 35721:   e-mail:myrotyn_sr@i.ua

с Миротин  с В'юнівщина  с Гільча Перша  с Замлинок  с Івачків

 

Новомощаницька сільська

Герасимчук Леонід Петрович

(03652) 5-86-40;

вул.Центральна,34 с.Нова  Мощаниця  Здолбунівський район  Рівненська обл. 35744:   e-mail:novasrada2014@gmail.com

 с Нова Мощаниця

 

Новосілківська  сільська

Мельник  Світлана Степанівна

(03652) 4-77-25;

вул.Шкільна,2  с.Новосілки  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35723:   e-mail:

 с Новосілки

 

Півченська  сільська

Шах Юрій Андрійович

(03652) 5-86-94; 5-86-22

вул.17 Вересня,60 с.Півче Здолбунівський район  Рівненська обл. 35743:   e-mail:

с Півче  с Суйми

 

П’ятигірська  сільська

Нестерчук Петро Миколайович

(03652) 5-76-54;

вул.Вишнева,13 с.П’ятигори Здолбунівський район  Рівненська обл. 35710:   e-mail:

с П'ятигори

 

Спасівська сільська

Кравець  Роман Васильович

(03652) 4-74-95;

вул.Сагайдачного,3  с.Спасів  Здолбунівський район  Рівненська обл.  35713:   e-mail:

 с Спасів  с Стеблівка  с Цурків

 

Старомощаницька сільська

Панасюк  Світлана Петрівна

(03652) 4-47-94;

вул.Садова,4 с.Стара Мощаниця Здолбунівський район  Рівненська обл. 35742:   e-mail:

с Стара Мощаниця  с Підгайне

 

Ступнівська  сільська

Пільганський Микола Олександрович

(03652) 4-43-47;

вул.Центральна,1 с.Ступно Здолбунівський район  Рівненська обл. 35731:   e-mail:lvl556@ukr.net

 с Ступно

 

Уїздецька  сільська

Стернійчук  Олександр Миколайович

(03652) 5-81-30;

вул.Щорса,35 с.Уїздці Здолбунівський район  Рівненська обл. 35711:   e-mail:

с Уїздці  с Коршів  с Кунин

 

Урвенська  сільська

Балабат Лідія Михайлівна

(03652) 5-70-42;

вул.Першотравнева,65а с.Гільча-Друга Здолбунівський район  Рівненська обл. 35715:   e-mail:usrada@ukr.net

с Урвенна  с Гільча Друга  с Загребля  с Залісся  с Йосипівка  с Лідава

 

Корецький район (03651)

 

Корецька міська

Дмитрук Людмила Миколаївна

(03651) 2-04-58; 2-16-45

вул.Київська, 69  м.Корець  Корецький район  Рівненська обл.  34700:   e-mail:mkorec850@ukr.net

м Корець

 

Бриківська сільська

Неглядюк Тетяна Леонідівна

(03651) 2-61-29;

вул.Центральна,33 с.Бриків Корецький район  Рівненська обл. 34743:   e-mail:

с Бриків  с Богданівка  сЧерниця 

 

Великоклецьківська сільська

Соловей Володимир Сергійович

(03651) 2-23-67; 2-54-10

с.Велика Клецька Корецький район  Рівненська обл. 34711:   e-mail:

с Велика Клецька  с Мала Клецька  с Топча

 

Великомежиріцька сільська

Слободенюк Оксана Андріївна

(03651) 3-13-40; 3-12-99

вул.Перше травня,1 с.Великі Межирічі Корецький район  Рівненська обл. З4725:   e-mail:slobodan1980@ukr.net

с Великі Межирічі  с Дивень  с Застав'я  с Колодіївка

 

Веснянська сільська

Федькевич Михайло Михайлович

(03651) 2-51-19;

вул.Корецька,6  с.Весняне  Корецький район  Рівненська обл.  34713:   e-mail:

с Весняне

 

Гвіздівська сільська

Бухал Василь Олександрович

(03651) 2-03-34;

вул.Перемоги,2а  с.Гвіздів  Корецький район  Рівненська обл.  34706:   e-mail:gvozdov34@ukr.net

с Гвіздів

 

Головницька сільська

Омельчук Наталія Петрівна

(03651) 2-62-00;

вул.Середня,6  с.Головниця  Корецький район  Рівненська обл.  34742:   e-mail:golovrada@ukr.net

с Головниця  с Забара  с Калинівка

 

Даничівська сільська

Новак Леонід Васильович

(03651) 2-47-22;

вул.Шеченка,59  с.Даничів  Корецький район  Рівненська обл.  34741:   e-mail:danychiv.rada@i.ua

с Даничів

 

Жадківська сільська

Якубець Ігор Ростиславович

(03651) 2-12-62;

вул.Центральна,16  с.Жадківка  Корецький район  Рівненська обл.  34705:   e-mail:jadkivka@i.ua

 Жадківка  с Старий Корець 

 

Залізницька сільська

Михальчук  Василь Михайлович

(03651) 2-53-57;

вул.Центральна,18а  с.Залізниця  Корецький район  Рівненська обл.  34724:   e-mail:

с Залізниця

 

Іванівська  сільська

Скарбарчук Валентина Петрівна

(03651) 3-11-23;

вул.Цетральна,12а с.Іванівка Корецький район  Рівненська обл. 34731:   e-mail:

с Іванівка  с Березівка

 

Коловертівська сільська

Онищук Любов Олексіївна

(03651) 2-53-47;

вул.Центральна,57 с.Коловерти Корецький район  Рівненська обл.  34724:   e-mail:

с Коловерти

 

Користівська сільська

Онищук  Людмила Олександрівна

(03651) 2-66-46;

вул.Київська,41 с.Користь Корецький район  Рівненська обл. 34740:   e-mail:

с Користь  с Новини

 

Крилівська сільська

Снопок  Ольга Степанівна

(03651) 2-67-38;

вул.Камінського,83 с.Крилів Корецький район  Рівненська обл.  34746:   e-mail:

