• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

15 листопада 2018 року відбудуться засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору та визначення переможця конкурсу

- на посаду директора комунального закладу "Тучинський навчально-реабілітаційний центр" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 09-30 год. в каб.301 облради;
- на посаду директора комунального закладу "Дубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 14-00 год. в каб.301 облради.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

16.05.2018

Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» – вимога часу

bigstock-join-our-team-2864663.jpgПідвищити престиж роботи в органах місцевого самоврядування - одне із першочергових завдань у процесі децентралізації. На цьому наголошувалося в ході круглого столу «Нормативно-правове врегулювання інституту посадової особи місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади», який відбувся у Верховній Раді України. Учасники круглого столу:  народні депутати – члени профільного Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, керівництво Національного агентства України з питань державної служби, Апарату Верховної Ради України, Української асоціації районних та обласних рад, а також керуючі справами виконавчих апаратів обласних рад.

У своєму виступі керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради – керівник секретаріату Богдан Сологуб акцентував увагу на думці, що успіх децентралізації неможливий без кваліфікованих кадрів, які володіють знаннями і навиками та здійснюють якісне адміністрування територіальних громад. Тому закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» – це вимога часу, яка мала б бути реалізована вже давно. На жаль, Верховна Рада цей законопроект не підтримала.

Однак, як зауважила голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Альона Шкрум, профільний комітет вже найближчим часом зареєструє у парламенті оновлений проект закону, який, за погодженням з керівництвом парламенту, може бути винесений для розгляду в першому читанні вже у червні.

Загалом учасники «круглого столу» висловили позицію, що головними критеріями діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування повинні стати чітке розмежування політичних та адміністративних посад, професійність та компетентність, постійне вдосконалення професійних навичок, створення умов для належного матеріального забезпечення. Адже ресурси та повноваження, які нині передаються на місця, – це велика відповідальність як перед державою, так і безпосередньо перед територіальними громадами. А їхня реалізація – виклик, з яким без високого професійного рівня посадових осіб рад різного рівня годі сподіватися на успіх.