• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладівПродовжено до 15 серпня 2017 року термін подання проектів

на обласний конкурс проектів з енергоефективності

7-8 вересня буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Анонси подій

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів

У зв’язку із закінченням дії контрактів керівників закладів спільної власності територіальних громад області на розгляд чергової сесії обласної ради планується винесення наступних питань:

1.      Про погодження укладання контракту з директором комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради.

2.      Про погодження укладання контракту з директором комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради.

3.      Про погодження укладання контракту з директором комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

4.   Про погодження укладання контракту з директором комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.

5.     Про погодження укладання контракту з директором комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

6.     Про погодження укладання контракту з директором комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

7.     Про контракт з головним лікарем комунального закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради.

8.      Про контракт з головним лікарем комунального закладу «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради.

9.       Про контракт з головним лікарем комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради.

10.  Про контракт з директором комунального закладу «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради.

11.  Про контракт з директором комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 06.06.2014 №205 зі змінами, пропозиція кандидатури на посаду керівника подається до виконавчого апарату обласної ради у письмовому вигляді, а також на електронних носіях або електронною поштою на адресу: komunalna@rada.rv.uа упродовж 30 календарних днів з моменту публікації цього повідомлення – по 03 серпня 2017 року включно.

Для розгляду пропозиції кандидатури на посаду керівника подаються наступні документи:

- звернення ініціатора з пропозицією кандидатури на посаду керівника;

- заява на ім’я голови обласної ради про розгляд відповідної особи як кандидата на посаду керівника за підписом самого кандидата (якщо ініціатором виступає сам кандидат);

- резюме кандидата на посаду керівника;

- згода на обробку персональних даних, підписана кандидатом на посаду керівника;

- фотокартка (4х6 см) 1 шт. кандидата на посаду керівника;

- особовий листок з обліку кадрів кандидата на посаду керівника;

- копія диплому про вищу освіту кандидата на посаду керівника;

- копія паспорта кандидата на посаду керівника;

- план діяльності та програму розвитку комунального підприємства, установи, закладу та організації;

- звіт про виконання Контракту (крім контрактів, які укладені строком до трьох місяців). Даний документ подається лише щодо кандидата на посаду керівника, який є діючим керівником обласного комунального підприємства, установи, закладу та організації;

- рішення чи протокол (даний документ подається лише у випадку, коли ініціатором є профспілка або загальні збори трудового колективу комунального підприємства, установи, закладу та організації).

Кандидати на посаду керівника подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», не пізніше ніж за 5 робочих днів до початку засідань постійних комісій відповідної сесії Рівненської обласної ради.

 

 

Пропозиція розглядається лише у випадку подачі всього переліку необхідних документів у передбачені строки.

Довідки за телефоном: Якимюк Юлія Миколаївна, 695-182

 

Дата оприлюднення на сайті обласної ради: 04.07.2017 рокуКваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення посад керівників закладів, призначення яких буде розглядатися на черговій сесії обласної ради


Назва закладу

Кваліфікаційні вимоги

Нормативний документ

Комунальний заклад «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина". Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з "Організації і управління охороною здоров'я". Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше    5 років.

 

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, затверджений Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 № 117(зі змінами)

Комунальний заклад "Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини" Рівненської обласної ради

Лікар зі стажем роботи за фахом не менше 5 років, з фаховою підготовкою по управлінню охорони здоровя та педіатрія.

Положення комунального закладу «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 30.03.2012

№ 601

Комунальний заклад «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина". Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей онкологічного профілю з наступною спеціалізацією з "Організації і управління охороною здоров'я". Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

 

Статут комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради, затверджений розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 06.07.2010
 № 286

 

Комунальний заклад «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради

Ступінь вищої освіти магістра за відповідною галуззю знань і стаж роботи на керівних посадах не менш як п’ять років.

Положення комунального закладу «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 17.03.2017

№ 522

Комунальний заклад «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради

Вимог до посади директора даного закладу згідно з Положенням не передбачено.

Положення комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 20.06.2013 року № 954

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради

Вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки.

Статут комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 08.09.2016

№ 280

 

Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради

Вища освіта за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем "магістр", стаж роботи за фахом не менш як три роки.

Статут комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 08.09.2016

№ 281

 

Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради

Вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, успішне проходження підготовки та атестації керівних кадрів освіти в порядку, установленому Міністерством освіти і науки України.

Статут комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 25.09.2009

№ 1346

 

Комунальний заклад «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради

Вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менш як три роки.

Статут комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 16.11.2012

№ 746

 

Комунальний заклад «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра за фахом «Дефектологія», стаж педагогічної роботи у спеціальній школі-інтернаті не менше як три роки, успішно проходження атестації педагогічних працівників.

Статут комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 25.09.2009

№ 1351

 

Комунальний заклад «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра за фахом «Дефектологія», стаж педагогічної роботи не менше як три роки, успішне проходження атестації педагогічних працівників.

Статут комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, затверджений рішенням сесії Рівненської обласної ради від 25.09.2009

№ 1354