• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


У понеділок, 27 березня о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з економічних питань та комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

10.03.2017

У Рівненському аеропорту обговорили перспективи співпраці з польськими партнерами

Голова обласної ради Микола Драганчук, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук, заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко та представники Міжнародного аеропорту «Рівне» зустрілися із делегацією з Сьвидницького повіту Люблінського воєводства, які в межах візиту в нашу область вирішили завітати на рівненське летовище.

Спілкувалися про можливості співпраці між аеропортами Рівного та Любліна. В тому числі - щодо якнайшвидшого налагодження авіасполучення між цими містами.

- Є бажання, напрацювання і можливості, щоб літаки з Рівного літали до Польщі, - зазначив під час зустрічі Микола Драганчук. - Тому, обласна рада, як власник аеропорту, зацікавлена , щоб відкривалися нові напрямки перельотів.

Представники Сьвидницького повіту Люблінського воєводства на чолі зі старостою Даріушем Колодзейчиком пообіцяли поміркувати над тим, чим можуть допомогти Рівненському аеропорту. Оглянувши летовище, зазначили, що їхній аеропорт декілька років тому мав схожий вигляд. Тому є перспективи для розвитку.

Також голова обласної ради Микола Драганчук і директор Міжнародного аеропорту «Рівне» Ігор Насинюк оглянули руліжну смугу, яку невдовзі реконструюють.

До слова, нині на території аеропорту, в рамках співпраці з авіакомпанією «Vulkan Air», базуються літаки АН-26. Тривають перемовини щодо подібного співробітництва і з іншими компаніями.