с Крилів

 

Морозівська сільська

Гошта Наталія Павлівна

(03651) 2-64-44;

вул.Чапаєва,10 с.Морозівка Корецький район  Рівненська обл.  34709:   e-mail:

с Морозівка  с Голичівка

 

Невірківська сільська

Рокитенець Василь Михайлович

(03651) 3-11-42;

вулок рад,4  с.Невірків  Корецький район  Рівненська обл.  34721:   e-mail:

с Невірків  с Жорнівка

 

Новокорецька сільська

Хоменко Микола Костянтинович

(03651) 2-17-07;

вул.Незалежності, 11  с.Новий Корець  Корецький район  Рівненська обл.  34705:   e-mail:novkorec@ukr.net

с Новий Корець

 

Річецька сільська

Супрончук Михайло Михайлович

(03651) 2-63-24;

вул.Шевченка,17 с.Річки Корецький район  Рівненська обл. 34745:   e-mail:richkysilrada@gmail.com

с Річки  с Ганнівка  с Козак  с Копитів  с Річечина

 

Самострілівська сільська

Кирильчук Ігор Васильович

(03651) 3-23-41;

вул.Центральна, 6 с.Самостріли Корецький район  Рівненська обл.  34732:   e-mail:

с Самостріли  с Городище

 

Сапожинська сільська

Кальчук Петро Миколайович

(03651) 2-55-13;

вул.Центальна,2а  с.Сапожин  Корецький район  Рівненська обл.  34733:   e-mail:

с Сапожин

 

Світанівська сільська

Бура  Алла Ігнатівна

(03651) 3-44-44; 3-15-41

вул.Шкільна,56 с.Світанок Корецький район  Рівненська обл.  34730:   e-mail:

с Світанок  с Бокшин  с Бранів

 

Стовпинська сільська

Немира Олександр Миколайович

(03651) 3-37-10; 3-67-10

вул.Шкільна,17  с.Стовпин  Корецький район  Рівненська обл.  34731:   e-mail:

с Стовпин

 

Сторожівська  сільська

Бондарчук  Катерина Миколаївна

(03651) 2-45-41;

вул.Центральна,48  с.Сторожів  Корецький район  Рівненська обл.  34714:   e-mail:

с Сторожів

 

Устянська сільська

Маркевич Андрій Андрійович

(03651) 2-52-40; 2-52-44

вул.Шевченка,47  с.Устя  Корецький район  Рівненська обл.  34710:   e-mail:

с Устя  с Дерманка  с Франкопіль

 

Харалузька сільська

Фіщук Надія Іванівна

(03651) 2-54-40;

вул.Шкільна,1  с.Харалуг  Корецький район  Рівненська обл.  34723:   e-mail:

с Харалуг

 

Щекичинська сільська

Ярмолюк  Володимир Адамович

(03651) 3-13-74;

вул.Центральна, 40а  с.Щекичин  Корецький район  Рівненська обл.  34720:   e-mail:shekychyn.sr@ukr.net

с Щекичин  с Мала Совпа

 

Костопільський район (03657)

 

Костопільська  міська

Денисюк  Євгеній Олексійович

(03657) 2-21-81 2-10-39; 2-16-56

вул.1 Травня,3 м.Костопіль Костопільський район  Рівненська обл. 35000:   e-mail:kost-rada@ukr.net

м Костопіль

 

Великомидська  сільська

Ступницька Олена Миколаївна

(03657) 6-77-49; 6-77-33

с.Великий Мидськ  Костопільський район  Рівненська обл.  35012:   e-mail:mudskaSR@gmail.com

с Великий Мидськ

 

Великостидинська сільська

Деркач  Марія Миколаївна

(03657) 5-22-31;

с.Великий Стидин  Костопільський район  Рівненська обл.  35015:   e-mail:vstidinrada@i.ua

 с Великий Стидин

 

Головинська  сільська

Вдовиченко Леонтій Володимирович

(03657) 5-33-32; 5-33-92

с.Головин  Костопільський район  Рівненська обл.  35041  :   e-mail:Golovin_sr@ukr.net

с Головин  с Базальтове  с Берестовець  с Іваничі  с Садки

 

Гутянська  сільська

Банацький  Сергій Павлович

(03657) 6-44-21; 6-44-38

с.Гута  Костопільський район  Рівненська обл.  35010:   e-mail:gutasr@ukr.net

с Гута

 

Деражненська  сільська  об’єднана територіальна громада

Пустовіт Олександр Михайлович

(03657) 3-14-23; 3-13-35; 3-14-35

вул.Шевченка,51, с.Деражне, Костопільський район, Рівненська обл. 35053:   e-mail:dersilrada@ukr.net

с Деражне  с Бичаль

Деражненська сільська рада

с Дюксин  с Жильжа  с Соломка  с Суськ

Дюксинська сільська рада

с Постійне  с Ганнівка  с Перелисянка

Постійненська сільська рада

Звіздівська  сільська

Бачук  Юрій Володимирович

(03657) 6-36-44; 6-36-53

с.Звіздівка  Костопільський район  Рівненська обл.  35051:   e-mail:zvizdivka043@ukr.net

с Звіздівка  с Корчин  с Ставок  с Чудви

 

Злазненська  сільська

Бабич Тамара Василівна

(03657) 5-75-10;

с.Злазне  Костопільський район  Рівненська обл.  35040:   e-mail:zlaznesr@ukr.net

с Злазне  с Вигін  с Перетоки

 

Золотолинська  сільська

Соломай Микола Кузьмич

(03657) 5-66-21; 5-66-10

с.Золотолин  Костопільський район  Рівненська обл.  35016:   e-mail:zolotolinrada@ukr.net

с Золотолин  с Комарівка  с Тростянець

 

Малолюбашанська сільська

Ковальчук Світлана Андріївна

(03657) 6-33-16;

с.Мала Любаша  Костопільський район  Рівненська обл.  35009:   e-mail:mlubasha@ukr.net

с Мала Любаша  с Борщівка  с Лісопіль

 

