• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.15 серпня відбудеться вручення премії ім. Ігоря СвєшніковаПрограма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

31.01.2018

Оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Сьогодні відбулося засідання конкурсної ради обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області. Захід пройшов за участі співголови конкурсної ради, першого заступника голови обласної ради Олександра Корнійчука, голови постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентина Кроки, голови постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Валявки та інших представників конкурсної ради.

- Ми завжди відстоюємо і наполягаємо на тому, що цей конкурс є надзвичайно важливим, адже він дає великі можливості для громад проявити ініціативу, визначити основні пріоритети на рівні району та залучити додаткові кошти. Пріоритетними напрямки цьогорічного конкурсу стали: енерго-та ресурсозбереження, організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню, розвиток підприємництва та до визначних пріоритетів ми ще віднесли розвиток туризму. Саме туризм, є родзинкою нашої області, а тому важливо, аби кожен район максимально приділив цьому увагу, адже це додаткове інформування для гостей області та всіх жителів України про Рівненщину, - зазначив Олександр Корнійчук.

В ході засідання виконавчий директор Західноукраїнської регіональної ГО «Волинський ресурсний центр» Руслана Стасюк ознайомила всіх присутніх з результатами діяльності щорічного обласного конкурсу, а також розповіла про реалізацію проектів розвитку територіальних громад області – переможців 2017 року.

Згідно з рішенням обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) конкурсна рада оголосила обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік.

За словами Олександра Корнійчука, цього року на реалізацію проектів виділяється рекордна сума – 1 млн. 800 тис. грн..

Оголошення конкурсу цьогоріч відбулося значно раніше, що дає можливість для учасників конкурсу краще підготуватися та подати проекти. Крім того, Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари: 15 лютого у місті Рівне 1 березня в місті Сарни для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників конкурсу при підготовці проектів.

Термін реєстрації та прийому документів розпочато з 31 січня та закінчується 30 березня 2018 року.