• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради.З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука.

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування: встигніть зареєструватисьПроводиться обласний конкурс проектів з енергоефективностіАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

02.08.2017

Депутати зібралися на екологічну комісію облради

Сьогодні відбулася постійна комісія з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яка проходить під головуванням Володимира Валявки. Взяли участь у засіданні голова обласної ради Микола Драганчук і його перший заступник Олександр Корнійчук.

Зокрема, депутати-члени комісії розглянули питання про погодження надання надр у користування: ТзОВ «Соснівський гранкар'єр» з метою видобування гранітів Північно-Клесівської ділянки Клесівського-ІІ родовища Сарненського району та КП «Комунальник» Радивилівської міської ради з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Радивилівської ділянки питних підземних вод, що знаходяться у Рівненській області.

 

А також розглянули два звернення: Cмизької селищної ради Дубенського району щодо сприяння у вилученні Смизького сміттєзвалища із земель лісового фонду ДП «Дубенське лісове господарство», відновленні функціонування сміттєзвалища та нормалізації ситуації в ДКП «Комунальник» і Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо необхідності внесення змін до окремих законодавчих актів у сфері лісового господарства.

Насамкінець голова комісії Володимир Валявка озвучив відповідь Головного управління Національної поліції в Рівненській області на звернення обласної ради щодо здійснення контролю за рухом вантажних автомобілів, які перевозять побутові відходи зі Львова. Правоохоронці повідомили про додаткові заходи, які впровадили з метою недопущення випадків нелегального вивантаження побутових відходів і зазначили, що контроль за транспортними засобами, які перевозять сміття зі Львова через Рівненську область, буде здійснюватися й надалі.