• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

25.01.2018

Представники влади, експерти та громадськість обговорили проект розвитку туризму «Медове коло»


Голова обласної ради Микола Драганчук разом із заступником голови ОДА Ігорем Тимошенком, заступником голови ОДА та головою комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села Світланою Богатирчук-Кривко взяли участь в робочій зустрічі «Реалізація Стратегії розвитку Зеленого Шляху «Медове коло»: механізми впровадження, розподіл завдань, форми взаємодії та роль учасників», на яку завітали представники районів області та Рівного, котрі долучилися до цієї ініціативи розвитку туризму.

Долучилися до обговорення шляхів реалізації проекту голова правління Української асоціації активного та екологічного туризму Андрій Гінкул і координатор розвитку мережі Зелених Шляхів Української асоціації активного та екологічного туризму Сергій Підмогильний.


- Мені приємно, що, аби покращити туристичну привабливість краю, з'являється такий документ. А також те, що до його розробки долучилися не тільки представники влади, а й учасники громадських організацій, активні мешканці області, - зазначив Микола Драганчук.

Голова обласної ради висловив сподівання, що в перспективі буде розширена географія проекту «Медове коло», до якого нині включені п'ять районів області.

- Цей документ після презентації буде поданий на розгляд сесії обласної ради. Тож згідно з чинним регламентом його оприлюднимо, щоб депутати могли внести до нього свої пропозиції, зауваження. Переконаний, що проект сприятиме залученню додаткових інвестицій і створенню робочих місць, а також допоможе не лише туристам, а й кожному мешканцю Рівненщини краще пізнати свій край, - підсумував Микола Драганчук.