• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладівОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошується обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2017 рік

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

16.02.2017

У Рівному розпочався тренінг для об'єднаних територіальних громад області

Тренінг «Ефективний проектний менеджмент для залучення ресурсів та реалізація проектів у контексті транскордонного співробітництва», що проводиться в межах проекту «U-LEAD» з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні», триватиме в місті протягом двох днів. Проходить захід за підтримки місцевої влади.

- Попри великий оптимізм, є питання в сфері децентралізації, - зазначив під час відкриття тренінгу перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук. - Із величезною повагою ставимося до керівників об'єднаних громад і дякуємо, що знайшли сміливість взяти на себе непросту ношу – бути першопрохідцями. Попри будь-які труднощі вони вже сьогодні досягають успіхів у своїх громадах. І ми, як представники влади, хотіли би використати всі можливі ресурси, аби при зміні законодавства чи інших нововведеннях ОТГ не залишилися наодинці.

Зокрема, йшлося на зустрічі про можливості, які надає програма «U-LEAD». У тому числі – фінансову, інформаційну підтримку для реалізації потреб громад.

Про Центр розвитку місцевого самоврядування в Рівненській області розповів його координатор Руслан Сивий.

Крім того, учасникам тренінгу було запропоновано пройти експрес-опитування щодо проблем і перешкод у реалізаці регіональної реформи та об'єднанні громад, результати якого обіцяють оприлюднити згодом.

- Ми пишаємося, що з нами в синергії працює обласна рада та інші партнери, - додала менеджер регіонального хабу в Львові проекту «U-LEAD» Анна Гайдучок. – Адже саме так зможемо втілити заплановане в життя.

Досвідом роботи комунальної установи «Інститут міста» у Львові, що завдяки участі в програмах співробітництва ЄС залучає додаткові кошти в розвиток міста, поділилася з присутніми Анастасія Лепуга. Вона є заступницею керівника цього закладу і, крім того, рівнянкою.

Працюватимуть учасники тренінгу сьогодні до вечора, а також завтра протягом дня.

До слова, «U-LEAD» «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» реалізують в Україні Європейський Союз та його країни-члени: Німеччина, Швеція та Польща через Німецьке товариство з питань міжнародної допомоги (GIZ) та Шведську агенцію міжнародного розвитку (SIDA). Вона спрямована на зміцнення керівництва і поліпшення підзвітності на місцевому, регіональному та центральному рівнях для кращого реагування на потреби населення.