• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

16.02.2017

У Рівному розпочався тренінг для об'єднаних територіальних громад області

Тренінг «Ефективний проектний менеджмент для залучення ресурсів та реалізація проектів у контексті транскордонного співробітництва», що проводиться в межах проекту «U-LEAD» з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні», триватиме в місті протягом двох днів. Проходить захід за підтримки місцевої влади.

- Попри великий оптимізм, є питання в сфері децентралізації, - зазначив під час відкриття тренінгу перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук. - Із величезною повагою ставимося до керівників об'єднаних громад і дякуємо, що знайшли сміливість взяти на себе непросту ношу – бути першопрохідцями. Попри будь-які труднощі вони вже сьогодні досягають успіхів у своїх громадах. І ми, як представники влади, хотіли би використати всі можливі ресурси, аби при зміні законодавства чи інших нововведеннях ОТГ не залишилися наодинці.

Зокрема, йшлося на зустрічі про можливості, які надає програма «U-LEAD». У тому числі – фінансову, інформаційну підтримку для реалізації потреб громад.

Про Центр розвитку місцевого самоврядування в Рівненській області розповів його координатор Руслан Сивий.

Крім того, учасникам тренінгу було запропоновано пройти експрес-опитування щодо проблем і перешкод у реалізаці регіональної реформи та об'єднанні громад, результати якого обіцяють оприлюднити згодом.

- Ми пишаємося, що з нами в синергії працює обласна рада та інші партнери, - додала менеджер регіонального хабу в Львові проекту «U-LEAD» Анна Гайдучок. – Адже саме так зможемо втілити заплановане в життя.

Досвідом роботи комунальної установи «Інститут міста» у Львові, що завдяки участі в програмах співробітництва ЄС залучає додаткові кошти в розвиток міста, поділилася з присутніми Анастасія Лепуга. Вона є заступницею керівника цього закладу і, крім того, рівнянкою.

Працюватимуть учасники тренінгу сьогодні до вечора, а також завтра протягом дня.

До слова, «U-LEAD» «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» реалізують в Україні Європейський Союз та його країни-члени: Німеччина, Швеція та Польща через Німецьке товариство з питань міжнародної допомоги (GIZ) та Шведську агенцію міжнародного розвитку (SIDA). Вона спрямована на зміцнення керівництва і поліпшення підзвітності на місцевому, регіональному та центральному рівнях для кращого реагування на потреби населення.