• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Г Р А Ф І К
проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні та вересні 2017 року

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

02.08.2017

Депутати зібралися на екологічну комісію облради

Сьогодні відбулася постійна комісія з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яка проходить під головуванням Володимира Валявки. Взяли участь у засіданні голова обласної ради Микола Драганчук і його перший заступник Олександр Корнійчук.

Зокрема, депутати-члени комісії розглянули питання про погодження надання надр у користування: ТзОВ «Соснівський гранкар'єр» з метою видобування гранітів Північно-Клесівської ділянки Клесівського-ІІ родовища Сарненського району та КП «Комунальник» Радивилівської міської ради з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Радивилівської ділянки питних підземних вод, що знаходяться у Рівненській області.

 

А також розглянули два звернення: Cмизької селищної ради Дубенського району щодо сприяння у вилученні Смизького сміттєзвалища із земель лісового фонду ДП «Дубенське лісове господарство», відновленні функціонування сміттєзвалища та нормалізації ситуації в ДКП «Комунальник» і Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо необхідності внесення змін до окремих законодавчих актів у сфері лісового господарства.

Насамкінець голова комісії Володимир Валявка озвучив відповідь Головного управління Національної поліції в Рівненській області на звернення обласної ради щодо здійснення контролю за рухом вантажних автомобілів, які перевозять побутові відходи зі Львова. Правоохоронці повідомили про додаткові заходи, які впровадили з метою недопущення випадків нелегального вивантаження побутових відходів і зазначили, що контроль за транспортними засобами, які перевозять сміття зі Львова через Рівненську область, буде здійснюватися й надалі.