• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів



ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рівненська область

Опитування

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Довідник органів місцевого самоврядування та адміністративно-територіальний устрій області (довідники)




Перелік

розукрупнених місцевих рад Рівненської області

 з 04.01.1965  по 01. 08.2009

Назва сільської ради, яку розукрупнено

Назва сіл, які вилучено і які увійшли до складу новоутвореної сільської ради  

Назва сільської ради, що утворена, з центром

Район

Дата рішення

рішення

Рада, що

прийняла рішення

Берестівська

с Нивецьк

с Грицьки

с Працюки

Нивецька

з центром в селі Нивецьк

Дубровицький

29.12.1975

615

Ровенський

облвиконком

Хиноцька

с Степангород

Степангородська

з центром в селі Степангород

Володимирецький

17.02.1987

42

Ровенський

 облвиконком

Вербська

с Стовпець

с Рідкодуби

с Кам’яна Верба,

с Забірки

Стовпецька

з центром у селі Стовпець

 

Дубнівський

17.02.1987

42

 

 

Ровенський

облвиконком

Берегівська

с Дубовиця

Мізоцька

селищна

с Білашів

с Стара Мощаниця

с Підгайне

Білашівська

з центром у селі Білашів

 

Здолбунівський

24.05.1988

113

Ровенський

облвиконком

Тинненська

с Зносичі

Зносицька

з центром в селі Зносичі

Сарненський

24.05.1988

113

Ровенський

облвиконком

Людинська

с Лютинськ

Лютинська

з центром у селі Лютинськ

Дубровицький

22.07.1989

148

Ровенський

облвиконком

Самострілівська

с Сапожин

Сапожинська

з центром у селі Сапожин

Корецький

22.07.1989

148

Ровенський

облвиконком

Новокорецька

с Гвіздів

Гвіздівська

з центром в селі Гвіздів

Корецький

22.07.1989

148

Ровенський

облвиконком

Верхівська

с Плоске

с Завидів

Плосківська

з центром у селі Плоске

Острозький

22.07.1989

148

Ровенський

облвиконком

Довгошиївська

с Посників

с Богушівка

Посниківська

з центром у селі Посників

 

Млинівський

25.09.1989

196

Ровенський

облвиконком

Сінненська

с Майків

Майківська

з центром у селі Майків

Гощанський

13.08.1990

24

Обласна Рада народних депутатів

Довговільська

с Берестівка

с Острівці

Берестівська

з центром у селі Берестівка

Володимирецький

24 .10.1990

46

Обласна Рада народних депутатів

Маломощаницька

с Ступно

Ступнівська

з центром у селі Ступно

Здолбунівський

24 .10.1990

46

Обласна Рада народних депутатів

Користівська

с Даничів

Даничівська

з центром в селі Даничів

Корецький

24.10.1990

46

Обласна Рада народних депутатів

Стовпинська

с Березівку

с Іванівку

Іванівська

з центром в селі Іванівка

Корецький

24.10.1990

46

Обласна Рада народних депутатів

Глинська

с П’ятигори

П’ятигірська

з центром у селі П’ятигори

Здолбунівський

25.12.1990

61

Обласна Рада народних депутатів

Дерманська

с Дермань Перша

 

 

с Дермань Друга

Дерманська Перша

з центром у селі Дермань Перша

Дерманська Друга

з центром у селі Дермань Друга

Здолбунівський

25.12.1990

61

Обласна Рада народних депутатів

Мильчанська

с Повча

с Будераж

Повчанська

з центром в селі Повча

Дубнівський

25.12.1990

61

Обласна Рада народних депутатів

Смизька

селищна

с Буща

с Голуби

с Мартинівка

с Нова Миколаївка

с Стара Миколаївка

с Студянка

с Шепетин

Шепетинська

з центром в селі Шепетин

Дубнівський

25.12.1990

61

Обласна Рада народних депутатів

Симонівська

с Бочаниця

Бочаницька

з центром у селі Бочаниця

Гощанський

25.12.1990

61

Обласна Рада народних депутатів

Малостидинська

с Великий Стидин

Великостидинська

з центром  в селі Великий Стидин

Костопільський

17.05.1991

87

Обласна Рада народних депутатів

Милятинська

с Почапки

Почапківська

з центром в селі Почапки

Острозький

17.05.1991

87

Обласна Рада народних депутатів

Хорівська

с Розваж

Розвазька

з центром у селі Розваж

Острозький

17.05.1991

87

Обласна Рада народних депутатів

Каноницька

с Новаки

Новаківська

з центром у селі Новаки

Володимирецький

19.02.1992

132

Обласна Рада народних депутатів

Мирогощанська

с Молодава Перша

с Молодава Друга

с Молодава Третя

Молодавська

з центром у селі Молодава Третя

Дубенський

19.02.1992

132

Обласна Рада народних депутатів

Дубенська міська Рада народних депутатів Рівненської області

роз’єдналась

Дубенська міська іДубенська районнаРади народних депутатів

Дубенський

19.02.1992

 

10.04.1992

132

 

 

Обласна Рада народних депутатів

Курозванівська

с  Дуліби

Дулібська

з центром в селі Дуліби

Гощанський

12.05.1992

144

Обласна Рада народних депутатів

Новоукраїнська

с Забороль

с Боянівка

Заборольська

з центром у селі Забороль

Рівненський

12.05.1992

144

Обласна Рада народних депутатів

Малинівська

с Воскодави

Воскодавська

з центром у селі Воскодави

Гощанський

12.05.1992

144

Обласна Рада народних депутатів

Веснянська

с Сторожів

Сторожівська

з центром в селі Сторожів

Корецький

14.07.1992

162

Обласна Рада народних депутатів

Рогізненська

с Глибока Долина

с Копань

Глибокодолинська

з центром у селі Глибока Долина

Млинівський

30.09.1992

171

Обласна Рада народних депутатів

Голубненська

с Білка

с Підгало

Білківська

з центром у селі Білка

Березнівський

13.05.1993

201

Обласна Рада народних депутатів

Тучинська

с Дроздів

с Горбів

с Микулин

Дроздівська

з центром у селі Дроздів

Гощанський

13.10.1993

217

Обласна Рада народних депутатів

Миляцька

с Велюнь

с Загребля

Велюнська

з центром у селі Велюнь

Дубровицький

13.10.1993

217

Обласна Рада народних депутатів

Острожецька

с Радянське

с Зборів

Радянська

з центром в селі Радянське

Млинівський

13.10.1993

217

Обласна Рада народних депутатів

Рудківська

с Ільпибоки

Ільпибоцька

з центром у селі Ільпибоки

Млинівський

13.10.1993

217

Обласна Рада народних депутатів

Білашівська

с Стара Мощаниця

с Підгайне

Старомощаницька

з центром у селі Стара Мощаниця

Здолбунівський

28.09.1994

6

Обласна Рада народних депутатів

Півченська

с Нова Мощаниця

Новомощаницька

з центром у селі Нова Мощаниця

Здолбунівський

28.09.1994

6

Обласна Рада народних депутатів

Новоукраїнська

с Мальоване

с Долина

Мальованська

з центром в селі Мальоване

Млинівський

18.04.1996

64

Обласна Рада народних депутатів

Боремельська

с Золочівка

с Ниви-Золочівські

Золочівська

з центром в селі Золочівка

Демидівський

22.06.2000

174

Обласна рада




Назад до розділу