• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

05.10.2016

У Рівному нагородили переможців обласного конкурсу спортивної фотографії «Олімпійське літо»

У Рівному нагородили переможців обласного конкурсу спортивної фотографії «Олімпійське літо»












Упродовж літа на Рівненщині тривав конкурс спортивної фотографії «Олімпійське літо». Загалом, професійні фотографи, фотографи-аматори та діти до 16 років надіслали 245 робіт у п’ятьох номінаціях: «Спортивна сім’я», «Активне дозвілля», «Мить тріумфу», «Енергія трибун» та «Спортивний курйоз».

IMG_0672.JPG













Нагородження переможців та призерів за традицією відбувалося в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, де близько місяця виставка буде доступна для перегляду всім бажаючим. Після чого вона відправиться в тур по інших бібліотеках Рівного.

Перед нагородженням тріумфаторів конкурсу директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук урочисто передав бібліотеці книги на олімпійську тематику. Відтепер для всіх її відвідувачів доступна низка унікальних видань англійською мовою про історію олімпійського руху.

IMG_0691.JPG













Суддівська колегія розподілила призові місця наступним чином:

Категорія «Фотографи-професіонали»:

- номінація «Активне дозвілля» - 1 місце - Цупрук Роман (Рівне), 2 місце – Потянок Олексій (Рівне), 3 місце – Сосюк Василь (Сарни).

- номінація «Мить тріумфу» - 1 місце – Сосюк Василь (Сарни), 2 місце – Потянок Олексій (Рівне), 3 місце - Цупрук Роман (Рівне).

IMG_0690.JPG













Категорія «Фотографи-аматори»:

- номінація «Активне дозвілля» - 1 місце – Войцещук Олена (Дубно), 2 місце – Кравець Ігор (Дубно) та Никончук Олександр (Костопіль), 3 місце – Ферар Ольга (Здолбунів), Михайлицька Ірина (Сарни), Хідашелі Тамара (Гоща).

- номінація «Енергія трибун» – 1 місце – В’юн Анастасія (Рівне).

- номінація «Спортивна сім’я» - 1 місце – Орлов Микола (Здолбунів).

- номінація «Спортивний курйоз» - 1 місце – Олексійовець Сергій (Дубно), 2 місце – Мартинюк Іванна (Костопіль).

Категорія «Діти» (до 16 років):

- номінація «Активне дозвілля» - 1 місце – Гарасюк Анатолій (Рівне), 2 місце – Засадко Ангеліна (Млинів), 3 місце – Антонюк Антон (Сарни).

- номінація «Мить тріумфу» - 1 місце – Засадко Ангеліна (Млинів), 2 місце - Антонюк Антон (Сарни).

- номінація «Спортивний курйоз» - 1 місце – Гарасюк Анатолій (Рівне).

Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.