• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.15 серпня відбудеться вручення премії ім. Ігоря СвєшніковаПрограма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

30.01.2018

Микола Драганчук провів прийом громадян із особистих питань

Понад два десятки мешканців Сарненського, Дубровицького районів і міста Рівного прийшли на прийом громадян із особистих питань до голови обласної ради Миколи Драганчука, який проходив у Сарнах. Зверталися з проханнями виділити матеріальну допомогу, посприяти у вирішенні соціальних та інших питань.

Чимало проблем, які порушували тутешні жителі, потребують вирішення на місцях. Це, зокрема, ремонт очисних споруд і водонапірної башти, облаштування кладовища (Дослідна станція в Сарнах), питання щодо виділення земельних ділянок, побутові та сусідські конфлікти за межу. 81-річний пенсіонер з села Грицьки Дубровицького району нарікав на бурштинокопачів, які шукають дорогоцінне каміння в нього на городі за клунею.

Багато було прохань про працевлаштування. У тому числі, й від переселенця з Донбасу, який має фах зварювальника та не може знайти належної роботи.

Мешканці села Чудель Сарненського району розповіли голові обласної ради, що їм лише раз на місяць привозять у село газові балони, тоді як їхні потреби уп'ятеро більші. Крім того, селяни бідкаються, що змушені забирати балони самостійно, адже автомобіль з ними зупиняється лише біля сільської ради.

Декілька звернень стосувалися отримання державних пільг. А саме: виплат для «дітей війни», проїзд в громадському транспорті інвалідів третьої групи, забезпечення 50% знижки на послуги телефонного зв'язку для 93-річної учасниці Другої світової війни та питання оздоровлення. Водночас, пенсіонери державної служби Сарненського району звернулися з проханням внести на розгляд сесії облради клопотання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради про перерахунок раніше призначених пенсій держслужбовців.

Голова обласної ради запевнив, що обласна рада допомагатиме в межах компетенції та фінансових можливостей.

Нагадаємо, що голова обласної ради проводить прийом громадян з особистих питань кожного першого понеділка місяця. Попередній запис проходить у 315 кабінеті обласної ради або за телефоном: 0362 695 239.