• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

08.12.2017

У Рівненській обласній раді відбувся День депутата

Вже вдруге за ініціативи голови обласної ради Миколи Драганчука проходить на Рівненщині День депутата. Цього разу обласні обранці побували в Дубні, де ознайомилися з роботою ПАТ «Дубномолоко», відвідали Дубенський замок і вивчили, в якому стані перебувають окремі об'єкти щодо яких були звернення до обласної ради.

Цього року День депутата співпав із святом працівників місцевого самоврядування. Тож зранку звучали привітання, а керівники області вручили депутатам відзнаки обласної ради та облдержадміністрації.

Візит до Дубна розпочали з відвідин ПАТ «Дубномолоко», де ознайомилися з технологіями виробництва цього бюджетоутворюючого підприємства. Існує воно ще з 1981 року, проте за останнє десятиліття зазнало значної модернізації. Нині тут виготовляють 15 видів твердого та більше 20 видів плавлених сирів, суху сироватку, а продукція користується попитом в Україні та за кордоном.


- Для нас важливо бачити, як функціонує економіка краю та працюють інвестиції, тому з задоволенням прийняли запрошення відвідати це підприємство. Тим паче, позитивні зміни, як бачимо, тут відбуваються постійно, - зазначив Микола Драганчук.

Потім відвідали будівлю Будинку контрактів і Синагогу XVI ст. Синагога, що належить до пам'яток архітектури місцевого значення та є однією із найцікавіших єврейських пам'яток Рівненщини та Волині, в аварійному стані. Особливо проблемні конструкція даху та покрівля. Оскільки об'єкт є спільною власністю територіальних громад області, по допомогу зверталися до депутатів обласної ради.

Щодо Будинку контрактів, то за словами міського голови Дубна Василя Антонюка, після передачі приміщення у власність місцевої територіальної громади, було проведено поточний ремонт однієї сторони фасаду та планується у 2018 виготовлення проекту «Реставрації пам'ятки архітектури місцевого значення Будинку контрактів XIX ст., з пристосуванням приміщення під розміщення Будинку молоді та адміністративно-офісні приміщення на вул. Свободи, 1 в м. Дубно». 

- Такі заходи, як день депутата, дуже важливі. Це одна з форм депутатської діяльності, що дає можливість на місці побачити, які питання виносяться на сесію. Можна зробити певні висновки для прийняття того чи іншого рішення. Тому цю традицію, яку ми відродили торік, обов'язково продовжуватимемо, - підсумував голова обласної ради Микола Драганчук.