• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

15 листопада 2018 року відбудуться засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору та визначення переможця конкурсу

- на посаду директора комунального закладу "Тучинський навчально-реабілітаційний центр" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 09-30 год. в каб.301 облради;
- на посаду директора комунального закладу "Дубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 14-00 год. в каб.301 облради.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

14.05.2018

Олексій Бучинський нагородив переможців військово-медичних змагань «RMU life saver-2018»

11 травня в урочищі Старики Рокитнівського району відбулися військово-медичні змагання серед студентів та курсантів медиків «RMU life saver-2018», організаторами яких виступили – Рокитнівське медичне училище та ГО ВПА «Калина». Участь в урочистому нагородженні учасників та переможців взяв заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Загалом участь у дійстві взяло п’ять команд: «ВІКНУ» - курсанти Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка, «Тонус» - студенти Дубенського медичного коледжу, «Сокіл» - збірна команда смт. Глеваха Васильківського району Київської області та студенти РМУ, «Прайд» - студенти Рокитнівського медичного училища, представники ГО ВПА «Калина», «West» - команда Рокитнівського медичного училища.

Учасники ж антитерористичної операції, медики та військові забезпечили проведення та справедливе суддівство в таких категоріях змагань: вогнепальні поранення та евакуація пораненого; пошук за координатами та транспортна іммобілізація потерпілого; надання першої невідкладної домедичної допомоги потерпілим під час ДТП; робота з АК-47: розбір та збір на час; пневматична стрільба на точність. Основне ж завдання «RMU life saver-2018» - навчити студентів медиків правильно оцінювати й оперативно вирішити критичні ситуацію в умовах наближених до бойових.

«Нині в умовах російської збройної агресії, поряд із фаховими військовими обов’язково повинні бути не менш освічені медики. Саме у ваших руках в майбутньому будуть їх життя та здоров’я. Тому проведення таких змагань дасть вам такі життєвонеобхідні вміння та навички на майбутнє, які, сподіваюсь, вам ніколи не знадобляться», - зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

В результаті запеклої боротьби І місце посіла команда «Прайд», ІІ місце – команда «Тонус», ІІІ місце – команда «Сокіл», ІV місце – команда «WEST», V місце – команда «ВІКНУ».