• Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

17 березня 2017 року відбудеться пленарне засідання десятої сесії обласної ради
в сесійній залі облради (м.Рівне, майд. Просвіти, 2 ІІІ пов.). Початок засідання об 11-00 год.

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ

17.02.2017

На Рівненщині відбувся обласний етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»

З 15 по 16 лютого в спортивному залі комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради відбулися змагання з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху.

Захід проводився у рамках програми обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

DSCN0688.JPG

У змаганнях приймали участь діти-інваліди з вадами слуху, юнаки і дівчата 2002 – 2006 років народження. Змагалися команди Рівненського та Здолбунівського районів, міст Рівне, Вараш та Сарни, Рівненського обласного осередку Спортивної федерації глухих України, КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» та КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

DSCN0038.JPG

Переможцями та призерами змагань серед юнаків стали команди №1 із КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради (І місце), із міста Сарни (ІІ місце) та команда №2 КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради команда (ІІІ місце).

Серед дівчат першість здобула команда КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради (І місце), друге та третє місця посіли команди №1 із КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради та Рівненського району (ІІІ місце).