• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


У понеділок, 27 березня о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з економічних питань та комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

09.03.2017

На посади керівників комунальних закладів – по декілька претендентів

Чотири комунальних заклади обласної ради можуть отримати нових керівників. Плани кандидатів, у разі отримання посад, заслухали члени постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією під час засідання, яке відбулось під головуванням Сергія Свисталюка.

Зокрема, на посаду директора комунального закладу «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради четверо претендентів: Сергій Богинський, Олександр Демчук, Володимир Маковський та В'ячеслав Чаюк. Двоє кандидатів на посаду ректора Рівненського обласного інституту післядипломної освіти: колишній керівник цього закладу Микола Віднічук та нинішня виконувачка обов'язків Алла Черній, за яку на зборах трудового колективу проголосували більшість працівників. По єдиному претенденту на посади директорів КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» (Олександр Дмитрук) та КЗ «Рівненська обласна філармонія» (Микола Орешко).

Крім того, на засіданні комісії заслухали інформацію прокурора області Олега Соболя про результати діяльності органів прокуратури за минулий рік. Він акцентував увагу, в тому числі, й на кількості звернень, які стосуються незаконного видобутку бурштину.

Із проханням виділити кошти на встановлення систем термінового виклику поліції звернулися до обласних депутатів із ГУ Нацполіції в Рівненській області. А заступник начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області Сергій Крук розповів про проект Обласної програми запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017-2021 роки.

Також комісія з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією підбила підсумки роботи за минулий рік і затвердила план роботи на 2017-й.  

Остаточні рішення з розглянутих постійною комісією питань будуть прийняті за результатами голосування на пленарному засідання сесії облради 17 березня.