• Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів

Проекти, що пройшли конкурсний відбір (ІІІ етап)

та співфінансування яких буде здійснюватись відповідно до Обласної програми енергоефективності на 2017 рік

Спортсмени з Рівненщини змагатимуться на чемпіонаті Європи

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики, що проходив 6 та 7 червня у Луцьку, учні комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради показали високі результати.
Зокрема, Заслужений майстер спорту України, Наталія Прищепа на дистанції 1500 м. з результатом 4:18.50 стала переможницею та була відібрана на командний чемпіонат Європи, який відбудеться 24-25 червня у Франції в місті Ліль, а на дистанції 800 м. з результатом 2:02.07 стала срібною призеркою змагань. КМС Антон Грабовський на дистанції 1500 м. фінішував четвертим із результатом 3:47.47 і це дало йому можливість участі в чемпіонаті Європи серед юніорів, який відбудеться 20-23 липня в Італії у місті Гроссето. Підготував спортсменів тренер Андрій Попеляєв.

8 червня відбувся черговий етап «Діамантової ліги» в Італії. Спортсменка Ольга Земляк (тренер Машанєнков О.В.) фінішувала третьою. Вона подолала дистанцію 400м. за 51,08 с. Швидше її це зробили лише олімпійська чемпіонка американка Наташа Гестінгс (50,52 с) і призер Олімпійських ігор Новлін Вілльямз-Міллз з Ямайки (51,04 с).

6-8 червня у Житомирі проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Лариса Скоблюк у ваговій категорії до 53 кг та Віра Бугайчук у ваговій категорії до 48 кг. стали срібними призерками, а Алла Яцкевич у ваговій категорії до 48 кг. та Тетяна Яковець у ваговій категорії до 75 кг. були п'ятими. Всі спортсменки виступали в олімпійських вагових категоріях. Підготував їх до змагань тренер Денис Кайда.