• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


У понеділок, 27 березня о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з економічних питань та комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

17.03.2017

Обласна рада клопоче про збереження робочих місць працівників «Рівнеазоту»

Рівненська обласна рада звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з клопотання про збереження ПАТ «Рівнеазот» у якості діючого підприємства. Під час сесійного засідання 17 березня депутати підтримали таке звернення, ініційоване головою постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Валявки.

Напередодні оператор національної газотранспортної системи «Укртрансгаз» розпочав процедуру обмеження газопостачання для ПАТ «Азот», ПАТ «Рівнеазот», ПАТ«Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Таке рішення було прийнято у зв’язку із заборгованістю за послуги транспортування газу за лютий, відсутністю підтверджених обсягів газу та авансового платежу на березень 2017 року. Через різке падіння тиску газу, окрім повної автоматичної зупинки виробництва, може відбутися зупинка лінії очисних споруд підприємств та міста, що своєю чергою призведе до екологічної катастрофи у Рівному. Також, вірогідніше за все, трудовий колектив підприємства, тобто понад три тисячі людей, може бути скорочений або залишиться без заробітної плати.

«Рівнеазот» - одне з найбільших промислових та бюджетоутворюючих підприємств міста Рівного та області загалом. На підприємстві працює понад три тисячі жителів Рівного. Лише за один місяць роботи ПАТ «Рівнеазот» сплачує податків та відрахувань на суму близько 5 млн. грн. до міської скарбниці. Крім того, на очисних спорудах цього підприємства очищається 70 % господарсько-фекальних стоків обласного центру. Тому необхідно забезпечити збереження роботи підприємства та гарантувати робочі місця його працівникам», - зазначив депутат Володимир Валявка.

Також, у зв’язку із ситуацією, що склалася довкола власника групи компаній OSTСHEM, до котрої входить і «Рівнеазот» та через стратегічну значимість підприємства для області, депутати звернлись до Кабміну з пропозицією розглянути можливість націоналізації підприємства.