• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

18 жовтня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства (голова Вервега М.С.). Початок засідання о 14-00 год. в 301 каб. облради

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

18.07.2018

Як живеться літнім людям в геріатричному пансіонаті дізнавалися депутати обласної ради

17 липня в ході виїзного засідання постійна комісія з питань соціальної політики та соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей ознайомилася з роботою комунального закладу «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.

Даний заклад створено у 2001 році. Загальна його територія складає 24 га, на якій розміщено два корпуси, де проживають підопічні. Крім того, функціонує підсобне господарство (корови, свині, коні та бджолосім’ї), що дає можливість забезпечувати мешканців пансіонату м’ясом, молоком, овочами, фруктами. Аби мати можливість відвідувати богослужіння, для пенсіонерів збудували церкву.

За словами директора пансіонату Олександра Демчука, усі мешканці забезпечені одягом, раціональним чотириразовим харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, засобами реабілітації, медикаментами, комунально-побутовим обслуговуванням, стаціонарним лікуванням на базі лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я та організацією культурно-масової і оздоровчо-спортивної роботи.

«Ми не стоїмо на місці і постійно намагаємося розвивати заклад. Так цього року обов’язковим для нас – це добудова харчоблоку та утеплення першого корпусу пансіонату», - зазначив Олександр Демчук.

Також він наголосив, що є потреба у спеціальному автомобілі для перевезення інвалідів до закладів охорони здоров’я.

В свою чергу начальник департамента соціального захисту населення Олексій Шамак запевнив, що такий автомобіль найближчим часом буде передано для пансіонату.

Оглянувши усі приміщення закладу та поспілкувавшись з його мешканцями, члени комісії в складі Тетяни Воронко, Миколи Лобчука, Степана Бузяна під головуванням Бориса Бірука відзначили, що першочергово потрібно збільшити кількість штатних працівник. Зокрема, йдеться про пральне відділення закладу, де працює дві особи, які до того ж займаються ремонтом одягу літніх людей. Разом з тим, депутати відмітили хороші умови проживання, професіоналізм керівника, небайдужість та турботливе ставлення колективу до своїх підопічних.

Довідково: Заклад є стаціонарною соціально-медичною установою. До нього приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у закладі та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.

Нині середні витрати на 1 підопічного в день у І півріччі 2018 року за рахунок різних джерел фінансування становили 324,46 грн. (на харчування 49,85 грн, на медикаменти 7,32 грн).