• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

Графік проведення засідань постійних комісій обласної ради у липні 2018 року


23 липня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок засідання об 11-00 год в 301 каб. облради.

23 липня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії

з економічних питань та комунальної власності (голова Бойко В.Я.). Початок засідання о 14-00 год. в 301 каб. облради

27 липня 2018 року відбудеться засідання Конкурсної ради

з проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності.
Початок засідання о 10-00 год в 301 каб. облради.

У вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування:
встигніть зареєструватись

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

11.09.2017

У Рівному відбулися ХХІІ спортивні ігри інвалідів

9 та 10 вересня в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» проходили ХХІІ спортивні ігри інвалідів Рівненщини, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

В програмі змагань відбулись спартакіади серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (настільний теніс, кульова стрільба, армспорт), з вадами зору (шахи, шашки, армспорт) та вадами слуху (настільний теніс, кульова стрільба, більярд).

У змаганнях прийняли участь 220 учасників із Березнівського, Сарненського, Рокитнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Млинівського, Костопільського, Корецького, Дубровицького районів, вихованці Острозької спецшколи-інтернату, Клеванської спецшколи-інтернату, Костопільської спецшколи-інтернату, м. Дубна та м. Рівне.

З вітальним козацьким танцем виступив заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках – Іван Сівак.

Подякою Міністерства молоді і спорту України було нагороджено багаторічного керівника регіонального центру «Інваспорт», заслуженого працівника фізичної культури і спорту України – Кучера Віктора Олександровича.

Посвідчення кандидата в майстри спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору отримав – Шаблій Олександр, посвідчення кандидата в майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору отримав – Ткачук Микола та посвідчення кандидата в майстри спорту України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату отримала - Самчик Марина.