На Рівненщині триває захід «Ти зможеш, якщо зміг я!» 23.11.2016

На Рівненщині триває захід «Ти зможеш, якщо зміг я!»
Учні Вербської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату стали учасниками програми Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Ти зможеш, якщо зміг я!».

- У ході таких заходів ми намагаємося охопити організованою руховою активністю якомога більше дітей-вихованців спеціальних навчальних закладів, ознайомити їх з новими видами спорту і всіляко заохотити до занять фізичною культурою і активним дозвіллям, - зазначили у комунальному закладі «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

IMG_2536.JPG

Естафети промайнули дуже швидко. «Фітбол», «Баскетбол», «Футбол», «Флорбол» та «Доджбол» не були складними. Всі команди легко впоралися із завданням, а група підтримки настільки гучно скандувала імена своїх улюбленців, що подекуди нагадувала справжній сектор футбольних фанатів.

На завершення організатори нагородили призами і дипломами учасників команд, котрі в загальному заліку зуміли посісти місця на п’єдесталі перемоги і зробили на пам'ять спільне фото.Повернення до списку