• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

23 жовтня 2018 року о 10:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Клеванська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів"

Рівненської обласної ради

23 жовтня 2018 року о 12:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІ ступенів"
Рівненської обласної ради


23 жовтня 2018 року о 14:30 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр"

Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради



Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

05.10.2016

У Рівному нагородили переможців обласного конкурсу спортивної фотографії «Олімпійське літо»

У Рівному нагородили переможців обласного конкурсу спортивної фотографії «Олімпійське літо»












Упродовж літа на Рівненщині тривав конкурс спортивної фотографії «Олімпійське літо». Загалом, професійні фотографи, фотографи-аматори та діти до 16 років надіслали 245 робіт у п’ятьох номінаціях: «Спортивна сім’я», «Активне дозвілля», «Мить тріумфу», «Енергія трибун» та «Спортивний курйоз».

IMG_0672.JPG













Нагородження переможців та призерів за традицією відбувалося в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, де близько місяця виставка буде доступна для перегляду всім бажаючим. Після чого вона відправиться в тур по інших бібліотеках Рівного.

Перед нагородженням тріумфаторів конкурсу директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук урочисто передав бібліотеці книги на олімпійську тематику. Відтепер для всіх її відвідувачів доступна низка унікальних видань англійською мовою про історію олімпійського руху.

IMG_0691.JPG













Суддівська колегія розподілила призові місця наступним чином:

Категорія «Фотографи-професіонали»:

- номінація «Активне дозвілля» - 1 місце - Цупрук Роман (Рівне), 2 місце – Потянок Олексій (Рівне), 3 місце – Сосюк Василь (Сарни).

- номінація «Мить тріумфу» - 1 місце – Сосюк Василь (Сарни), 2 місце – Потянок Олексій (Рівне), 3 місце - Цупрук Роман (Рівне).

IMG_0690.JPG













Категорія «Фотографи-аматори»:

- номінація «Активне дозвілля» - 1 місце – Войцещук Олена (Дубно), 2 місце – Кравець Ігор (Дубно) та Никончук Олександр (Костопіль), 3 місце – Ферар Ольга (Здолбунів), Михайлицька Ірина (Сарни), Хідашелі Тамара (Гоща).

- номінація «Енергія трибун» – 1 місце – В’юн Анастасія (Рівне).

- номінація «Спортивна сім’я» - 1 місце – Орлов Микола (Здолбунів).

- номінація «Спортивний курйоз» - 1 місце – Олексійовець Сергій (Дубно), 2 місце – Мартинюк Іванна (Костопіль).

Категорія «Діти» (до 16 років):

- номінація «Активне дозвілля» - 1 місце – Гарасюк Анатолій (Рівне), 2 місце – Засадко Ангеліна (Млинів), 3 місце – Антонюк Антон (Сарни).

- номінація «Мить тріумфу» - 1 місце – Засадко Ангеліна (Млинів), 2 місце - Антонюк Антон (Сарни).

- номінація «Спортивний курйоз» - 1 місце – Гарасюк Анатолій (Рівне).

Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.