• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

12.07.2018

Обмін досвідом: на Рівненщину завітала польська делегація

Цими днями Клеванська об’єднана територіальна громада, в рамках виконання Договору про міжрегіональне співробітництво між Рівненської областю та Вармінсько-Мазурським воєводством, приймає на теренах Рівненського району польську делегацію, яка завітала з гміни Видміни.

Сьогодні за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка відбулася зустріч з представниками цієї делегації на чолі з Головою Муніципалітету Радославом Крулем.

«Клеванська ОТГ є доволі молодою громадою, але має амбітні плани, і деякі з них вона вже втілила у життя», - сказав Сергій Свисталюк. Він також зазначив, що смт. Клевань має історичний аспект, який пов’язаний з Польщею – відомий литовсько-руський і польський рід князів Чарторийських, який починаючи з XVII століття зробив чимало для розвитку цього містечка. Крім того, перший заступник голови обласної ради наголосив, що Клеванська ОТГ має велику кількість промислових підприємств, що є суттєвим виключенням для нашої області та перевагою для співробітництва.

В свою чергу Радослав Круль поділився враженнями за час перебування на теренах Рівненщини.

«Ваша туристична родзинка «Тунель кохання» приваблює багато туристів, особливо з азіатських країн, і в цьому ми вам заздримо, - сказав війт гміни Видміни. - Також, що вражає – це те, з якою ви турботою ставитеся до розвитку дошкільних навчальних закладів, шкіл та їх утримання. Я переконаний, що освіта дітей та їхній розвиток – це та галузь, куди потрібно вкладати якнайбільше. Ми дуже задоволені нашою співпрацею, і впевнений, що за декілька років той потенціал співробітництва, який є на сьогодні, значно зросте».

В ході спілкування сторони обговорили усі можливості співпраці для сприяння розвитку місцевого самоврядування на міжнародній арені.