• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

28.11.2017

У Рівному змагалися особливі шахісти

25-26 листопада в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся Кубок Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху.

У змаганнях приймали брали участь120 спортсменів із Березнівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Зарічненського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, вихованці загальноосвітньої Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці загальноосвітньої Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці загальноосвітньої Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями ОРА, м. Дубно та м. Рівне.

В результаті в Кубку Рівненської області з шашок серед жінок з вадами слуху перемогу здобула Валентина Жученя (м. Рівне), II місце – Валентина Микосянчик (м. Рівне), ІІІ місце – Людмила Рижковська (м. Рівне). Серед першість здобув Григорій Юглічек (м. Рівне), II місце – Роман Семенович (м. Рівне), III місце –Анатолій Сєркін (Сарненський р-н).

У молодшій групі з шашок серед спортсменів з вадами слуху перемогу здобула –Анжеліка Юглічек, ІІ місце – Олександра Пилипей, ІІІ місце – Ольга Лапюк (вихованки Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху). Серед юнаків кращим виявився Єгор Зінченко (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху), ІІ місце – Тимофій Грабік (Здолбунівський р-н), ІІІ місце –Денис Клюйко (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху).

Серед спортсменів з ураженнями ОРА перемогу серед чоловіків здобув Микола Куленко (Рокитнівський район), ІІ місце –Михайло Сапіга (м.Рівне), ІІІ місце –Олександр Цицюра (Сарненський р-н). Серед жінок з ураженнями ОРА І місце – Никитюк Галина (МСУ, м. Рівне), ІІ місце – Світлана Пукальчук (м. Рівне), ІІІ місце –Тетяна Покотилова (м. Рівне).

У молодшій групі серед юнаків перемогу здобув Олександр Якимов (вихованець Костопільської школи-інтернату), ІІ місце – Віталій Остапчук (м. Рівне), ІІІ місце – Іван Ступницький (Костопільський район). Серед дівчат перемога дісталася Іванні Андріюк (Дубенський район), ІІ місце – Юлія Іванюк (Дубенський район), ІІІ місце – Наталія Августін (Млинівський р-н).

Серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків: І місце – Григорій Котяш (Дубровицький р-н), ІІ місце –Олександр Протасевич (Березнівський р-н), ІІІ місце – Віктор Шевчук (м. Рівне).

Серед жінок з вадами зору: І місце – Катерина Матковська (м. Рівне), ІІ–Ніна Асєєва (м. Рівне), ІІІ – Світлана Павлюк (м. Рівне).

У молодшій групі серед юнаків з вадами зору: І місце – Костянтин Асєєв (Клеванська школа-інтернат), ІІ – Михайло Бережний (Клеванська школа-інтернат), ІІІ–Павло (Мінаєв Клеванська школа-інтернат). Дівчата: І місце – Катерина Вознюк (Клеванська школа-інтернат), ІІ – Анастасія Ліценко (Березнівський район), ІІІ –Лідія Новоселецька (Рокитнівський район).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».