• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у листопаді та грудні 2018 року

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

11.07.2018

Прокуратура Рівненської області відзвітувала за перше півріччя роботи

Сьогодні відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка, голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, прокурора області Богдана Подубинського.

Заступник прокурора області Мирослав Пацкан проінформував усіх працівників регіональної, місцевих прокуратур, обласних та міжрегіональних правоохоронних органів про стан запобігання й протидії злочинності та корупції Рівненської області у I півріччі 2018 року. 

Він наголосив, що на сьогоднішній день на теренах нашого регіону відзначено позитивні результати правоохоронців у боротьбі зі злочинностю, а саме на 16, 9% відмічається зниження облікових злочинів.

В свою чергу Сергій Свисталюк подякував керівникам окремих відділів правоохоронних органів за співпрацю. Зокрема, керівнику Рівненського міського відділу поліції Василю Зелінському, керівнику патрульної поліції Рівненської області Сергію Мерчуку та керівнику Рівненського районного відділення Нацполіції Володимиру Рою. А також додав, що це саме ті працівники, які своїм прикладом, своєю громадською позицією доводять, що співпрацюючи спільно з органами місцевого самоврядування можна досягти хороших результатів у роботі. Яскравий приклад тому – встановлення у Рівненському районі камер відеоспостереження, завдяки яким вдалося зменшити рівень злочинності.

«Маю надію, що в подальшому ми приведемо інші позитивні приклади співпраці з обласною радою та працівниками всіх силових структур області», - сказав перший заступник голови обласної ради.

Крім того, учасники наради обговорили також проблемні питання в організації правоохоронних органів, які потребують невідкладного реагування. За результатами засідання вироблено узгоджений комплекс заходів, щодо подолання негативних тенденцій у структурі злочинності в області.