Маломидська  сільська

Вітошко  Іван Андрійович

(03657) 6-77-24; 6-42-25

с.Малий Мидськ  Костопільський район  Рівненська обл.  35013:   e-mail:mmudsk@ukr.net

с Малий Мидськ  с Ледне  с Осова  с Рудня

 

Малостидинська сільська

Король  Людмила Аполлінаріївна

(03657) 6-45-33;

с.Малий Стидин  Костопільський район  Рівненська обл.  35014:   e-mail:malistidin@ukr.net

с Малий Стидин  с Майдан

 

Мащанська  сільська

Круліковський Олександр Володимирович

(03657) 5-11-66;

с.Маща Костопільський район  Рівненська обл.  35044 :   e-mail:mascha.sr@gmail.com

с Маща  с Глажева  с Кам'яна Гора  с Новий Берестовець

 

Мирненська сільська

Корнійчук Петро Володимирович

(03657) 5-44-00; 5-44-66

с.Мирне Костопільський район  Рівненська обл.  35030:   e-mail:srmirne@gmail.com srmirne@ukr.net

с Мирне  с Данчиміст  с Моквин  с Тихе

 

Підлужненська  сільська

Шпоняк  Юрій Олександрович

(03657) 6-23-36 (факс); 6-22-37

с.Підлужне Костопільський район  Рівненська обл. 35024 :   e-mail:pidlugnerada@ukr.net

с Підлужне  с Велика Любаша  с Корчів'я  с Космачів  с Трубиці

 

Пісківська  сільська  об’єднана територіальна громада

Ярмольчук  Василь Володимирович

(03657) 5-55-99; 5-55-90

вул.Незалежності, 53 с.Пісків, Костопільський район, Рівненська обл. 35032:   e-mail:piskivrada@yandex.ua

с Пеньків  с Брюшків   с Мар'янівка  с Олександрівка

Пеньківська сільська рада

с Пісків  с Моквинські Хутори  с Рокитне  с Яснобір

Пісківська сільська рада

Яполотська сільська рада

Комар Марія Євгеніївна

(03657) 5-77-30

с.Яполоть Костопільський район  Рівненська обл.  35021  :   e-mail:yapolot_S_R@ukr.net

с Яполоть  с Волиця  с Жалин  с Збуж

 

Млинівський район (03659)

 

Млинівська  селищна об’єднана територіальна громада

Левицький Дмитро Валерійович

(03659) 6-52-53 6-54-84; 6-44-51

вул. Ватутіна, 1, смт Млинів, Млинівський район, Рівненська обл.  35100:   e-mail:rada.mluniv@gmail.com

смт Млинів

Млинівська селищна рада

с Береги  с Перевередів

Берегівська сільська рада

с Владиславівка  с Гончариха  с Іванівка  с Косареве  с Новоселівка  с Улянівка

Владиславівська сільська рада

с Добрятин  с Новина-Добрятинська  с Остріїв  с Травневе

Добрятинська сільська рада

с Довгошиї

Довгошиївська сільська рада

с Кораблище  с Радів

Кораблищенська сільська рада

с Малі Дорогостаї  с Брищі  с Мантин  с Маслянка  с Стоморги

Малодорогостаївська сільська рада

с Перемилівка  с Іванківці  с Лукарівка   с Мошків

Перемилівська сільська рада

с Пітушків  с Річище  с Тушебин

Пітушківська сільська рада

с Посників  с Богушівка

Посниківська сільська рада

с Привітне  с Терешів

Привітненська сільська рада

с Пугачівка  с Московщина  с Новини

Пугачівська сільська рада

Бокіймівська сільська об'єднана територіальна громада

Павлюк Сергій Сергійович

(03659) 75-4-31

вул.Незалежності,14а, с.Бокійма, Млинівський район, Рівненська обл. 35162:   e-mail:bokiimaotg@ukr.net

с Бокійма  с Козирщина

Бокіймівська сільська рада

с Війниця  с Баболоки

Війницька сільська рада

с Вовничі  с Красне  с Рудливе

Вовницька сільська рада

с Смордва  с Клин

Смордвівська сільська рада

с Хорупань  с Аршичин  с Головчиці  с Мятин  с Пекалів

Хорупанська сільська рада

Мальованська сільська рада

Остаповець Віталій Адамович

(03659) 7-06-53

вул.Шевченка,36 с.Мальоване  Млинівський район  Рівненська обл. 35131:   e-mail:

с Мальоване  с Долина

 

Новосілківська сільська рада

Нагай Наталія Ярославівна

(03659) 7-42-31

35110, Рівненська обл., Млинівський р-н, с.Новосілки, вул.Першотравнева,2, -03659, 74-2-31:   e-mail:

с Новосілки  с Заболотинці  с Заболоття

 

Новоукраїнська  сільська

Фомін  Анатолій Володимирович

(03659) 7-06-42;

вул.Молодіжна,1  с.Новоукраїнка  Млинівський район  Рівненська обл.  35130:   e-mail:

с Новоукраїнка  с Зоряне  с Надчиці  с Свищів

 

Острожецька  сільська об’єднана територіальна громада

Гордійчук Тарас Миколайович

(03659) 5-12-83; 5-11-89

вул.Незалежності,12, с.Острожець, Млинівський район, Рівненська обл. 35113:   e-mail:valentynalevchuk@ukr.net   tarasgordiychuk@gmail.com

с Острожець  с Залав'я

Острожецька сільська рада

с Малин  с Підгай

Малинська сільська рада

с Новосілки  с Заболотинці  с Заболоття

Новосілківська сільська рада

с Певжа  с Бакорин

Певжівська сільська рада

с Радянське  с Зборів

Радянська сільська рада

с Уїздці  с Борбин  с Ставище

Уїздецька сільська рада

Підгаєцька  сільська

Голоюх  Жанна Ярославівна

(03659) 7-92-86;

вул.Народна,43  с.Підгайці  Млинівський район  Рівненська обл.  35154:   e-mail:

