• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради.



З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука.

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування: встигніть зареєструватись



Проводиться обласний конкурс проектів з енергоефективності



Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

19.05.2017

Спортсмени Рівненщини вибороли «золото», «срібло» та «бронзу» на Всеукраїнській спартакіаді

У місті Миколаїв завершилися фінальні змагання ХХІV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку. В них брали участь збірні команди з 23 областей України. Рівненську область представляли 10 спортсменів з інвалідністю. 

Змагання проводились серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: старша - 2002-2003 р.н., молодша - 2004 – 2006 р. н.

В особистому заліку спортсмени збірної Рівненщини завоювали 21 медаль. Підготували легкоатлетів тренери збірної Сергій Макринський та Василь Коваленко. 

Результати змагань наступні:

Серед спортсменів з вадами зору переможцями та призерами стали:

- Харук Микола

І місце на дистанції біг 200 м

ІІ місце на дистанції біг 60 м

ІІ місце в метанні м’яча

- Мінаєв Павло

І місце в метанні м’яча

ІІІ місце в стрибках у довжину з розбігу

Луцик Софія

І місце в штовханні ядра

- Войчук Андрій

ІІ місце на дистанції біг 100 м

ІІІ місце на дистанції біг 200 м

ІІІ місце в штовханні ядра

- Василюк Віталій

ІІІ місце в стрибках у довжину

Серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку:

- Степанкова Іванна

ІІ місце на дистанції біг 60 м

ІІ місце в стрибках у довжину з місця

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату:

- Усович Роман:

І місце в метанні м’яча

І місце на дистанції біг 800 м

ІІІ місце на дистанції біг 100 м

- Крук Володимир

І місце в метанні м’яча

ІІІ місце на дистанції біг 100 м

- Кобилинська Дар’я

І місце в метанні м’яча

- Августін Наталія

ІІ місце на дистанції біг 100 м

ІІ місце на дистанції біг 200 м

ІІІ місце в метанні м’яча