• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

16.01.2018

В обласній лікарні відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я

Сьогодні відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Михайла Вервеги.

Депутати-члени комісії ознайомилися з роботою комунального закладу « Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради.

Засідання було розпочато з обговорення наявних проблем в лікарні, способи їх вирішення, а також про план діяльності закладу на найближчий період.

За словами головного лікаря обласної лікарні Івана Зими, першочергово буде продовжуватися максимальне розширення заходів, спрямованих на економію енергоресурсів та запровадження режиму енергозбереження – заміна всіх вікон та джерел освітлення на енергозберігаючі. На сьогоднішній день вже встановлено 137 енергозберігаючих віконних блоків. Окрім проведення енергозберігаючих заходів обов’язковим є проведення ремонту у всіх підрозділах операційного блоку, у гінекогологічному відділенні та в приміщенні моргу. А для подальшого запровадження малоінвазивних хірургічних втручань в гінекології планується придбання лапароскопічної стійки для гінекологічної операційної.

Депутати-члени комісії разом з головним лікарем обговорили також можливості проведення заходів щодо оптимізації харчування хворих.

На завершення депутати оглянули лабораторію клінічної бактеріології, відділення урології та дистанційної літотрипсії і відділення інтервенційної радіології у яких було створено операційні блоки.