с Підгайці  с Коблин  с Озліїв  с Ужинець

 

Підлозцівська  об’єднана територіальна громада

Костюкевич  Микола Олександрович

(03659) 7-32-42; 7-32-31

вул.Незалежності,4 с.Підлозці, Млинівський район, Рівненська обл. 35132:   e-mail:pidlozcirada@ukr.net  kmo75@ukr.net

с Підлозці  с Велике  с Загатинці  с Ставрів  с Топілля

Підлозцівська сільська рада

с Торговиця  с Завалля  с Лихачівка  с Нове

Торговицька сільська рада

Ярославицька  сільська

Прудніков  Леонід Анатолійович

(03659) 7-85-31;

вул.Садова,7а  с.Ярославичі  Млинівський район  Рівненська обл. 35112:   e-mail:

с Ярославичі  с Боремець  с Велика Городниця  с Підлісці  с Чекно (Межиріччя)  с Яловичі

 

Острозький район (03654)

 

Білашівська  сільська

Очеретюк  Микола Васильович 

(03654) 5-72-25; 5-72-37

вул.Центральна,47 с.Білашів Острозький район  Рівненська обл. 35842:   e-mail:bilashiv-rada@ukr.net

с Білашів  с Дерев'янче  с Радужне  с Точевики

 

Бухарівська  сільська

Кадебський Сергій Володимирович

(03654) 7-42-49; 7-42-31

вул.Першотравнева,1  с.Бухарів  Острозький район  Рівненська обл.  35811:   e-mail:buhariv35811@gmail.com

с Бухарів  с Завизів  с Михалківці

 

Верхівська  сільська

Кучер  Ростислав Петрович 

(03654) 2-12-32; 7-12-21

вул.Центральна,20  с.Верхів  Острозький район  Рівненська обл.  35825:   e-mail:verhiv_rada@ukr.net

с Верхів  с Лебеді  с Шлях

 

Вілійська  сільська

Бондарчук  Галина Володимирівна

(03654) 5-43-36; 5-43-34

вул.Центральна  с.Вілія  Острозький район  Рівненська обл.  35852:   e-mail:viliasrada@ukr.net

с Вілія

 

Вельбівненська  сільська

Зелемський  В’ячеслав Володимирович 

(03654) 5-12-42; 5-12-31

вул.Гагаріна,18  с.Вельбівне  Острозький район  Рівненська обл.  35809:   e-mail:v35809@gmail.com

с Вельбівно  с Бадівка

 

Грем’яцька  сільська

Стецюк  Микола Дмитрович

(03654) 5-64-52; 5-62-19

вул.Центральна,78  с.Грем’яче  Острозький район  Рівненська обл.  35841:   e-mail:gremyachecilskarada@ukr.net

с Грем'яче  с Грозів  с Михайлівка

 

Кутянківська  сільська

Павленко Руслан Іванович

(03654) 5-32-35; 5-32-19

вул.Центральна  с.Кутянка  Острозький район  Рівненська обл.  35850:   e-mail:kutianka@ukr.net

с Кутянка  с Батьківці  с Болотківці  с Данилівка  с Ілляшівка

 

Межиріцька  сільська

Губернюк Микола Іванович

(03654) 2-20-52; 7-82-80

вул.Молодіжна,1  с.Межиріч  Острозький район  Рівненська обл.  35808:   e-mail:megirichrada@gmail.com

с Межиріч  с Прикордонне  с Слобідка

 

Милятинська  сільська

Дубинець  Іван Григорович

(03654) 6-22-45; 6-22-10

вул.Шевченка,71  с.Милятин  Острозький район  Рівненська обл.  35865:   e-mail:mulyatun2014@ukr.net

с Милятин

 

Могилянівська  сільська

Кулибчук  Віктор Олександрович

(03654) 5-93-44; 5-93-36

вул.Центральна,75   с.Могиляни  Острозький район  Рівненська обл.  35832:   e-mail:mogsilrada@gmail.com

с Могиляни  с Черняхів

 

Мощаницька  сільська

Чубик  Олександр Григорович

(03654) 7-72-19; 7-72-22

вул.Шкільна,1  с.Мощаниця  Острозький район  Рівненська обл.   35833:   e-mail:moschanitsya@ukr.net

с Мощаниця  с Волосківці  с Кургани

 

Новомалинська  сільська

Козачук  Лариса Миколаївна

(03654) 2-01-83;

вул.Пампощука,47  с.Новомалин  Острозький район  Рівненська обл.  35843:   e-mail:novomalyns.rada@i.ua

с Новомалин  с Лючин

 

Новородчицька  сільська

Кадлубіцький Василь Анатолійович

(03654) 5-22-19; 5-22-24

вул.Подобанка,11  с.Новородчиці  Острозький район  Рівненська обл.  35851:   e-mail:novorodchutska@ukr.net

с Новородчиці  с Посива  с Теремне

 

Оженинська  сільська

Дика Алла Іванівна

(03654) 2-82-67; 2-83-30

вул.Шкільна,1   с.Оженин  Острозький район  Рівненська обл.  35820:   e-mail:ojeninsilrada@ukr.net

с Оженин  с Бродів  с Країв  с Стадники

 

Плосківська  сільська

Галімський  Петро Андрійович

(03654) 6-13-38; 6-13-69

вул.Острозька,79  с.Плоске  Острозький район  Рівненська обл.  35826:   e-mail:ploske@i.ua    ploska@meta.ua

с  Плоске  с Завидів

 

Почапківська  сільська

Ткачук Надія Михайлівна

(03654) 7-62-31;

вул.Незалежності,5  с.Почапки Острозький район  Рівненська обл.  35830:   e-mail:p-sr@ukr.net

с Почапки

 

Розвазька  сільська

Ягодка  Юрій Петрович

(03654) 2-36-19; 5-02-16

вул.Центральна  с.Розваж  Острозький район  Рівненська обл.  35866:   e-mail:rozvazh.srada@gmail.com

 с Розваж

 

