• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Анонси подій

Проводиться обласний конкурс проектів з енергоефективності

Метою конкурсу є відбір проектів, які спрямовані на підвищення ефективності і зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів бюджетними установами та закладами області, що утримуються з місцевих бюджетів.

Заявки на участь у конкурсі та пакет документів по кожному проекту подаються Дирекції конкурсу (департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4-А, каб. 401-404).

Кінцевий термін подання проектів – 01 червня 2018 року.

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, установами і організаціями області, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, та проекти, розроблені та подані спільно кількома учасниками.

Основна тематика проектів:

Енерго- та ресурсозбереження, енергоефективність, у тому числі у сфері використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива в установах та організаціях області, які утримуються з місцевих бюджетів:

оснащення сучасними приладами обліку споживання ПЕР та автоматичними системами регулювання теплової енергії;

заміщення використання імпортованого природного газу;

модернізація або заміна наявного енергоємного обладнання, запровадження новітніх енергоефективних та енергозберігаючих технологій;

використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива;

технічне переоснащення установ і організацій з використанням передових енергозберігаючих технологій та сучасного енергоефективного обладнання за результатами технічних звітів з енергоаудиту;

технічні та організаційні рішення, що забезпечують суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію бюджетних коштів за результатами проведених енергоаудитів.

Проекти мають бути спрямовані на підвищення рівня енергоефективності шляхом впровадження стовідсоткового обліку спожитих енергоносіїв та наданих комунальних послуг, встановлення автоматичних систем регулювання теплової енергії, модернізації або заміни наявного енергоємного обладнання, заміщення або скорочення споживання природного газу, запровадження новітніх енергозберігаючих технологій тощо виключно за результатами технічних звітів з енергоаудиту з терміном окупності не більше ніж три роки.

На конкурс подаються проекти із позитивними висновками державної експертизи зведених кошторисів проектно-кошторисної документації, за умови підтвердження співфінансування цих проектів з місцевих бюджетів (крім проектів, які впроваджуються бюджетними установами та організаціями, що утримуються з обласного бюджету).

Форма проектної заявки для участі в конкурсі додається.