• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

24.05.2018

Рівненщина і Вармінсько-Мазурське воєводство підписали План заходів до 15-річчя співпраці

DSC_0335.JPG2003 року Рівненська область підписала з Вармінсько-Мазурським воєводством  Республіки Польща Договір про міжрегіональне співробітництво. За цей час було здійснено чимало спільних проектів щодо співпраці та обміну досвідом за різними напрямками. Передусім, щодо впровадження реформи децетралізації та розширення повноважень органів місцевого самоврядування. 

DSC_0306.JPGТакож область та воєводство налагодили тісну галузеву співпрацю в охороні здоров’я, освіті, медицині, культурі, туризмі як на управлінському рівні, так і між конкретними закладами.  Успішно  співпрацює з поляками і Головне управління ДСНС у Рівненській області.  

DSC_0301.JPGЩо ж стосується розвитку місцевого самоврядування, то в рамках Договору ради різних рівнів області кілька разів на рік відвідують Вармінсько-Мазурське воєводство, де мають своїх партнерів. Так, готується угода щодо співпраці між Бугринською ОТГ та гміною Лукти. Крім того, найближчим часом працівники апатару обласної ради проходитимуть стажування за програмою «Лідери змін».

Загалом про перспективи співробітництва між Рівненщиною та Вармінсько-Мазурським воєводством на найближчі роки говоритимуть 24-25 травня в рамках візиту партнерів з Польщі, який присвячений 15-річчю підписання Договору.

DSC_0288.JPGМаршалек Вармінсько-Мазурського воєводства Густав Марек Бжезін, який очолив польську делегацію,  зауважив, що поляки уважно спостерігають за впровадженням реформ в Україні, надто в останні кілька років, і порівнюють цей непростий процес з власним досвідом децентралізації. «На рівні гмін ми маємо вже 30 років досвіду самоврядування, а на рівні воєводства реформи стартували 20 років тому. Україна має і недалі рухатися проєвропейським шляхом впровадження реформ. Щоправда, знаючи з досвіду, це непросто зробити без фінансової підтримки Євросоюзу», - наголосив пан Бжезін.

DSC_0327.JPGПерший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, зі свого боку подякував польським партнерам за багаторічну співпрацю. І висловив сподівання, що партнерські та дружні стосунки між Вармінсько-Мазурським воєводством та Рівненщиною лише зміцніють, а обмін досвідом буде ще активнішим – особливо в час, коли триває реформа децентралізації, а громади повинні звикати жити за нових умов. І польський досвід у цьому  - надзвичано корисний, - наголосив Сергій Свисталюк.

Окрім офіційної зустрічі, 24 травня буде підписано План заходів між Рівненською областю та Вармінсько-Мазурським воєводством на найближчі роки.

А 25 травня у конференц-залі готелю «Мир» відбудеться семінар для представників органів самоврядування на тему: «Стратегія соціально-економічного розвитку Вармінсько-Мазурського воєводства – приклад до наслідування для  Рівненської області.» .

Потому гості побувають в Музеї бурштину та зустрінуться з представниками полонійної організації.