Сіянцівська  сільська

Фурманчук  Володимир Іванович

(03654) 7-53-48; 7-53-47

вул.Ватутіна,12  с.Сіянці  Острозький район  Рівненська обл.  35812:   e-mail:siansivska-silrada@ukr.net

с Сіянці  с Кураж  с Садки

 

Тесівська  сільська

Мартинюк  Сергій Антонович

(03654) 7-22-19; 7-22-35

вул.Центральна,1  с.Тесів  Острозький район  Рівненська обл.  35810:   e-mail:tesivska-rada@ukr.net

с Тесів  с Хрінів

 

Українська  сільська

Косінський  Юрій Анатолійович 

(03654) 7-92-75; 7-93-32

вул.Климака  с.Українка Острозький район  Рівненська обл.  35824:   e-mail:u35824@gmail.com

с Українка  с Бубнівка  с Вишеньки  с Гай  с Дубини

 

Хорівська  сільська

Гулько  Юрій Олександрович

(03654) 7-32-71;

вул.Л.Українки,2 с.Хорів  Острозький район  Рівненська обл.  35840:   e-mail:khoriv35840@ukr.net

с Хорів  с Бродівське

 

Радивилівський район (03633)

 

Радивилівська  міська     об’єднана територіальна громада

Карапетян Микола Аракелович

(03633) 4-39-51 4-31-40; 4-36-62

вул.Паркова,5 м.Радивилів, Радивилівський район, Рівненська обл.  35500:   e-mail:gorsovit@ukr.net

с Башарівка  с Перенятин  с Приски  с Старики

Башарівська сільська рада

с  Дружба  с  Малі Гайки  с Новоукраїнське

Дружбівська сільська рада

с Немирівка  с Батьків  с Гаї-Лев'ятинські

Немирівська сільська рада

с Підзамче  с Адамівка  с Казмірі  с Копані  с Круки  с Підлипки  с Стоянівка

Підзамчівська  сільська рада

м. Радивилів

Радивилівська міська рада

Бугаївська сільська

Креселюк Валентин Андрійович

(03633) 2-63-83;

вул.Шевченка,36 с.Бугаївка Радивилівський район  Рівненська обл.  35561:   e-mail:bygaivka-sr@ukr.net

с Бугаївка  с Балки  с Лев'ятин  с Опарипси

 

Козинська сільська  об’єднана територіальна громада

Костюк Юрій Андрійович

(03633) 2-77-10; 3-41-41; 3-41-51

вул. Берестецька, 145  с.Козин, Радивилівський район, Рівненська обл. 35523:   e-mail:srada_kozin@ukr.net

с Березини  с Курсики  с Пасіки  с Радихівщина  с Середнє

Березинівська сільська рада

с Добривода  с Підвисоке  с Станіслави

Добриводська сільська рада

с Жовтневе

Жовтнева сільська рада

с Іващуки  с Білогорівка  с Бригадирівка  с Зарічне

Іващуківська сільська рада

с Козин  с Гранівка  с Дубини  с Савчуки

Козинська сільська рада

с Пустоіванне  с Гай  с Гусари  с Іванівка  с Рудня

Пустоіваннівська сільська рада

Крупецька сільська  об’єднана територіальна громада

Мошкун Віталій Володимирович

(03633) 3-01-32; 2-72-37 2-72-32  2-72-48

вул.Довга,68 с.Крупець, Радивилівський район, Рівненська обл. 35541:   e-mail:krupetss@ukr.net

с Боратин  с Гоноратка  с Довгалівка

Боратинська сільська рада

с Крупець  с Баранне  с Гайки  с Гнильче  с Заміщина  с Срібне

Крупецька сільська рада

с Михайлівка  с Засув

Михайлівська сільська рада

с Ситне  с Гайки-Ситенські  с Карпилівка  с Коти  с Табачуки

Ситненська сільська рада

Пляшевська сільська

Хміль Тетяна Володимирівна

(03633) 2-87-38; 2-87-24

вул.І.Богуна,42  с.Пляшева  Радивилівський район  Рівненська обл.  35510:   e-mail:plyasheva.rada@ukr.net

с. Пляшева  с. Острів  С.Солонів

 

Рідківська сільська

Поврознік Валентина Володимирівна

(03633) 2-82-10; 2-87-39

вул.Набережна,5  с.Рідків  Радивилівський район  Рівненська обл.   35565:   e-mail:spp.rudniki@gmail.com

 с Рідків  с Митниця  с Нова Митниця

 

Сестрятинська сільська

Зварич Андрій Володимирович

(03633) 4-10-25;  4-17-67

с.Сестрятин  Радивилівський район  Рівненська обл. 35540:   e-mail:petrushok@i.ua

 с Сестрятин  с Безодня

 

Теслугівська сільська

Шаблій Богдан Григорович

(03633) 2-94-47; 2-94-49 2-94-48

вул.Шевченка,56  с.Теслугів  Радивилівський район  Рівненська обл.  35512:   e-mail:teslugiv@yandex.ru

с Теслугів  с Коритне  с Пляшівка

 

Хотинська  сільська

Гонтар Василь Васильович

(03633) 2-73-35;

вул.Нова,10,а  с.Хотин  Радивилівський район  Рівненська обл.  35524:   e-mail:hotun-libr@ukr.net

с Хотин  с Веселе  с Полуничне

 

Рівненський район (0362)

 

Квасилівська селищна

Горбатюк  Степан Андрійович

(0362) 20-34-04;

вул.Б.Хмельницького,2  смт Квасилів  Рівненський район  Рівненська обл.  35350:   e-mail:kvasylivrada@ukr.net

смт Квасилів

 

Клеванська  селищна

Жовтянський Дмитро Миколайович

(0362) 27-10-07; 27-18-72

вул.  І.Франка, 22  смт Клевань  Рівненський район  Рівненська обл.  35311:   e-mail:klevanska_rada@mail.ru

смт Клевань

 

Оржівська  селищна

Кидун  Галина Йосипівна

(0362) 27-41-30; 27-42-21

вул.Заводська, 5  смт Оржів  Рівненський район  Рівненська обл.  35313:   e-mail:orzhivrada@gmail.com

