• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

08.08.2018

Як працюють реабілітаційні центри для дітей - вивчали депутати профільної комісії

На минулому засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Михайла Вервеги члени комісії розглянули звернення депутата Владислава Сухляка щодо вирішення питання продовження реабілітації дітей з інвалідністю до 12 років життя у КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини». Дане питання депутати вирішили вивчити на виїзному засіданні.

Так, сьогодні члени постійної профільної комісії ознайомилися з роботою КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня», де працює центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та порушенням психіки.

«Центр надає допомогу для дітей з першого місяця життя і до 18 років. На сьогоднішній день тут лікується 27 дітей. За підсумками минулого року на лікуванні перебувало 450 дітей, з яких 370 – з інвалідністю. Така кількість пацієнтів пов’язана з тим, що процес лікування триває до 4 тижнів. Окрім того, протягом року діти проходять повторну реабілітацію», - зазначила завідувач центру Лілія Зорук.

У свою чергу головний лікар дитячої лікарні Віталій Бойко зауважив, що реабілітаційний центр буде розширюватися та розвиватися.

«Зараз ми вже працюємо над розробкою проекту побудови нового реабілітаційного корпусу. Аби не використовувати обласний бюджет, плануємо провести даний проект через Державний фонд регіонального розвитку», - наголосив він.

Щодо питання доцільності та можливостей продовжити реабілітацію дітей з інвалідністю до 12 років життя у КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» члени комісії поспілкувалися з колективом даного закладу та директором Василем Ковалюком. Він ознайомив депутатів з усіма процедурами, які надає реабілітаційний центр. Зокрема, діти з вадами розвитку відвідують масаж, соляну шахту, проходять парафінотерапію та займаються лікувальною  фізкультурою. Також надається психологічна, медична, соціальна реабілітація малюкам та консультація для батьків щодо подальшого їхнього лікування вдома.

Остаточні рекомендації щодо цього питання члени постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства прийматимуть на своєму черговому засіданні.