• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Оголошення про початок формування (перегляду) складу конкурсної комісії

для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

Розпочався черговий етап декларування


23 січня 2019 року відбудеться пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

23 січня 2019 року о 09-00 год. в каб. 311 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.)

23 січня 2019 року о 09-30 год. в депутатській кімнаті сесійної зали обласної ради відбудеться

засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (голова - Вервега М.С.)

23 січня 2019 року о 09-30 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.)

Обласний конкурс з енергоефективності - 2019Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Запрошують взяти участь у конкурсі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

13.03.2018

Обласна рада продовжує роботу над відкритістю

На черговій сесії обласної ради депутати можуть затвердити Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств Рівненської обласної ради. Відповідний проект рішення погодили депутати-члени постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності, яку очолює Віталій Бойко. Взяв участь у засіданні комісії заступник голови обласної ради Олексій Бучинський та заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Розроблено вищезгаданий проект рішення задля ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та забезпечення прозорості, відкритості, вільного доступу до інформації щодо діяльності підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. А також – враховуючи звернення ГО «Центр суспільних дій «СІВІТАС» (До слова, ця громадська організація торік влітку оприлюднила дослідження, відповідно до якого Рівненська обласна рада є однією з найпрозоріших в Україні. Тоді ж було досягнуто домовленостей щодо подальшої роботи в цьому напрямку).

Зокрема, Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств Рівненської обласної ради визначає процедуру, періодичність та строки оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств на власній веб-сторінці (у разі відсутності у підприємства власної веб-сторінки – на офіційному веб-сайті органу управління у спеціальному розділі).

Загалом на комісії з економічних питань та комунальної власності депутати розглянули майже 60 питань. У тому числі: про Комплексну програму енергоефективності Рівненської області на період 2018-2025 роки, утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, подальшу діяльність ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне», щодо передачі в комунальну власність територіальної громади м. Дубно будівлі синагоги, що на вулиці Кирила і Мефодія, 23 в Дубні та ін.