смт Оржів

 

Білокриницька  сільська

Гончарук  Тетяна Володимирівна

(0362) 27-00-02; 27-07-38

вул.Рівненська,94  с.Біла Криниця Рівненський район  Рівненська обл. 35342:   e-mail:bilakrsr2012@mail.ru

с Біла Криниця  с Антопіль  с Глинки

 

Бронниківська  сільська

Білецький  Олександр Васильович

(0362) 27-25-40;

вул.Б.Хмельницького,2  с.Бронники  Рівненський район  Рівненська обл.  35330:   e-mail:bronniki.sr@mail. ru

с Бронники  с Білівські Хутори  с Рогачів

 

Великожитинська сільська

Хома  Людмила Григорівна

(0362) 20-61-16;

вул.Рівненська,74  с.Великий Житин  Рівненський район  Рівненська обл.  35340:   e-mail:vgsilrada@i.ua

с Великий Житин  с Бармаки  с Малий Житин

 

Великоомелянська сільська

Курганська  Оксана Євгенівна

(0362) 27-87-60; 27-81-57

вул.Шевченка,79  с.Велика Омеляна  Рівненський район  Рівненська обл.  35360:   e-mail:vomelyana@bk.ru

с Велика Омеляна  с Вересневе

 

Верхівська  сільська

Іванчук Роман Сергійович

(0362) 27-53-01; 27-53-17

вул.Шевченка,59  с.Верхівськ  Рівненський район  Рівненська обл.  35336:   e-mail:verhivska.srada@ukr.net

 с Верхівськ  с Кривичі  с Макотерти  с Пересопниця  с Шостаків  с Ясининичі

 

Городищенська  сільська

Павлюк Петро Антонович

(0362) 20-71-34;

вул.Рівненська,81  с.Городище  Рівненський район  Рівненська обл.  35341 :   e-mail:innakordoba@ukr.net

с Городище  с Круглее

 

Городоцька  сільська

Ткачук  Олеся Олексіївна

(0362) 61-86-87; 20-14-73

вул.Т.Шевченка,6  с.Городок  Рівненський район  Рівненська обл.  35331:   e-mail:gorodoksrada@gmail.com

с Городок  с Караєвичі  с Карпилівка  с Метків  с Михайлівка  с Понебель  с Рубче

 

Грушвицька  сільська

Данилюк Олександр Васильович

(0362) 27-67-49; 27-67-46

вул.40-річчя Перемоги,1  с.Грушвиця  Рівненський район  Рівненська обл.  35364:   e-mail:grucha7@ukr.net

с Грушвиця Друга  с Грушвиця Перша  с Дібрівка  с Мартинівка

 

Дядьковицька  сільська

Пророк Сергій Володимирович

(0362) 27-52-49;

вул.Млинівська,35  с.Дядьковичі  Рівненський район  Рівненська обл.  35361:   e-mail:dyadkovichy.sr@ gmail.com

с Дядьковичі  с Милостів

 

Жобринська  сільська

Білан  Олександр Ярославович

(0362) 27-23-10;

вул.Центральна,5  с.Жобрин  Рівненський район  Рівненська обл.  35310:   e-mail:ZobrinSR@ukr.net

с Жобрин   с Мочулки  с Руда-Красна  с Углище

 

Заборольська  сільська

Шустов Микола Васильович

(0362) 20-10-48;

пров.Шкільний,21  с.Забороль  Рівненський район  Рівненська обл.  35324:   e-mail:zabrada@ukr.net

 с Забороль  с Боянівка

 

Зорянська  сільська

Олійник Михайло Михайлович

(0362) 27-94-82; 27-95-88

пл.Жовтнева,1  с.Зоря  Рівненський район  Рівненська обл.  35314:   e-mail:rada@zorya.rv.ua

с Зоря  с Білів  с Голишів  с Грабів  с Дерев'яне  с Диків  с Застав'я  с Новостав  с Олишва  с Сморжів  с Старожуків

 

Корнинська  сільська

Горбатюк-Василейко Роман Олексійович

(0362) 20-51-47; 20-53-32

вул.Центральна,41 с.Корнин  Рівненський район  Рівненська обл.  35304:   e-mail:kornunsr@ukr.net

с Корнин  с Загороща  с Колоденка

 

Кустинська  сільська

Сечко Сергій Васильович

(0362) 27-62-37;

вул.Шевченка,17   с.Кустин Рівненський район  Рівненська обл.  35322:   e-mail:kustyn.sr@ukr.net

с Кустин  с Решуцьк  с Сергіївка

 

Малошпаківська сільська

Войтович  Михайло Федорович

(0362) 27-55-67;

вул.Шевченка,5а  с.Малий Шпаків  Рівненський район  Рівненська обл.  35362:   e-mail:m.shpakiv-sr@ukr.net

 с Малий Шпаків  с Великий Шпаків  с Гуменники  с Дворовичі  с Заріцьк  с Іваничі  с Переділи  с Підгірці  с Плоска

 

Новоукраїнська  сільська

Антончук Микола Пилипович

(0362) 20-66-45; 20-66-44

вул.Приходька,50а  с.Нова Українка  Рівненський район  Рівненська обл.  35323:   e-mail:

с Нова Українка  с Козлин  с Радиславка  с Ремель

 

Обарівська  сільська

Виговський Віктор Анатолійович

(0362) 27-59-12; 27-57-42

вул.Шкільна,24  с.Обарів  Рівненський район  Рівненська обл.  35307:   e-mail:Obariv_sr@mail.ru

с Обарів  с Ставки

 

Олександрійська сільська

Михасюк Тетяна Володимирівна

(0362) 27-32-92; 27-32-37

вул.Святопреображенська,66  с.Олександрія  Рівненський район  Рівненська обл.  35320:   e-mail:Oleksandriya_asr@mail.ru

с Олександрія  с Волошки  с Нова Любомирка  с Пухова  с Свяття  с Три Копці

 

