• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


У понеділок, 27 березня о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з економічних питань та комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

16.03.2017

Рівненська облрада першою в Україні розпочала співпрацю з «Розумним містом»

Відповідний меморандум сьогодні підписали перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та голова правління ГО «Розумне місто» Євгенія Поремчук під час «круглого столу» на тему: «Електронне декларування – ключ до оптимізації процесів самоврядування: досвід партнерів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» у запровадженні сучасних інструментів розвитку».

- Мені вдвічі приємно, що в рамках сьогоднішнього «круглого столу» Рівненська обласна рада стане більш відкритою, прозорою, фактично покаже гарний приклад усім іншим областям, - зазначив під час вітального слова Олександр Корнійчук. – Підписанням меморандуму ми розпочинаємо співпрацю в частині впровадження окремих елементів електронного врядування в діяльність обласної ради. Зауважу, що Рівненська обласна рада стала першою в Україні, яка почала співпрацю з «Розумним містом». Відповідно до меморандуму, працюватимемо разом над тим, щоб полегшити звернення виборців до депутатів обласної ради засобами електронного зв'язку.

Також, згідно підписаного документу, передбачається покращення доступності інформації про обласний бюджет, яка наразі на сайті облради доступна у вигляді таблиць. Аби зробити ці дані більш зрозумілими для жителів Рівненщини, буде проводитися їх візуалізація.

- Виконавчим апаратом вже розроблено інтерактивну карту громадських приймалень депутатів обласної ради, а в перспективі - впровадження електронних приймалень, - зауважив Олександр Корнійчук.