• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладівОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошується обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2017 рік

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

16.02.2017

Для фінансування природоохоронних заходів - 15 мільйонів гривень

Понад 15 мільйонів гривень з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на найближчій сесії виділять для фінансування природоохоронних заходів у 2017 році. Таке рішення 16 лютого рекомендувала винести на розгляд депутатів постійна комісія обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи під головування Володимира Валявки.

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Володимир Захарчук повідомив, що перелік об’єктів фінансування формується на основі заявок від місцевих рад. Станом на початок лютого таких заявок було отримано на суму в майже п’ятдесят мільйонів гривень. Вони надходитимуть до департаменту й надалі, а за результатами розгляду будуть додатково внесені на розгляд профільних комісій обласної ради.

«Першочергово було відібрано ті об’єкти, будівництво яких необхідно завершити цього року. Окрема увага приділена питанню співфінансування з місцевих бюджетів – таким проектам надавали перевагу. Також включено ті природоохоронні заходи, котрі вже мають проектно-кошторисну документацію, оскільки через тривалий термін її виготовлення, минулого року, не встигли використати більше чотирьох мільйонів гривень. Проте ці кошти вдалося зберегли і включили до цьогорічного фонду, з нього ж і продовжиться їх фінансування», - зазначив голова комісії Володимир Валявка.

Також депутат повідомив, що у плані роботи комісії виокремлено пункт про контроль над прийнятими рішеннями. За результатами першого півріччя це дасть змогу депутатам не лише проінспектувати стан проведених заходів, а й випадку їх неналежного виконання, – можливість перерозподілити кошти.