Радухівська  сільська

Полюхович  Ольга Леонтіївна

(0362) 27-26-42;

вул.Незалежності,22  с.Радухівка Рівненський район  Рівненська обл.  35333:   e-mail:

 с Радухівка  с Іскра  с Новостав-Дальній с Сухівці

 

Тайкурська  сільська

Музичка  Валентина Романівна

(0362) 27-60-16; 27-60-46

вул.Шевченка,10  с.Тайкури  Рівненський район  Рівненська обл.  35351:   e-mail:

с Тайкури  с Порозове

 

Шпанівська  сільська

Столярчук Микола Анатолійович

(0362) 27-76-99; 27-76-89

вул.Шкільна,1  с.Шпанів  Рівненський район  Рівненська обл.  35301:   e-mail:shpanivsrada@gmail.com

с Шпанів  с Великий Олексин  с Зозів  с Малий Олексин  с Ходоси  с Хотин

 

Шубківська  сільська

Іолтух Олександр Михайлович

(0362) 27-35-08; 27-38-91

вул.Незалежності,1а  с.Шубків  Рівненський район  Рівненська обл.  35325:   e-mail:

с Шубків  с Гориньград Другий  с Гориньград Перший  с Дуби  с Котів  с Рисв'янка

 

Рокитнівський район (03635)

 

Рокитнівська  селищна

 

(03635) 2-24-66; 2-22-37

вул.Незалежності, 15  смт Рокитне  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34200:   e-mail:rokitne_sr@ukr.net

смт Рокитне

 

Томашгородська селищна

Аксьонов Віктор Іванович

(03635) 2-62-09; 2-62-59; 2-62-32

вул.Леніна, 22 смт  Томашгород  Рокитнівський район  Рівненська обл. 34240:   e-mail:tomashgorodrada@ukr.net

смт Томашгород

 

Березівська  сільська

Баланович Микола Гаврилович

(03635) 2-39-33; 3-62-21

вул.Центральна,24 с.Березове Рокитнівський район  Рівненська обл. 34212:   e-mail:berezivskasilrada1713@gmail.com

с Березове  с Грабунь  с Заболоття

 

Біловізька  сільська

Козаченко Наталія Іванівна

(03635) 3-92-46; 3-92-32

вул.Центральна,26  с.Біловіж  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34222:   e-mail:bilovigsr@ukr.net

с Біловіж  с Купель  с Мушні

 

Блажівська  сільська

Кулакевич  Оксана Іванівна

(03635) 2-39-64; 3-42-34

вул.Шкільна,11  с.Блажове  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34230:   e-mail:blagove@ukr.net

с Блажове  с Більськ  с Залав'я

 

Борівська  сільська

Шеремет  Михайло Анатолійович

(03635) 3-22-42;

вул.Центральна,15  с.Борове  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34263:   e-mail:borowe_silrada@i.ua

с Борове  с Нетреба

 

Вежицька  сільська

Кузьмич Валентина Михайлівна

(03635) 4-54-76;

вул.Центральна,29  с.Вежиця  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34213:   e-mail:vezhitsa@ukr.net

с Вежиця  с Переходичі

 

Глиннівська  сільська

Карповець Юрій Петрович

(03635) 3-71-82; 3-72-41

вул.Радянська   с.Глинне  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34221:   e-mail:glinne_sr@ukr.net

с Глинне  с Дубно  с Познань  с Хміль

 

Кам’янська  сільська

Жеребило Микола Григорович

(03635) 42708;

вул.Центральна  с.Кам`яне  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34220:   e-mail:Ylua.skrit9519@mail.ru

с Кам'яне  с Будки-Кам'янські  с Обсіч

 

Карпилівська  сільська

Бричка Віктор Петрович

(03635) 4-82-45; 4-82-30

вул.Шевченка,62  с.Карпилівка  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34262:   e-mail:karpilivkarada@ukr.net

с Карпилівка

 

Кисорицька  сільська

Бричка  Станіслав Іванович

(03635) 3-12-21;

вул.Центральна,103а  с.Кисоричі Рокитнівський район  Рівненська обл.  34260:   e-mail:kisorichirada@mail.ua

с Кисоричі  с Дерть  с Олександрівка

 

Масевицька  сільська

Волевач Василь Олексійович

(03635) 2-39-09; 4-62-45

с.Масевичі  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34253:   e-mail:Masevichisr@ukr.net

с Масевичі  с Буда

 

Рокитнівська  сільська

Гончар  Петро Михайлович

(03635) 2-53-29; 2-52-42

вул.Соборна,35  с.Рокитне  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34208:   e-mail:Sel_rokitno@ukr .net

с Рокитне  с Лісове  с Осницьк  с Старики

 

Сновидовицька  сільська

Василевич  Надія Лазарівна

(03635) 3-32-19; 3-32-17

вул.Гагаріна,2  с.Сновидовичі  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34200:   e-mail:snovidovichisilrada@gmail.com

с Сновидовичі  с Будки-Сновидовицькі  с Остки

 

Старосільська  сільська

Ковалець  Григорій Степанович

(03635) 4-54-48; 4-52-19

вул.Б.Хмельницького,50  с.Старе Село  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34210:   e-mail:Stareselosilrada1713@gmail.com

с Старе Село  с Дроздинь

 

Томашгородська сільська

Сосюк  Володимир Миколайович

(03635) 2-62-39; 2-62-23

вул.Жовтнева,130  с.Томашгород  Рокитнівський район  Рівненська обл.  34244:   e-mail:tomsrada@ukr.net

с Томашгород  с Єльне

 

Сарненський район (03655)

 

Сарненська міська

Усик  Світлана Борисівна

(03655) 3-51-50; 3-45-88

вул.Широка,31  м.Сарни  Сарненський район  Рівненська обл.  34500:   e-mail:miskаrada@rv.ukrtel.net

м.Сарни

 

