• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

1 грудня 2017 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання чотирнадцятої сесії обласної ради

Проекти, що пройшли конкурсний відбір (ІІІ етап)

та співфінансування яких буде здійснюватись відповідно до Обласної програми енергоефективності на 2017 рік 

20 листопада 2017 року в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійних комісій обласної ради
з питань аграрної політики, земельних відносин  та розвитку села о 14-00 год. та з питань гуманітарної політики о 15:30 год.

21 листопада в каб.301 обласної ради о 10:00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради
з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Графік
проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2017 року

Запрошують взяти участь у конкурсі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"З 24 листопада ГО «Ла Страда – Україна» змінює номер телефону «гарячої» лінії

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації починає працювати за новим номером. Короткий номер 386 змінюється на загальноєвропейський номер 116 123. Номер 0 800 500 335 функціонує, як і раніше. Лінія продовжує працювати цілодобово, анонімно, конфіденційно та безкоштовно.

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

16.02.2017

У Рівному розпочався тренінг для об'єднаних територіальних громад області

Тренінг «Ефективний проектний менеджмент для залучення ресурсів та реалізація проектів у контексті транскордонного співробітництва», що проводиться в межах проекту «U-LEAD» з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні», триватиме в місті протягом двох днів. Проходить захід за підтримки місцевої влади.

- Попри великий оптимізм, є питання в сфері децентралізації, - зазначив під час відкриття тренінгу перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук. - Із величезною повагою ставимося до керівників об'єднаних громад і дякуємо, що знайшли сміливість взяти на себе непросту ношу – бути першопрохідцями. Попри будь-які труднощі вони вже сьогодні досягають успіхів у своїх громадах. І ми, як представники влади, хотіли би використати всі можливі ресурси, аби при зміні законодавства чи інших нововведеннях ОТГ не залишилися наодинці.

Зокрема, йшлося на зустрічі про можливості, які надає програма «U-LEAD». У тому числі – фінансову, інформаційну підтримку для реалізації потреб громад.

Про Центр розвитку місцевого самоврядування в Рівненській області розповів його координатор Руслан Сивий.

Крім того, учасникам тренінгу було запропоновано пройти експрес-опитування щодо проблем і перешкод у реалізаці регіональної реформи та об'єднанні громад, результати якого обіцяють оприлюднити згодом.

- Ми пишаємося, що з нами в синергії працює обласна рада та інші партнери, - додала менеджер регіонального хабу в Львові проекту «U-LEAD» Анна Гайдучок. – Адже саме так зможемо втілити заплановане в життя.

Досвідом роботи комунальної установи «Інститут міста» у Львові, що завдяки участі в програмах співробітництва ЄС залучає додаткові кошти в розвиток міста, поділилася з присутніми Анастасія Лепуга. Вона є заступницею керівника цього закладу і, крім того, рівнянкою.

Працюватимуть учасники тренінгу сьогодні до вечора, а також завтра протягом дня.

До слова, «U-LEAD» «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» реалізують в Україні Європейський Союз та його країни-члени: Німеччина, Швеція та Польща через Німецьке товариство з питань міжнародної допомоги (GIZ) та Шведську агенцію міжнародного розвитку (SIDA). Вона спрямована на зміцнення керівництва і поліпшення підзвітності на місцевому, регіональному та центральному рівнях для кращого реагування на потреби населення.