• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

13.03.2018

Обласна рада продовжує роботу над відкритістю

На черговій сесії обласної ради депутати можуть затвердити Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств Рівненської обласної ради. Відповідний проект рішення погодили депутати-члени постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності, яку очолює Віталій Бойко. Взяв участь у засіданні комісії заступник голови обласної ради Олексій Бучинський та заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Розроблено вищезгаданий проект рішення задля ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та забезпечення прозорості, відкритості, вільного доступу до інформації щодо діяльності підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. А також – враховуючи звернення ГО «Центр суспільних дій «СІВІТАС» (До слова, ця громадська організація торік влітку оприлюднила дослідження, відповідно до якого Рівненська обласна рада є однією з найпрозоріших в Україні. Тоді ж було досягнуто домовленостей щодо подальшої роботи в цьому напрямку).

Зокрема, Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств Рівненської обласної ради визначає процедуру, періодичність та строки оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств на власній веб-сторінці (у разі відсутності у підприємства власної веб-сторінки – на офіційному веб-сайті органу управління у спеціальному розділі).

Загалом на комісії з економічних питань та комунальної власності депутати розглянули майже 60 питань. У тому числі: про Комплексну програму енергоефективності Рівненської області на період 2018-2025 роки, утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, подальшу діяльність ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне», щодо передачі в комунальну власність територіальної громади м. Дубно будівлі синагоги, що на вулиці Кирила і Мефодія, 23 в Дубні та ін.