• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у листопаді та грудні 2018 року

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

05.07.2018

У Рівному презентували унікальну книгу

Сьогодні у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги «Просвітянське століття Рівненщини». Книги, яка поєднала в собі три періоди розвитку найпотужнішої української культурно-освітньої організації за часів польської, німецької окупації та третього відродження «Просвіти».

Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, депутат обласної ради Алла Черній, духовенство та рівненська просвітянська громада.

- Просвіта за свій час існування пройшла дуже потужний шлях боротьби за українське в цілому. Переконаний, що заслуга рівненських просвітян не тільки в попередніх здобутках XX століття, але і саме в 90-ті роки, адже місто Рівне немає жодної російської школи за часів незалежності. Звичайно, не зважаючи на те, що сьогодні і держава, і влада країни проукраїнська, але ми маємо ще багато справ, які повинні завершити в цьому році та продовжити робити й надалі. 

Низькій уклін всім вам, хто причетний до такої масштабної, наукової праці, як дана книга, - зазначив у вітальному слові Сергій Свисталюк.

За словами голови Рівненського ОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка, упорядника книги Івана Вєтрова, особливість видання в тому, що воно є науково-популярним, адже поєднує в собі спогади живих учасників великих діянь у дні державотворення. Крім того, спогади подвижників, хто вже відійшов в засвіти, залишивши для нащадків матеріали про досвід минулих літ.

- Наукові розвідки можна продовжувати, але слова тих очевидців, які є сьогодні, повинні бути зафіксовані, - зауважив Іван Вєтров.

Над книгою працювало 107 авторів, статті яких помістилися на 950 сторінках.