• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

15 листопада 2018 року відбудуться засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору та визначення переможця конкурсу

- на посаду директора комунального закладу "Тучинський навчально-реабілітаційний центр" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 09-30 год. в каб.301 облради;
- на посаду директора комунального закладу "Дубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 14-00 год. в каб.301 облради.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

05.05.2018

Олександр Данильчук: «Майбутнє – за «зеленою енергетикою»

boguchanskaya_ges_201406_003.jpgПро перспективи будівництва на Рівненщині гідроелектростанцій говорили під час зустрічі керівництва Рівненської обласної ради та представників Посольства Королівства Нідерланди. Голова ради Олександр Данильчук звернувся до іноземної делегації з пропозицією розглянути таку можливість в рамках співпраці між Україною та Королівством Нідерландів на рівні урядів та профільних міністерств.

Зокрема, Нідерланди планують посилити співпрацю з Україною у біоенергетичному секторі. Торік відбулися перемовини між Державним агентства з енергоефективності та енергозбереження України, представниками Посольства Нідерландів в Україні та публічно-приватного партнерства у відновлюваній енергетиці «Partnersfor International Business» (PIB), що включає низку компаній, ціль яких – впроваджувати спільно з українським бізнесом біоенергетичні проекти.

DSC_0405.JPGВідтак, Олександр Данильчук  висловив сподівання, що будівництво ГЕС на території Рівненської області за іноземної підтримки, також може стати успішним проектом. Тим паче, що увесь світ сьогодні вкладає чималі ресурси у перехід на «зелену енергетику». І  перші кроки на рівні держави у цьому напрямку вже зроблені. Зокрема,  Держенергоефективності спільно з місцевою владою працює над пошуком перспективних проектів в різних областях України. Про них можна дізнатися на Інтерактивній карті UA MAP, яка налічує понад 40 потенційних проектів на суму майже 700 млн. євро.

DSC_0406.JPGПочесний Консул Королівства Нідерландів Андрій Гринчук зі свого боку зауважив, що Нідерланди бачать в Україні чималий потенціал. Зустрічаючись з керівниками місцевого рівня, представники Посольства прагнуть зрозуміти, в якому напрямку рухається той чи інший регіон, і чим конкретно Нідерланди можуть йому допомогти. За результатами таких поїздок Посольство напрацює своєрідну мапу інвестиційної привабливості різних областей України. Більше того, за словами Почесного Консула, перевагу матимуть ті громади, які розроблять інформаційні паспорти, щоб конкурувати за інвестиції.