• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

05.12.2017

Спеціалісти НАЗК провели ряд тренінгів щодо запобігання конфлікту інтересів

Сьогодні у Рівненській обласні раді представники Національного агентства з питань запобігання корупції провели ряд семінарів щодо запобіганню та врегулювання можливих конфліктів інтересів.

Головні спеціалісти п’ятого відділу Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції НАЗК Тетяна Гетманцева та Юлія Тіткова розповіли присутнім про основні методи врегулювання конфліктів інтересів та про принципи запобігання їх виникненню.

Слухачами ж таких тренінгів стали державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, уповноважені особи з питань запобігання корупції та представники громадського сектору.

Участь у семінарі присвяченому взаємодії НАЗК та громадських організацій щодо виявлення потенційних конфліктів інтересів взяв заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський:

«Надзвичайно радий бачити сьогодні тут представників громадського сектору, адже саме ви є одним із основоположних стовпів побудови демократичного та відкритого суспільства. Часто саме ваші розслідування та аналітичні матеріали стають основою подальших кримінальних проваджень проти ймовірних корупціонерів. Тому вважаю, що практичні заняття з такими висококласними спеціалістами підуть нам з вами на користь».