Клесівська селищна об’єднана територіальна громада

Гриник  Василь Федорович

(03655) 5-03-50; 5-07-30

вул.Свободи,10 смт.Клесів, Сарненський район, Рівненська обл. 34550:   e-mail:klesiv_sarny@ukr.net

с Карасин

Карасинська сільська рада

с Карпилівка  с Рудня-Карпилівська  с-ще Страшеве

Карпилівська сільська рада

смт Клесів  с Клесів  с Пугач

Клесівська селищна рада

Степанська  селищна

Коротчук Віктор Анатолійович

(03655) 4-10-20; 4-12-00

площа Незалежності,1  смт.Степань  Сарненський район  Рівненська обл.  34560:   e-mail:stepan.rada@ukr.net

смт Степань  с Грушівка  с Двірець  с Калинівка  с Мельниця  с Труди

 

Великовербченська сільська

Гольонко Олена Степанівна

(03655) 4-84-35;

вул.Першотравнева,44 с.Велике Вербче Сарненський район  Рівненська обл. 34531:   e-mail:sr_v_verbche@ukr.net

с Велике Вербче  с Бутейки  с Вирка

 

Вирівська  сільська

Опалько Богдан Григорович

(03655) 5-42-22;

вул.Центральна,2а  с.Вири  Сарненський район  Рівненська обл.  34551:   e-mail:wyry_rada@ukr.net

с Вири  с Гранітне  с Олексіївка  с Федорівка

 

Зносицька  сільська

Вакулко Іван Олександрович

(03655) 7-52-32;

вул.Центральна,116  с.Зносичі  Сарненський район  Рівненська обл.  34545:   e-mail:znosuchi_sr@ukr.net

с Зносичі

 

Кам’яне-Случанська сільська

Петровчук Галина Михайлівна

(03655) 9-19-85;

вул.Радянська,1  с.Кам’яне-Случанське  Сарненський район  Рівненська обл.  34543:   e-mail:kamyanesluchanske@mail.ru    k_sluch@sarny.rv.ua

с Кам'яне-Случанське

 

Коростська  сільська

Климець Олександр Захарович

(03655) 4-64-35; 4-64-40

вул.Центральна,72  с.Корост  Сарненський район  Рівненська обл.  34532:   e-mail:sekretar.korost@ukr.net    korost@sarny.rv.ua

 с Корост  с Мале Вербче  с Одринки

 

Костянтинівська сільська

Боровик  Роман Володимирович

(03655) 9-32-25; 9-32-32

с.Костянтинівка  Сарненський район  Рівненська обл.  34509:   e-mail:Kostyantynivka_rada@meta.ua   kostyant_ka@sarny.rv.ua 

с Костянтинівка  с Іванівка  с Орлівка   

 

Кричильська  сільська

Новак Петро Адамович

(03655) 4-43-16;

вул.Шевченка, 142  с.Кричильськ  Сарненський район  Рівненська обл.  34530:   e-mail:sr_krichilsk@ukr.net

с Кричильськ  с Поляна  с Убереж  с Угли

 

Кузьмівська  сільська

Тарасюк Олег Іванович

(03655) 4-31-42;

вул.Кузнєцова,81а  с.Кузьмівка  Сарненський район  Рівненська обл.  34561:   e-mail:kuzmivkasr@gmail.com

с Кузьмівка  с Волоша  с Підгірник  с Яблунька

 

Любиковицька  сільська

Саванчук Оксана Миколаївна

(03655) 2-29-49;

вул.Перецілля,1  с.Любиковичі  Сарненський район  Рівненська обл.  34510:   e-mail:lyubikovichi_srada@ukr.net

с Любиковичі  с Білятичі  c Мар'янівка

 

Люхчанська сільська

Дебелий Василь Миколайович

(03655) 9-22-44;

вул.Центральна,77  с.Люхча  Сарненський район  Рівненська обл.  34508:   e-mail:34508rada@ukr.net

с Люхча  с Глушицьке  с Глушиця  с Дубки  с Обірки

 

Немовицька сільська

Савчин Віктор Макарович

(03655) 9-72-20;

вул.Радянська,6  с.Немовичі  Сарненський район  Рівненська обл.  34540:   e-mail:sr.nemovichi@gmail.com

с Немовичі  с Гута-Перейма  с Катеринівка  с-ще Немовичі

 

Ремчицька  сільська

Долід Леонід Володимирович

(03655) 9-92-24; 9-92-33

вул.Перемоги,24  с.Ремчиці  Сарненський район  Рівненська обл.  34520:   e-mail:remchytsi_s_r@ ukr.net

с Ремчиці  с Копище  с Тріскині  с Яринівка

 

Селищенська  сільська

Примич  Микола Антонович

(03655) 5-54-44;

вул.40-річчя Перемоги,2  с.Селище  Сарненський район  Рівненська обл.  34552:   e-mail:selsilrada_@ukr.net

с Селище  с Чабель  с Ясногірка

 

Стрільська  сільська

Сергійчук Віктор Іванович

(03655) 9-52-20; 9-52-32

вул.Чапленка,10  с.Стрільськ  Сарненський район  Рівненська обл.  34512:   e-mail:mip1961@ukr.net

с Стрільськ  с Маслопуща

 

Тинненська  сільська

Коток  Микола Олександрович

(03655) 2-29-61;

вул.Миру,12  с.Тинне  Сарненський район  Рівненська обл.  34544:   e-mail:tinnesilrada@ukr.net

 с Тинне

 

Тутовицька  сільська

Волощук  Валентина Жоржівна

(03655) 9-82-33;

вул.Миру,14  с.Тутовичі  Сарненський район  Рівненська обл.  34522:   e-mail:tytovichi_rada@ukr.net

с Тутовичі  с Висове  с Довге  с Цепцевичі  с-ще Чемерне

 

Чудельська  сільська

Жук Володимир Тихонович

(03655) 2-29-47;

вул.Миру,1   с.Чудель  Сарненський район  Рівненська обл.  34542:   e-mail:Chudel_SR@ukr.net

с Чудель  с Дубняки  с Зарів'я

 



Назад до розділу