• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради.З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука.

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування: встигніть зареєструватисьПроводиться обласний конкурс проектів з енергоефективностіАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

11.08.2017

Гості з Німеччини привезли на Рівненщину музичні інструменти, літературу та історичні документи

Голова обласної ради Микола Драганчук разом із головою постійної комісії з питань гуманітарної політики облради Аллою Черній зустрілися з гостями з Німеччини, предки яких мешкали на Волині: головою товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтером Манцом, представником Міністерства освіти Німеччини Мештхільд Вальсдорф, головою товариства «Земляцтво Вісла Варта» Доктором Мартіном Шпрунгалом та його заступником Лютером Якобі.

Ця зустріч стала своєрідним підсумком спільної роботи, що розпочата рік тому. Адже під час минулого візиту делегації на Рівненщину були започатковані декілька спільних проектів, які вже мають практичні результати.

- У нас є хороша приказка: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Тож радий, що ви пам'ятаєте та шануєте історію своїх предків, - звернувся до учасників делегації Микола Драганчук. – Дякуємо за підтримку Німеччини. Особливо в нинішній нелегкий період – коли на Сході йде війна.

Учасники зустрічі відмітили, що раді співпраці, яка вже переросла в міцну дружбу. Вони розповіли, що привезли з собою навчальну літературу, музичні інструменти для учнів музичних шкіл краю, а також унікальні історичні документи, які будуть передані Рівненському обласному краєзнавчому музею. А також планують відправити на стажування до Німеччини 6 студентів з Рівного.

- У нас діє прекрасний проект «Кожній дитині – музичний інструмент». Завдяки вам, такий же матиме й Україна, - зазначив голова товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтер Манц.

Учасники зустрічі відмітили, що їхня співпраця буде продовжуватися. Зокрема, в галузях освіти та культури.